Graphilla.com :: Преглед на тема - blah
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

blah

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
String



Регистриран на: 21 Мар 2003
Мнения: 206

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 7:26 am    Заглавие: blah Отговорете с цитат

pomite li Bulgaskata jurnalistka koqto otrazqvashe sabitiqta v Irak? spomenavam q zashtoto tq beshe edinstvenoto poznato neshto s koeto svarzvam filma, koito gledah vchera (daje zabravih po koq programa go davaha) .Beshe dokumentalen film za severna koreq ...
ta sq na temata:
EBASI I oligofrenite det sa tiq hora e kak moje takofa neshtu da sashtestvuva ,takova masovo zombqsvave (govora za severno koreicite)
kogato gi interviuiraha... primerno rabotnichkite v edna fabrika spomenavaha direktora kato "lubimiqt direktor" ili neshto tam si podobno
osven tova vsqka vtora duma izobshto na vsichki interviuirani beshe "lubimiqt rakovoditel" otnasqshto se za nqkaf smotan namazan omazan zgovnen debel politik , mi edna selqnka izkara darvena puska iz pod leglo i kaza "nie podgotvqme decata si za slujbata v armiqta" i go kaza s gordost mamai prosta da takovam, nqmashe da se ochuda ako beshe kazala "lubimata armiq" v edin magazin imashe 3 metrov raft na nqkolko reda zapalnen s orizova rakiq , pazaruvalo se s kuponi vseki si imal opredeln broi produkti koito mojel da kupi , primerno edna noshna lampa edin chift botushi ... na vseki se padalo po "mejdu 300 i 700 grama oriz na den v zavisimost ot tova dali e dete ili vazrasten chovek" ...
voennite imali privilegii mojeli da poluchat apartament !
spiram do tuka shtot shte povarna , be q mi kajete tuka sashtata rabota li e tuk prez komuzima e ? lesh lesh lesh lesh otvraten sam basi nqmam dumi da izrazq sajelenieto si kam tiq hora , lele setih sa za edin budist razpravqshe che "lubimiqt rakovoditel" propovqdval che horata trqbva da imat samostoqtelen jivot .... buhahahhahahahah toq beshe nai golqmata parodiq.

agrrrrrrrrrrrrr@#$T%^&$&%
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 8:57 am    Заглавие: Re: blah Отговорете с цитат

String написа:
EBASI I oligofrenite det sa tiq hora e kak moje takofa neshtu da sashtestvuva ,takova masovo zombqsvave


systestwuwa goljama werojatnost ako si jiwjal po wremeto
w koeto tuk beshe podobno polojenieto da si bil w systoto systojanie
... ne samo towa ami dori da go namirash za napylno normalno i estestweno
_________________
Judge Optimized for Repair and Observation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 10:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kolko byrzo zabravqt horata...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
String



Регистриран на: 21 Мар 2003
Мнения: 206

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 10:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

e samo moga se radvam che po tova vreme sam si karal plastmasovoto kaminoche pod masata v hola.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
inNO



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 284
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе да ви кажа и аз не помня много от онова време у нас. Ма филма и аз го гледах /мамата мамата/. Нинам как е било у нас ма помня че тодор живков беше или тодор живков или бай тошо в устата на хората - нивга ней бил "нашия любим ръководител". И мама така и не ми даде дървена пушка да ме подготви за армията/ коет за тях било дълг/. Знаех си аз че мама ни6то не ми е давала мамка му аз толкоз да исках ли исках дървено пушкало. BTW String виде ли ги как чакат на опашка за автобус????????????????
_________________
HANGAR 18. Area 51
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

тук май никога не е било толкова зле
а в руско май само по сталинско време
иначе в къщите си хората по конунистическа европа никога не са наричали "любимия директор"
или поне не масово
то и за това падна желязната стена, а северна корея още е на тоя хал
хич не ми го побира главата как може да има толкова фанатизирани хора-животни

аз имам червена точка и порицание за скитане след вечерния час и мъмрене за дето съм рисувала голи човечета, за повече нямаше време
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da te sewernokoreicite sa si w stalinistki rejim ot 50 godini we4e.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mim написа:
тук май никога не е било толкова зле
а в руско май само по сталинско време
иначе в къщите си хората по конунистическа европа никога не са наричали "любимия директор"
или поне не масово
то и за това падна желязната стена, а северна корея още е на тоя хал
хич не ми го побира главата как може да има толкова фанатизирани хора-животни

аз имам червена точка и порицание за скитане след вечерния час и мъмрене за дето съм рисувала голи човечета, за повече нямаше време


Било е, ама през 50-те. Мрачните години на комунизма. Как ли сме изглеждали в очите на Запада, като са гледали тълпите от манифестиращи, махащи жизнерадостно с червени флагчета (това дори не ни е националното знаме, което е голям позор) къп трибуната, където за се изтъпанчили некакви неграмотни профани. През това време кротко вали радиоактивен дъжд.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hora, ne zabrawyaite, che tiya hora sa goworeli pred kamera s pulnoto suznanie, che ako ne kazhat prawilnite dumichki stawa MNOGO LOSHO. Kato edin ot po-starite tuka, si spomnyam mnogo yasno wsyakakwi hwalebstwia za welikite wozhdowe, mudrite rukowoditeli, etc. Spomnyam si prekaleno dobre kak me goneha ot uchilishte shtoto mi e dulga kosata, ili kak byah citizen second class shtoto proizlizam ot neblagnonadezhdno semeistwo i slusham dekadentska muzika (i Radio Free Europe i BBC s dyado mi i otgore na wsichko i imam dulga kosa :)) Nakraya dori me prinudiha da napusna uchilishte shtoto wednaga sled 10-i na wseoslushanie si pozwolih da obyawya, che twa, deto e stanalo mu beshe kraino wreme. Spomnyam si yasno kuponite i ogromnite opashki za hlyab i kiselo mlyako. E, i estestweno, bananite i portokalite za Nowa Godina.

Ne kazwam, che beshe kato kakto e sega w Sewerna Koreia -- horata ne yadyaha korata na durwetata i warena trewa, primerno. Printsiput beshe podoben, prosto w smekchen wariant.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Panagonow, ei, dawash me na kuso be pich :)))) KAKUW RADIOACTIVEN DUZHD PREZ 50-te te goni puk tebe lichno!?
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, сори, неправилно построено изречение. 50-те по добре да не се припомнят.
Иначе манифестациите в по-ново време ги помня.
Най-неприятния спомен от комунизма за мен обаче е приемането като пионерче. Всички дето не са го преживявали са големи късметлии
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 12:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Северна Корея не може да се сравнява с нищо. Това просто е класиката в промиването на мозъци. Ние тук в България се разминахме много по-тънко.
:-)) Панагонов, ти в казарма ли не си ходил че най-неприятният ти спомен от комунизма е пионерската връзка?! Голяма драма ще да е било това връчване на връзката... такива белези да остави!
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 1:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе гадно си беше.
Войнишката клетва е по-кратка.
Тая церемония беше 2 часа на площада пред мавзолея. Температура на въздуха 35 градуса, а на напечения площад незнам колко е било. Десетки деца припаднаха от топлинен удар и обезодняване. Линейки нямаше (що ли да има) Сянка също. Учителите търчаха и ги изнасяха на ръце до близките градинки. През това време некакви темерути постоянно обикаляха, щото някои не издържаха и сядаха директно на паветата, за да няма такива своеволия.
Говорим за деца в 4-ти клас.
И за какво беше това?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

koga ne e bilo losho?
kogato ako ne kajesh Velikiq Syvetski syuz, a prost Syvetskiq syiuz otivash na Drugarski syd?
kogato predi da govori T.Jivkov 1 4as aplauz s vikove " S BKP napred"
i ne zabravqite 4e e film, kakvo si govorqt horata i kakvo gi snimat 4e govorqt e mnogo razli4no
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тц тц тц!!! мноу десиденти тука бееееее.....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

па на мене си ми беше добре:) а за зомбясването менеието ми е следното: въпрос на личен избор:) на някой хора им беше много добре да са зомбита...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2004 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E, ne e kato da lipswa i proletariatskata nomenklatura :))))
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov