Graphilla.com :: Преглед на тема - Drakonche
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Drakonche

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Пет Яну 17, 2003 5:19 pm    Заглавие: Drakonche Отговорете с цитат

eto edno drakonche, malko e kichozno-triabvashe da e ilustracia za stihotvorenieto na Geo Milev "Zmei" profesorkata si go haresa i imam dori pedtica, kakvo ste kajete vie?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gradinko



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Пет Яну 17, 2003 6:46 pm    Заглавие: миии.... малко е кичозно:) Отговорете с цитат

бих увеличил цялостния контраст, не ти трябват всичките детайли на всичките му крайници, потопи повечето в сянка. така и мацката ще се откроява далеч по-добре. бих намалил и saturation на повечето дракон, и да го увелича на муцуната, напр., за още контраст и - драматизъм, копеле;)
и още малко детайл бих вкарал около очите му напр.: някви там пъпчици или люспички или гънчици, бе да има пипкав детайл да лови окото и да демонстрира ква си търпелива (или беше момче, сори ако обърках...).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rrorrorr



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Пет Яну 17, 2003 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а къде са и крачката на девойката.
ако дзвера я държи в по тоя начин,
би трябвало да се вижда нещо от тях:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Пет Яну 17, 2003 7:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rrorrorr написа:
а къде са и крачката на девойката.
ако дзвера я държи в по тоя начин,
би трябвало да се вижда нещо от тях:)

abe zavisi kak e sednala, az lichno taka si sgavam krakata kato siadam.....ideiata e mai tia da se e sgushila.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Пет Яну 17, 2003 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mene me radwa .... ne e chak tolkowa kichozno ... ot losho niama , taka se vniasia neshto razlichno , pisna mi da gledam tuk i tam drakoni ... narisuwani s edinstwenata cel da sa svruh realistichni ..... za devojcheto .. da be ako se e sgushila , moje i da ne se vijdat krakata i ...
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Яну 17, 2003 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

obshto vzeto kato cialo mi se nravi niakak si
ne sym osoben pryvyrjenik na kombinaciite airbrush/meka chetka i twyrdi srokes ama...
liavoto (moe) koliano na drakona mislia che ne moje da e tka nastrani zastanalo ama w podoben rod paint anatomiata moe da se zawre niakyde dylboko...

wyprosnia drakon izglejda niakasi lukawo usmihnat...umishleno li e?:))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Пон Яну 20, 2003 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Za kolianoto si absolutno prav, fakt obarkah go nesto, kolkoto do usmivkata predpolaga se che se "obichat" s devoikata ta za tova e tolkova lukav, of slojno mi e da go obiasnia, vij stihotvorenieto naj- dobre, stiga da ti se zanimava.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov