Graphilla.com :: Преглед на тема - fashion
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

fashion
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Яну 29, 2003 12:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chudia se dali da obsujdam tfa dali sum pokazal nedostatuci ili sum izkaral na preden plan priemushtestva...mislia che niama smisul. She poiasnia che nito sum ichil nito sum se zanimaval seriozno s fotografia tova sa pionerskite mi opiti da snimam. Kolkoto do kamerata Olympus Camedia 2100 ultra zoom. osvetlenieto e dnevno bez dopulnitelni lampi nito puk soft box-ve 100t niaam takiva.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Сря Яну 29, 2003 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
chudia se dali da obsujdam tfa dali sum pokazal nedostatuci ili sum izkaral na preden plan priemushtestva...mislia che niama smisul. She poiasnia che nito sum ichil nito sum se zanimaval seriozno s fotografia tova sa pionerskite mi opiti da snimam. Kolkoto do kamerata Olympus Camedia 2100 ultra zoom. osvetlenieto e dnevno bez dopulnitelni lampi nito puk soft box-ve 100t niaam takiva.


haide ne se zasiagai sega.
LH prosto izkaza mnenie i ne viarvam izobshto da e imal namerenie da te obijda. da ne spomenawam che pri polojenie che towa sa ti pyrwi opiti mnenia kato towa na LH ti pomagat.
:))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Яну 29, 2003 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da se obijdam? sheguvash li se? :)))
ne sum ot tezi koito ne mogat da priemat kritika. stiga da e pro!
vse pak moga da ocenia rezultata za100to samo az znam kak e postignat!

a kolkoto dali ne100 moje da mi pomogne tova mogat da budat samo konkretni suveti a ne obshti prikazki aaaaight! i ne se zasiagaite de! :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov