Graphilla.com :: Преглед на тема - Robot -> Cyborg -> Multifunctional Machine
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Robot -> Cyborg -> Multifunctional Machine

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 12:05 pm    Заглавие: Robot -> Cyborg -> Multifunctional Machine Отговорете с цитат

Useshtam niakakva nestabilnost po tozi vapros.
V niakolko posta usetih poluh ot Cyborgi i mnogofunkcionalni machini.
Az lichno sam za, no hubavo e Jovi da vkarash malko svetlina po vaprosa. Shte e kofti niakoy da e secnat nakraya.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 12:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

някъде го бяхме казали по темите ако не се лъжа - какво е киборг и има ли то почва у нас... киборга е първо човек а после робот т.е. ъпгрейднат с роботизирани части човек, което е неприемливо.От друга страна има обаче андроид - робот който прилича на човек, в което за мен няма нищо лошо стига да става ясно от пръв поглед че няма органични части по него и е дефакто робот. Така че засега всички си влизат в изискванията и никой няма да бъде върнат.А за многофункционалните роботи няма лошо но пак трябва са се наблегне на една функция
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Imah predvid drugo,
Spored men osnovno neshto koeto lipsva v uslovieto e v mashinariata da lichi nalichieto na AI.

za Men Robot e niakakvo proizvedenie s AI mojeshto da vzima reshenia
Kuhnenskia Robot za men ne e robot, nito pak multifunkcionalna paketirovachna mashina e robot.

Tva mi e misalta
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не сме го писали това за АИ-то никъде в рестрикциите следователно не е задължително, освен това за конкретния кухненски робот който визираш доколкото знам не е станало ясно с какво точно ще се занимава и ще има ли АИ или не:)Дотук всички участия са си в рамките на конкурса, а ако преценим че някое се отклони неизбежно някои ще изпищи в темата - Жоро* , Морг или аз така че не се притеснявайте:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Био, не знам защо толкова те смущава моето виждане по въпроса. Ако кажеш, ще прекратя участието си. Тва е най-малкия пробелм.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 4:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Che sto pa Bio da reshava :)
Davai napred bre, ne se prai na obiden cpacere :)
Az dosega kvoto sam videl ot tebe vse e iako.
Edinstvenata greshka beshe che pokazvash ne koncept a 3d neshto pochnato deto ne si lichi kvo shte ima, ta ne stava iasno, det se vika po-dobre nishto da ne beshe pokazal.
Mi to ako zemesh i ot moia concept ta slozhish samo konservata, mi te sha ma iziadat pichuiti.

Uspeh.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Alex написа:
Che sto pa Bio da reshava :)
Davai napred bre, ne se prai na obiden cpacere :)
Az dosega kvoto sam videl ot tebe vse e iako.
Edinstvenata greshka beshe che pokazvash ne koncept a 3d neshto pochnato deto ne si lichi kvo shte ima, ta ne stava iasno, det se vika po-dobre nishto da ne beshe pokazal.
Mi to ako zemesh i ot moia concept ta slozhish samo konservata, mi te sha ma iziadat pichuiti.

Uspeh.



Подобно нещо не само че не е в състояние да ме обиди, ами дори и не може да ме трогне кой знае колко. Попитах по възможно най-хладнокръвния начин. Ако някой има нешо протв мене и моето участие с конкретно този робот, просто няма да има участие. По лесно от това няма.

Опитах да му обясня на брат ти, че идея още не съм поствал, не съм обявявал какво точно имам предвид. Казах му "Идея още няма как да видиш, защото аз не съм я казвал, а това са просто 6 колела!" Той, не го кефела идеята и тва си е. Хубаво де. Не го кефи! Жив и здрав да е. Нямаше да се занимавам с това, ако не бях превъзмогнал факта че не можеш да угодиш на всеки.

Сега обаче виждам тема, изцяло посветена на това, с някакви тънки намеци в нея.... ми ако е чак пък такъв проблем, както казах, той може да бъде решен с лекота. Не ми е толкова на сърце Био да мастер, че да седна да се впечатлявам от неговото неудобрение, но просто днес съм решил да не се карам с никой. Тва е! Няма обидени, няма накърнени детски чувства.

Не знам как да го кажа по ясно от това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 5:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spacer брат ... нали знаеш кои най-много недоволстват по такии мероприятия :))
тези където аха аха им се иска още в началото да спечелят с много на малко :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gospoda ... molia po proceduren vapros... ae da sprete s tia stranni oftopik temi i da zemete da pokazvate dokade e stignala borbata s konceptite vi...
ne obicham da cheta podobni sujdenia... oshte poveche ot nai-golemite profesionalisti vuv foruma...


chestno, niamam turpenie da se kefia da ziapam roboti ....
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Вто Мар 09, 2004 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
gospoda ... molia po proceduren vapros... ae da sprete s tia stranni oftopik temi i da zemete da pokazvate dokade e stignala borbata s konceptite vi...
ne obicham da cheta podobni sujdenia... oshte poveche ot nai-golemite profesionalisti vuv foruma...


chestno, niamam turpenie da se kefia da ziapam roboti ....


Благодаря брат по добре не можех да го кажа:)Разотивайте се и продължавайте с роботите:Д Но млъкни сърце, и стига с таз тема веч! чакаме постове
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov