Graphilla.com :: Преглед на тема - 3D Art in MUSIC Videos...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3D Art in MUSIC Videos...
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 31, 2002 2:24 pm    Заглавие: Re: Super!!! mersi, Joro Отговорете с цитат

Joro* написа:

da sa powechko prez nowata godina ?:)


аз викам да са по-малко, но по-качествени и естествено, много по-добре платени!

Айде, весело посрещане!
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
atmos



Регистриран на: 09 Яну 2003
Мнения: 859

МнениеПуснато на: Съб Яну 18, 2003 2:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Hihihi malii tova e super temi4ka da se spuka 4ovek ot smiah :))) Video klipove :) mali mali e pa to4no video klipove za koi Kondio li :) ne negovora za bg a kato cialo. Mislia 4e nai dobrata i perespektivna rabota pone za men e praveneto na short film4eta i estestveno seriali kum koeto se strema v momenta no e daleee4 v bude6teto ama klipove 4ai pak da se posmeia :)))

Nixon 4ove4e kak moje da govori6 takiva raboti otnosno lo6oto ka4estvo na animaciite v igrite emi tova e meko kazanao sme6no daje da ne kaja po silna duma. Zna4i pisna mi ot nekvi takiva izkazvania deto sa sme6ni i neverni sami po sebesi. Samo 6te kaja nekoi ne6ta i spiram. Ednoto e SquareSoft ehhehe 4ai pak da se posmeia drugoto e Midway samo vij MKDA i 6e si govorime i po4ti si4ki igri za konzoli izlizat s neveroiatno krasivi film4eta moje da ne sa ne6to super realisit4no no v pove4eto slu4ai tova ne se tursi. A ti si sednal da ni govori6 za tova kolko e zle animaciata v game industriata ae purvo se zapoznai s ne6tata za6toto igrite ne svur6vat s PC i Blizzard

Abe mnoo mi e sme6no pak 6e se posmia :)))
_________________
Nelson Inomvan's blog
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov