Graphilla.com :: Преглед на тема - design-4e ,mini site
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

design-4e ,mini site

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ango



Регистриран на: 15 Апр 2003
Мнения: 128
Местожителство: BROOKLYN

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 2:08 am    Заглавие: design-4e ,mini site Отговорете с цитат

za listening/tapping devices i pro4ie prostotii
http://nybull.com/areubugged.html
k&k sa welcome
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 2:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ami men ne mi haresva pi4a...... mnogo plastmasov izglejda :P nqma6 li drug?

i na edno mqsto po nadolu pri What Thes Say About Us ti se razminava edin image v dqsno ot strelkata

za6to ne probva6 da go centrira6 celiq sait?
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ango



Регистриран на: 15 Апр 2003
Мнения: 128
Местожителство: BROOKLYN

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 8:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Hmm -tva e polozenieto sus image-a -nisto ne mi dadoha-tva daze dopulnitelno sum go tursil-
Mislih da go center-na ama ne mi sedeshe noou -ste go vida pak.
Merci za strelkata -ste go fixna
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
vALE



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 151
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 10:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Pochnalo e da stawa spored men. Imam slednite zabelejki:

1. Kartinkite, koito sa w beli kareta, backgrounda da ne e tolkowa kontrasten (kato seg abial) a da e naprimer swetlo siwichko.

2. W sectiona "What they say about us" background image-to e mnogo silno i se bie s texta.

3. Headerite na wseki section da ne sa italic i da sa malko po-malki. Syhsto i bialata chertichka razdeliashta sectionite ako moje da e po-tynka. Obshto wzeto elegantnoto izlychwane koeto se wywejda sys zaglawnia kolaj e mnogo dobro i mislia che shte e dobre da prodyljish w tozi stil. Poradi syshtite syobrajenia ako mojesh syshto namali goleminata na texta koito e nai dolu, kydeto se dawa adresa na company-to.

Pozdrawi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

shto e stanal tolkova goliam hedara ? ne e li po-dobre tez nadpisi pokrai zelenite ( tene se chetat dobre m/u drugoto) linii da gi slojish horizontalno i da reznesh celia hedar napolovina ?
"What they say about us" tva s cheren background samo na texta mislia mnogo grubo reshenie. Niakvi poluprozrachni kareta po dobre mai... ili neshto drugo ama ne taka :)
za texta nai otdolu vALE kazal veche :)
Pod produktite tam deto ti e "More" imash fon gradient edinstvenia v celata stranica ;) moe bez nego da minesh.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Contact Quark, the professionals that have been serving businesses, individuals and governmentS for over 17 years.

За хедъра ти казаха, че е прекалено голям, но освен това на мен ми седи прекалено брутално повтарящата се комбинация от къса зелена хоризонтална и дълга сива наклонена черта вдясно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 6:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нещо не ме кефи как стои цялото надробено и хаотично! а и тези зелени цветове и форми май са ти любими:)?
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ango



Регистриран на: 15 Апр 2003
Мнения: 128
Местожителство: BROOKLYN

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ico,vale -10x pi4ove -suglasen za careto sus infoto -ste namala siza na fonta
za "header" -a -ne mi se s6te da na pravya kalupnoto-header-menu -info
zatova go pusnah po golemo tva image-ne e typical site -nema navigation i pro4ie
Italica-tzuk -ne go davam :) (moze bi po malak-no italic ste da e )

iska mi sew da sloza accent okolo logo v deistvitelnos ama trebe da go pomislya oste -v sredata ste e grubo mi se 4ini

sa "what they say.."-iskam texta da ima haracter za captions(subtitri) sort of ..moze da potopya oste bgr image-a somehow..Imah purvi variant sus kareta ama mi sedeshe sku4no

zhvihti,brat-ne e grammar tva -ami prosto e sluzil za one government-the us government -got it?
DR2-praveno e sa sustata company-same color scheme-branding i pro4ie
MErci na vsi4ki pak
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ango написа:
zhvihti,brat-ne e grammar tva -ami prosto e sluzil za one government-the us government -got it?


Тогава го напраи governmental institutions или the us government щото така ич не звучи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ango



Регистриран на: 15 Апр 2003
Мнения: 128
Местожителство: BROOKLYN

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 3:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

leka promena
http://nybull.com/areubugged3.htm
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
ango



Регистриран на: 15 Апр 2003
Мнения: 128
Местожителство: BROOKLYN

МнениеПуснато на: Нед Апр 25, 2004 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://nybull.com/areubugged3_2.html
tova e posledno..or I'll shoot the client in the face,,.. I swear
povrushta mi se ve4e ot tiya..
fucking wankers
:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Апр 26, 2004 1:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

много мрачен се е плучил тоя хедър:( много "готик" хавата! като цветове де:) на хедъра бих му оставил малко повече място отгоре и под него преди да започне първия пасаж текст. втората колона с текст ти е отместена вдясно и не стои добре. подравни я по Mini Sure Lock панелът. иконите на същите панели ако ги пробваш да са със същия цвят като тъмния от преливката мисля ще е по-добре. тея квадратчета дето са над заглавките на пасажите малко разбиват визуално подредбата! мисля ще е по-добре без тях и тези разделните линии да са в зеленото от дизайна. а и заглавките на текстовите пасажи може да ги пробваш да са в това зелено. сега направо ми избождат очите. долу контактите не са ли грамадански като големина на шрифта???? или така "иска" клиента? тук пак може да разиграеш текста с това зелено...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ango



Регистриран на: 15 Апр 2003
Мнения: 128
Местожителство: BROOKLYN

МнениеПуснато на: Пон Апр 26, 2004 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hmm da -ste gi probvam teya nesta ,ako mine designa...
10x
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov