Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
iCko



Регистриран на: 14 Мар 2004
Мнения: 25
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Мар 14, 2004 9:09 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Здравейте, казвам се Христо Караманлиев и съм от град Варна. На 15 години съм. Знам, че ще много малко ще ме приемата на сериозно, но все пак искам да се пробвам. От 3 години ползвам Photoshop и въобще почти всеки продукт на Adobe - Premiere, After Effects, Illustrator, ImageReady... Имам и няколко интригуващи скици, но за жалост не съм ги сканирал - по-нататък... :)

Това е един мой съученик. Човека е доста зарибен по WarCraft и по всеки Blizzard-ски хит. По тази причина реших да го изкарам малко по елфски ;P


На този линк има малко графики, които дообработвам в момента и все още се двоумя какви цветове да избера. Използвал съм rollover, така че хората с по-бавен нет трябва да поизчакат малко като си изберат стил:
http://karamaneff.hit.bg/styles/

Вмомента си правя графики за новият си личен сайт. Все още не съм сигурен за дизайна. Ето я и първата ( менюто ):
http://karamaneff.hit.bg/

Ето и два абстрактни wallpaper-а на Bryce 5 ( доста лесни са за направа, но си ги харесвам ):

snowsky:
http://images2.deviantart.com/i/2004/01/1/3/Snow_Sky.jpg

rings:
http://karamaneff.hit.bg/Rings.jpg

* Забележка: дал съм линкове, защото снимките са доста големички. Единия е към профила ми в deviantart.com. Мисля, че всеки би могъл да го отвори.

Ето и две лога. Едното е за варненска фирма за компютърна и офис техника, а другото е за варненски counter-strike отбор. Дано не го приемете като реклама :)



И най-накрая личният ми уеб сайт, който наистина е доста скапан ( в буквалния му смисъл ). Направил съм една единствена ( !!! ) снимка на photoshop-а и само нея съм я използвал, като на dreamweaver съм поставял линковете: http://icoo.hit.bg/

Има и още нещо: вмомента правя CS филмче. Може би някои от вас знаят какво представлява, но нека обесня за непросветените - кратко ( около 5-10 минути ) movie с фрагове и разбира се различни ефекти, музика, която да си пасва... и т.н. и т.н. ... :) Надявам се да изчета в някои от коментарите онова "wel.com". Ако ли пък не, здраве да е - всичко трябва да се заслужи!
_________________
Pain is temporary, glory - forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
iCko



Регистриран на: 14 Мар 2004
Мнения: 25
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Мар 14, 2004 9:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

P.S.: не се стряскайте от това karamaneff. Караманлиев си се казвам, ама ме бъркат постоянно с Караманев и ми е станало като прякор :)
_________________
Pain is temporary, glory - forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
iCko



Регистриран на: 14 Мар 2004
Мнения: 25
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Мар 14, 2004 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Охх, забравих още нещо бе. Ето един колаж на съученик на братовчед ми, който ъ-хъ... няма да коментирам - може да има и обидени:


_________________
Pain is temporary, glory - forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Мар 14, 2004 11:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

като порастнеш, пробвай пак, рано ти е още
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Мар 15, 2004 1:03 am    Заглавие: Re: Представяне Отговорете с цитат

iCko написа:
...От 3 години ползвам Photoshop и въобще почти всеки продукт на Adobe - Premiere, After Effects, Illustrator, ImageReady...


не си личи приятел. МИМ беше пределно ясна. за 3 години би трябвало човек да е научил доста повече от това което показваш тук. покажи моля още нещо което си правил! лично аз мисля че имаш още да вдигаш нивото. но в крайна сметка не съм този който дава "wel.com". дори ако не ти дадат права, може спокойно да си постваш в графила за всички. така поне може да получаваш коментари, критики и напътсвия. успех!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
iCko



Регистриран на: 14 Мар 2004
Мнения: 25
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ok. Съгласен съм с вас, че не са ми много добри работите и въобще не претендирам за положителна оценка :) Все пак трябва да се започне по някакъв начин. За мойте години мисля, че е добре... само една грешка - 3 месеца, не 3 години.... тъй е - като няма edit :)
_________________
Pain is temporary, glory - forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Try again later.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
me



Регистриран на: 05 Ное 2003
Мнения: 119
Местожителство: Air

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 9:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

4ove4e za godinkite si si perfekten gledam i forum4e si slogil na web pag-a i samokritika ima6
davaj o6te work 6te stane ra`otata

Uspeh
:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

сега намери време да покажеш от онези рисунки дето правиш!!!! поне тва конче от логото не е никак лошо като рисунка!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
iCko



Регистриран на: 14 Мар 2004
Мнения: 25
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Амммм, ето де: http://karamaneff.hit.bg/padnal%20angel.jpg


_________________
Pain is temporary, glory - forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
me



Регистриран на: 05 Ное 2003
Мнения: 119
Местожителство: Air

МнениеПуснато на: Пет Мар 19, 2004 6:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

krii go tova byrge ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
AngeloFF



Регистриран на: 21 Ное 2003
Мнения: 200
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Мар 19, 2004 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

prodaljavai da se pitvash. I 1 savet nasochi se po dobre samo kam 1 producht nai mnogo 2 za da koncentrirash silite si. Po dobre da mojesh da rabotish samo s photo shop no kakto trqbva !!! ot kolko da razbirash po malko ot seliqt assential
_________________
Angeloff.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 19, 2004 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mneeee...phs...OK, ma trebe i vectoria... ZADALJITELNO !!!!
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov