Graphilla.com :: Преглед на тема - Po powod bateriite bitex brand bateriiki non final
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Po powod bateriite bitex brand bateriiki non final

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 2:05 am    Заглавие: Po powod bateriite bitex brand bateriiki non final Отговорете с цитат

znam si za 4ernata linia.drugo komentiraite

Върнете се в началото
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 2:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Aba malko bie na dizaina na Duracell da ti kaja...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e to twa e ideiata:)))ako se sestas twa e brand bateriia am i tia tria se prodawa.trea ti napomnia za nesto ma da nee bash.
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ма кво общо имат БИТЕКС с батерии?!
Тва Христос ли го измисли? :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e batko az we4e sam se otkazal da misla stoto ako misla se si rezna kaskata.nema se u4uda ako mi kae utre prai brand na traktory.az sam otebal i we4e absurdite po4wat da me kefat to po golema gawra nema.
NOWIAT HIT e kupi si taia voip karta s tozi kitaiski fener za 1 ewro:)))
Върнете се в началото
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 9:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо много скучно ми седи. Разгледай батериите на пазара. Много по-цветни са. Хващат окото и сами си правят реклама. Особено като е българска (не вярвам приликата с Дурасел да мине, освен в кръговете, които така и така нямат пари нито за едната) има нужда силно да се покаже, че поне на външен вид не отстъпва на чуждите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Сря Яну 22, 2003 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zvihti a da si 4uwal za dumata tehni4eski parametar na izpulnenie i nisuk biudzet,az ako twa probutam da izleze trea da 4erpa.designa ne e twa det ti e se iska da e.a e twa det moze da naprawis.ako ostaat n amene az znam kwa bateriika da zgloba.no twa e.biznesa te kara da se saobrazis s niwoto na klienta.toia film det si prais ko si iskas a klienta plasta e mnoo reduk.ima i zna4enie i kakwa narodnost e klienta werwai mi.i sledwastia put ako se kritikuwas se saobrazi s wazmoznosta da e taka.ako ne bese taka kakto ti kazwam twa niaase da e w glupostite.:))))ne slu4aino e tuka:)))
Върнете се в началото
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де, хубаво. Аз откъде да знам че имаш такива ограничения? Да ги беше споменал в началото. Може и да е постнато при глупостите, но си си поискал коментари и аз написах моя съвсем сериозно. Не се занимавам с графика професионално и хабер си нямам какви са техническите параметри за печат на опаковка за батерии в България с финансовите възможности на Битекс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Nubzi ne sa peni, molta. Kakto veche ti kazah, ot tozi deZign ima oshte mnogo da se iska. Sia nemam vreme da ti navlizam v podrobnosti ama imash nikoi neshta koito revat za opraviane. Tai che vmesto da revesh ot Marutis, sedni i ia napravi dobre tapata bateria napuk na nego.

I nedei da se opravdavash s tehnicheski iziskvania, ne sa chak tolkova mnogo, shtoto tva bas darja, che nema da se pechata na flexo, che da si ogranichen. S 3 cviata vav vektori chudesa mogat da se napraviat.

Abe imash kasmet, che Vinaria 2003 mi se pecha na gaza inache shtiah da ti pokaja nagledno:))))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

lh hem si praw hem ne si.a za morutis nema da se napuwam.ili se plasta ili se wzima tia laina.a za foruma se napraa druga bateriika:)))neia nema da ia postna w glupostite spoko.interesno mie kwo izrastenie moa da zgloba.a ne se oprawdawami sti kaza zasto sotto we4e ba4kam godina i polowina s tea hora i znam ko moe da mine i ko ne.a na tiah mno hubawi nesta ne im minawat.te si iskat ki4 i twa polu4awat.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov