Graphilla.com :: Преглед на тема - Защо няма EDIT?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Защо няма EDIT?
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:

Ти остави това, аз какъвто съм луд, обикалям като шашав и оправям де що видя счупен линк, незатворен таг и омотан цитат.. Ама май после хората си мислят, че те са се справили, защото обикновено продължават по същия начин :)


nali ti kazah nikoi nikoga ne se u4i ot gre6kite si :) , mai wednuj i az 6te se okaja praw... stranno :).
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 3:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък нямам намерение да мигрирам към 2.2 Прекалено много си кустомизирах форума и сега даже базите данни не са съвместими с обикновен пхпбб... па и сега както е си ми върши идеална работа
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 7:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

pa mene neprekysnato me editvat i censuruirat:) e za kakvo mi e e toq edit ?:)
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 9:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:

Ти остави това, аз какъвто съм луд, обикалям като шашав и оправям де що видя счупен линк, незатворен таг и омотан цитат..


maceman - това го припомни като раздаваш заплатите в края на месеца;-)
Ясно що играта не е готова още;-)))

А за едите - ще чакаме, че инъче гореспоментия шеф само грешки ни намира. Аз вече само с речник пиша;-)
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 10:46 am    Заглавие: :-))) Отговорете с цитат

ValBo написа:
morgoth написа:

Ти остави това, аз какъвто съм луд, обикалям като шашав и оправям де що видя счупен линк, незатворен таг и омотан цитат..


maceman - това го припомни като раздаваш заплатите в края на месеца;-)
Ясно що играта не е готова още;-)))

А за едите - ще чакаме, че инъче гореспоментия шеф само грешки ни намира. Аз вече само с речник пиша;-)


М, ни пумага...

:-Р

Пак Morgoth.ът тряа играй с гумата, а Масето да му зууумаут.ка зарплатата! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 10:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ЕДИТ повече от 10-15 минути !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 10:59 am    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Или след първия отговор...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
iDesign-er



Регистриран на: 21 Яну 2004
Мнения: 551

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 5:59 pm    Заглавие: Re: :-) Отговорете с цитат

RG® написа:
Или след първия отговор...

Това е добра идея. И на мен ми се е случвало, случва ми се и ще ми се случва да правя правописни грешки, но това не е много голяма работа (поне според мен), че само заради това да се слага edit. Иначе да има edit има полза само за това, че няма да се пълни форума с двойни постове, но от друга страна има един много голям минус, който спомена, n1x0n, именно че доста хора, ще могат да променят издънките си както си поискат. Това ме навежда на една мисъл: едни нов user поства нещо много тъпо или безсмислено доста хора от по-опитните във форума правят забележка на този user, след което той започва да се прави на важен отново му се прави забележка този път доста сериозна и въпросният user-а си edit-ва постовете за да изглежда, че са го нападнали и обидили без никаква причина. После по никакъв начин не може да се докаже, кое е било истина и кое не. Едва ли някой, ще започне да прави такива конспирации, но е имало такива случаи в действителност в други форуми. Извинете, че може би повторих това, което каза n1x0n макар и с повече думи, но просто е доказано, че не е добре да се дават много права не хората във форуми където има много потребители, защото може няколко души да започнат да правят разни магарии и само да се създават проблеми. Просто трябва да се ползва бутона за преглед, а и дори да има правописни грешки няма смисъл да си поства отново само за да се поправят. Ако има неправилно написани url-и мисля, че може да се прави втори пост за поправяне на грешката, но все пак е добре да се внимава. ;) Мorgoth, похвално, е че поправяш грешно написани адреси и цитати, но това е непосилна задача в един толкова голям форум. По-добре хората да се досетят сами, а дори и така да останат неоправени едно copy и paste на url-а в нов прозорец върши същата работа. Накрая да обобщя казаното от мен. Или да се направи нещо като това, което каза RG® или да остане както е сега. Това е само мое мнение. :) Peace!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hubaw prerazkaz :)
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Този форум си има лог-ове за едитвания, изтривания и т.н. Под всяко редактирано мнение се появява напис "Редактирано от.... на .... Мнението е било променяно общо ... пъти." Така че, кой знай какви конспирации няма да станат, а понякога отговорите следват с такава скорост че не можеш да се вместиш с редакция, преди да са те "похлупили" отгоре. Така че, фиксирано време е може би най-разумният вариант, а практиката ще покаже точно колко да бъде това време...
iDesign-er
поста ти ми напомни за времето, когато в училище пишех тема по литература от 6 листа с 5 запетаи общо. :-) При теб наброих 7 в повече от необходимото! :-) На това му казвам старание!
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
iDesign-er



Регистриран на: 21 Яну 2004
Мнения: 551

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 10:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дъ живеи пръвуписъ!! :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov