Graphilla.com :: Преглед на тема - И аз да се оплача(хлипайки) - клиентско-пациентски...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

И аз да се оплача(хлипайки) - клиентско-пациентски...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Сря Май 05, 2004 10:43 am    Заглавие: И аз да се оплача(хлипайки) - клиентско-пациентски... Отговорете с цитат

Бе докога така бе господа дизайнери?
Не искам да казвам имена обаче това не се трае. То верно че клиента по default не разбира и дважди по default не знае какво иска обаче защо ги приучавате бе джанъм?
Сега конкретно - клиент на заведение иска бордове(към 7-8 за стените в(ъв) и пред заведението) ми носи проект на нещо старо. Цялото с фон на "пясък" (шум от магента и жълто разтеглен до неузнаваемост за да заеме формата на пиксели) в корелски проект с прозрачности, дроп шадоу-л-и и разни певци във вид предполагащ единствено "Хемерски" обекти.
Как можеш да направиш такова бездарие само и само да угодиш на клиента, който вече ми изтъква този проект(да живее Brush typet блях) като издържана концепция. Аз искам да му направя нещо изчистено той -не искам тука на точки фона(..."пясъка") искам тука да е размазано и цветно - искам искам искам!
На "предай нататък ли ше си играем"?
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Май 05, 2004 11:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:) ех горикия ти:) аз поне не съм от тея дето те тормозят:))
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Сря Май 05, 2004 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вервай ми -требе си Уникум че да ме тормозиш с такоа чудо.(бе то и аз имам неща дет ма е срам да ги показвам ма те не са по-големи от А4 мамата-вратата-бравата)
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov