Graphilla.com :: Преглед на тема - az oshte rendvam :(
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

az oshte rendvam :(

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Чет Апр 01, 2004 10:54 pm    Заглавие: az oshte rendvam :( Отговорете с цитат

za momenta e tova.



Последната промяна е направена от ivelin на Чет Апр 01, 2004 11:01 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 01, 2004 11:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

welikolepno e :)))!
mojebi ne e lo6o samo metala da e po-metalen no wse pak koi e kazul 4e trqbwa da e?:))

prosto strahotno izglejda. Struwa mi se 4e ka4estwoto na GI-a moje su6to da se podobri , predpolagam 4e towa rendwa6 sega nali?

No i taka stra6no mi hareswa.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Чет Апр 01, 2004 11:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe tova pravq, ama mnogo bavno rendva. Ako ne uspeq she go pusna v 3d to. To i bez tova ima dosta rabota po nego.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Чет Апр 01, 2004 11:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

davai, davai, ne se oslushvai :). Radva okoto mnogo.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Чет Апр 01, 2004 11:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zabavih se mnogo shtoto si smenih computera. Stariq beshe Duron700MHz MB ASUS 2x512MB SDRAM i se spravqshe do kym 100 000 poligona dobre no na gore beshe myka. Sega sym s P4 2.8 GHz MB Intel 2x512MB DDRAM. Golqm problem beshe dynoto. Smenih tri dyna dokato trygne dobre. Obshto vzeto desetina dena nqmah mashina i za tri dena pozavyrshih robotkata, ma ima oshte rabota.Vyrhu celiaq proekt imam 7-8 dena rabota, ta za tova ne e doizpipana i robotkata i drugite neshta, no v obshti linii ideqta e takava.

Uspeh na vsi4ki :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 12:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

tova izmisli computera:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[di:]



Регистриран на: 06 Ное 2003
Мнения: 81

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 12:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

zashto ima shum?
narochno li e?
_________________
[di:] is in da house!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[di:] написа:
zashto ima shum?
narochno li e?



Kogato se snima pri niska osvetenost (kakvato e v slu4aq) se polzvat po-svetlo4uvstvitelni filmi. Te imat po-golqmo nivo na shuma. Sushtoto se otnasq i za digitalnite kameri. Ideqta e da se syzdade iliuziqta za momenten kadyr (4e tova neshto se slu4va za mig, kato misyl, a ne e bezkraino). Po tozi na4in se opitvanm da syzdam nqkakva dinamika. Ako beshe s po-spokoino osvetlenie bez shum i bez rakursi (primerno) ostava edna po4ti stati4na figura i ne e dobre :) Drugoto neshto e 4e ne uspqh da
texturiram vsi4ko koeto iskah i shuma do nqkyde prikriva :)
A i na men taka mi stoi po-dobre.
Tova sa pri4inite :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

unikalen... respect iveline...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne mi e mnogo iasno obache za6to ne se zagatva otzad nito kosata nito obicata, tva 4ast ot ideyata li e ili ( moje az da ne sam prochel neshto, moje bi tq samo si predstavia che e jena...... Mda may e taka
Super, Super -ll- -ll-
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne iskah da davam dopylnitelni obqsneniq shtoto ne sym mnogo dobyr pisatel, ama she opitam:) Prosto iskah da zadam mnogo vyprosi s edna kartinka. Kakvo shte stane sled poqvata na izkustveniq intelekt i do kolko shte nasledi 4oveshkite 4erti i emocii? Kak ste misli? Shte 4uvstva li? Za kakvo shte me4tae?Ami SUETATA? (edin ot osnovnite dvigateli na syvremennoto razvitie).....Kakvo shte stane togava?... Tova ne e li prevyplyshtenie na samite nas? .....Vyprosite sa mnogo, a ptgovorite shte doidat......( e tova beshe stil MATRIX:))

A na koito ne mu se zamislq e prosto edna mlada terminatorka (posleden model:)) pred ogledaloto:)))) I za tova iskah da izglejda malko po- esteti4no i da e interesna za gledane:) A do kolko sym uspql.... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Пон Апр 05, 2004 9:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Taka?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пон Апр 05, 2004 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

за мен твоя модел е фаворита :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Пон Апр 05, 2004 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo po-dobre kato kontrast i detail, fokusa mu e tam miastoto sashto taka.

Moe mnenie: Ako kompoziciata beshe moia, shtiah da se lisha ot naturnoto lice i shtiah da boiadisvam s cherviloto metalnite ustni na edno lice cialoto v zhici ili shtiah da natocha raba na kozhata da e ostar vse edno si e nadianala istinska glava.

Ma tva druga conceptia, ne e tazi vizia, taka che samo si pliampam.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Пон Апр 05, 2004 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mersi:) I az si haresvam rabotata, ma ne moga da se opredelq kato favorit. 4esno kazano konkurenciqta e mnogo silna. Ako se vzeme v predvi i zavyrshenost shte sy dosta na zad :) Ako se celeh za nagrada shtqh da i otdelq dosta pove4e vreme. Kakto vika Alex - za kalabalyka :)
Tuk imam malko pove4e namesa s PhotoShopa ot kym filtri, saturation, levels, a na mesta sym polzval i dopylnitelna korekciq (mnogo malko). Ina4e samo s rendvane...... prosto nqmam vreme da go 4akam.
Scenata ima polovin milion polita, 8 lampi (2 s composite shadow (area i hair) i 1 area shadow). Rendvano e scanline render, vsi4ki materiali sa standart (s raytrace karti za obektite s pre4upvane i otrazqvane). kato vynshen plugin e Shag hair i tova e obsho vzeto. Vremeto za rendvane bez DOF e okolo 4h s poslednite nastroiki (1-2h v prednite versii).

Alex@
V na4aloto imah nqkakva podobna ideq i daje v nqkolko varianta no ostanah bez computre za desetina dena i posle za tri-4etiri dena tova sglobih. Prosto nqmashe da mi stigne vremeto.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пон Апр 05, 2004 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tishinaa tishina samo tia mi ostanaaaaa:))))
mda we4e rabotia po prekwalifikacia nestata izleznaha izwan kontrol .
btw za moe uspokoenie bi li kazal ot kolko wreme kopas 3d:))
Върнете се в началото
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Пон Апр 05, 2004 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:))))))za proekta ne znam to4no, shtoto beshe na nqkolko pyti, ama s rendvaniqta (te gubqt nai-mnogo vreme) nad 100h (moje bi 150h?do posledniq pic primerno)
Kato cqlo s 3D moje bi ve4e stanaha 3 godini. Gledah "Shrek" i se zapalih. Posle vidqh edni 3d ta praveni ot Джоуви (Kosta) i na edin priqtel (Stass) za edni internet binga i taka:) Ponapravil sym dosta neshta, ma nqmam mnogo svobodno vreme za po-seriozna rabota. 3d to mi e predimno za hobi. Imam 3-4 komersialni proekta.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Вто Апр 06, 2004 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен лично ми харесва I-ия ти пик.... при II-ия огледалото е прекалено размазано и блърнато.... даже там където предметите ти са близо до огледалото и отраженията би трябвало да са ясни - те пак са размазани....... а със това :
Alex написа:
..... da se lisha ot naturnoto lice i shtiah da boiadisvam s cherviloto metalnite ustni na edno lice cialoto v zhici ili shtiah da natocha raba na kozhata da e ostar vse edno si e nadianala istinska glava.....
съм 100% съгласен- просто сашо ме изпревари и ти го каза по рано от мен.... твоята работа адски много ме кефи и е един от фаворитите ми!!! :))))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov