Graphilla.com :: Преглед на тема - Първо място на Иво Сеферов в Галерията на Softimage.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Първо място на Иво Сеферов в Галерията на Softimage.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 22, 2003 5:08 pm    Заглавие: Първо място на Иво Сеферов в Галерията на Softimage. Отговорете с цитат

Ми да... не го познавам г-н Иво Сеферов, но той успя с картинката си да спечели първо място с гласуване в Галерията на Softimage за месец Декември 2002:

http://www.softimage.com/Community/Xsi/Galleries/v3/Gal_Dec02/7.htm

Според мен картинката му, която е преработка на неговото участие за конкурса в 3D Luvr с аквариум напълно заслужено стана първа. Интересно ми е, някой от тук познава ли го? Участва ли някъде във форума? До колкото си спомням, OvenDelon съобщи за нея преди време. В БГ ли е или навън?

Още веднъж, поздрави на човека, и надежда да има повече такива, като него :))
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Сря Яну 22, 2003 8:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E , super iako e ...... naistina si zaslujawa purwoto miasto ..... , neshto spomena che e uchastwal i v 3DLuvr , s tazi kartinka li ? I kak se e spravil tam
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 22, 2003 10:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SUPER E-------Ne go poznavam ama ako sluchajno e v tozi forum go pozdravqvam
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

6te me pro6tawate 4e vi se mesq tuka, no az imam 4esta da poznaam toq fen - be6e mi 6ef v "creative center", kydeto ba4kahme zaedno s oven delon i oza ... ina4e za shota - ami to se vijda i opredeleno ne e nujno da razbira 4owek ot 3D, za da se razmaje ot kef, pyk ve4e za tynkostite, pinizite i pro4ee 4udesii ostawqm na was .... spomnqm si 4e dosta se potrudi 6efa i opredeleno zaslujava6e da e sred pyrvite, no kakto se dose6tate pred nego ima6e dosta po skapani ....

are sys zdrawe :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 11:12 pm    Заглавие: Re: Отговорете с цитат

mav, той е участвал в съзтезанието на 3Dluvr и е събрал точки за десето място. Можеш да го провериш точно в архивите. А за повече инфо, може би ще е по-добре той да обясни ако иска по-точно.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Яну 25, 2003 2:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

.... da de to beshe tupo ot moja strana da pitma kato moga da si proveria ... ama .... , prosto ne mi n\beseh napravil vpechatlenie .. izglejda
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov