Graphilla.com :: Преглед на тема - ikonkite da gi e.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ikonkite da gi e.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sebastianz55 написа:
само малка част:
http://die.leox.com/ie_unpatched/index.html
дано се пазарувате от интернет през IE


tui taka i ne se zaredi, ma az opitah edin put da si kupia ot Amazon s Mozzila edni knigi, browzvah 1 chas napulnih si shoping carta s izbranite zaglavia i otidah na check out da plashtam i tam stana tia kvato stana, Mozzilata zabi, sdade bagaja i sichkoto mi vreme beshe otishlo ei tui shtoto reshih da experimentiram s toia browser, da ne govoria che posle kato ia restartnah gi nemashe izbranite zaglavia i pr. a si kupuvam samo s IE da bez nikaf problem.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da de, suglasen sum 4e ima saitove deto osven s IE s drugo ne 6tat da ba4kat, ama az ne sum go deinstaliral totalno de, prosto za ostanalite 80% koito si ba4kat i s FireFox 3 puti po malko RAM si e dostatu4en motiv za men :)
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sebastianz55



Регистриран на: 17 Дек 2003
Мнения: 1447
Местожителство: yellow submarine a.k.a. office

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mozilla-та и на мен ми е забивала, но само под Вин го прави заради самата ОС - проблема или винага в случая не са нейни.
за сравнение в Google:
Резултати 1 - 10 от около 8,550 за ie unpatched vulnerabilities
Резултати 1 - 10 от около 2,090 за mozilla unpatched vulnerabilities
като в заявката на второто повечето заглавия са от рода на
... Security. As of August 5, 2003 there are currently 21 unpatched vulnerabilities
in IE, assuming you are current on your patches. Mozilla has none...
а firefox е ориентирам по-скоро към IE потребители, защото те са свикнали с определени неща.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer написа:
da de, suglasen sum 4e ima saitove deto osven s IE s drugo ne 6tat da ba4kat, ama az ne sum go deinstaliral totalno de, prosto za ostanalite 80% koito si ba4kat i s FireFox 3 puti po malko RAM si e dostatu4en motiv za men :)


ram?? che ko me boli kolko ram gultalo???


sebastianz55 написа:
Mozilla-та и на мен ми е забивала, но само под Вин го прави заради самата ОС - проблема или винага в случая не са нейни.
за сравнение в Google:
Резултати 1 - 10 от около 8,550 за ie unpatched vulnerabilities
Резултати 1 - 10 от около 2,090 за mozilla unpatched vulnerabilities
като в заявката на второто повечето заглавия са от рода на
... Security. As of August 5, 2003 there are currently 21 unpatched vulnerabilities
in IE, assuming you are current on your patches. Mozilla has none...
а firefox е ориентирам по-скоро към IE потребители, защото те са свикнали с определени неща.



so fucking what??? az nemam ni edin pach kachen na moai IE 6, ni na Wina si nekakv sevice pack, i kvo ot tva? za mene e vajno kato otida di kupia knigi da si gi kupia, tam ne me pitat kolko pacha imam i kolko ram mi gulta browsera.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe momci nerazbrahte li che windows e taka designat, kolkoto poveche neshta instalirash poveche se skapva, da ne govorim za takiva prilojenia koito toi si gi ima vgradeni... he dea... ae stia s tia sporove!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Вто Апр 20, 2004 6:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

FireFox - супер дърво тва, требве му викат ФиреФЪК, кво дърво , цел КЮТЮК от гулемите - яяя обратно към стария ИЕ 6.0 да ни е мирна главата ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sebastianz55



Регистриран на: 17 Дек 2003
Мнения: 1447
Местожителство: yellow submarine a.k.a. office

МнениеПуснато на: Вто Апр 20, 2004 8:31 pm    Заглавие: mozilla? Отговорете с цитат

ама защо не пробвате mozilla-та, вярна е че трябва да се почете докато Аразберета каква мощ имате в ръцете си, но си струва.
Не знам, много е "лигаво" да пълзваш нещо и после да се оплакваш от него по една или друга причина и да казваш, че не става, но да не търсиш алтернативи.
Не ми се нахвърляйте...мое мнение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Вто Апр 20, 2004 8:33 pm    Заглавие: Еййй, жив да си!!! Отговорете с цитат

sebastianz55 написа:
ама защо не пробвате mozilla-та, вярна е че трябва да се почете докато Аразберета каква мощ имате в ръцете си, но си струва.
Не знам, много е "лигаво" да пълзваш нещо и после да се оплакваш от него по една или друга причина и да казваш, че не става, но да не търсиш алтернативи.
Не ми се нахвърляйте...мое мнение.



Ей са ша я потърся таз Мозила...

Ша кажа и на другите, че да знаят кво са изтървали!

Ма той М...Год.а е виновен, с неговите лисунгери...

:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Вто Апр 20, 2004 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ie, за да знам че виждам сайта както трябва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Вто Апр 20, 2004 9:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az i Mozilata am ............
posledniya pat parvo instal - parvo puskane kazvam Cashe=max 30mb - druga pat - 2 GB cash napravi tva zivotno dode sa oseta kade mi sa gubyat 2 GB na i bez tva "golemia" mi sistem disk


IE rulzzzzzzzz :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Апр 21, 2004 2:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mai usetih koga IE-to gubi ikonkite...
ako imate edin pusnat IE i startirate oshte edin put IE za new jam...
ei togava ikonkite otivat v zonata na zdracha...

primer:
puskate si IE new i loadvate Graphilla. Vijdate che ima novi mnenia. zarejdate niakoe ot tiah. Puskate vtori put IE, kato ne zatvariate onia staria na koito zarejdate posta ot graphilla. v novia jam ako zaredite graphilla ikonkite sa down! kakto i ako se vurnete na staria jam na indexa na graphilla... .... etva ako go razbrahte ...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Апр 21, 2004 9:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

emi da, shtot to vtoria djam na Ie-to spored kesha si gi broika za pro4eteni...tva nai-veroyatno e shtot vi e 4eknato v opciite na IE-to start in separated proces.... ruishh.... pa i mene ku me razbra nekoi :)
paralelno s tva po4va da broi kesha oba4e i na vtoria djam..... demek ku se vurnete na prednia nazad po temite po4va da 4ete ot kesha na vtoria... i tam staa oburkvaciata.... spored vtoria koito pik spored purvia si4ko vi e provereno.... mdam :)
po slojno moa samo da vi obesna yadrenia sintez mai :o) ma ne sum siguren i v tva....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
blue



Регистриран на: 19 Апр 2004
Мнения: 72
Местожителство: office/internet

МнениеПуснато на: Сря Апр 21, 2004 9:36 am    Заглавие: Re: Отговорете с цитат

И аз да се искажа по въпроса:
Проблема е в phpBB2 ... и дано в някой от следващите версии се оправи. Всеки потребител, който използва autologin им cookie, което обаче освен userid помни и дата и час (от базата данни)

Механизма за отчитане на новите теми на phpBB2 е посредством датата на последното посещение - като нови теми се извеждат всички с дати публикувани или променяни след тази дата и час, но ... когато то е равнона текущото или не се изтегля времето на публикуваните теми - НЯМА НОВИ ТЕМИ :(. Проблема се появи в 2.0.8.... но го имаше и по-рано в някой от версиите (май беше в 2.0.3). Все още няма нищо на сайта им. Дано скоро има patch :(

P.S. Проблема няма да се реши със смяна на браузерите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov