Graphilla.com :: Преглед на тема - web site
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

web site

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Яну 29, 2003 4:54 pm    Заглавие: web site Отговорете с цитат

tova e proekt za ueb sait na edna turska firma, koiato se zanimava s internet uslugi i oste kakvo li ne, kazaha napravi nesto po-IT da izglejda i tolkoz. Tai kato niamam prava da piasha vav web chastta na foruma postvam go tuka, vsiakakvi kritiki i predlojenia sa dobre doshli.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Сря Яну 29, 2003 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi izglejda priatno kato tzialo....az lichno shteh da probvam s po-maluk shadow na "V"-to na logoto i pod nego texta mi se struva leko sbit "ICT Consulting....." i main texta da ne e sushtia color kato linkovete v liavo...da sa iasno razlichimi te...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

za shadow'a i za sbitia tekst si absolutno prav, no inache mi se struva che i linkovete i main teksta triabva da sa v edna garnitura, kato si pochnal s edna garnitura v saita nai-dobre e da se pridarjash kam neia, no tova si e moe lichno mnenie.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 1:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мммм, според мен има резон в съображението на Bad, все пак линкът си е линк, трябва лесно да се различава от контента. Но пък от друга страна в този случай с навигация отделена отляво и с друг фон може би си е ОК така.
Мене ме притеснява колажът отгоре, прекалено друг стил е, според мен не върви особено с чистия корпоративен дизайн...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

.... aaaaa na men mnoo mi haresva .... super cool, svejo i izchisteno

Brao, dano go haresat klientite.


Последната промяна е направена от TIN-TIN на Чет Яну 30, 2003 1:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi koto triabva go naprai veche, tvoia si resor, ti si go upravliavash:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 1:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaaa ... NE pipai nisho po DIZAINA ... ! Oshe po malko kolaja ... tva che e business site NE znachi che tree da prilicha na nikrolog !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:

Мене ме притеснява колажът отгоре, прекалено друг стил е, според мен не върви особено с чистия корпоративен дизайн...

ami az go biah napravila dosta po-prostichko i izchisteno v nachaloto, ama shefkata vika-be mnogo postno si go napravila. Pak i te sa turci, obichat "da ima" ne znam, nadivam se klientat da go haresa, negova e poslednata duma.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оо за турци винаги повечко, и цветове и джунджурии, аз ли не знам! :)
Аз имах предвид, че това е много типично за един вид дизайн, там тоя с фотоманипулации, с dodge и burn, ситни буквички, стрелчици.. в смисъл, тип, който има много силна идентичност и носи някакви очаквания у зрителя...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

TIN-TIN написа:
aaaa ... NE pipai nisho po DIZAINA ... ! Oshe po malko kolaja ... tva che e business site NE znachi che tree da prilicha na nikrolog !


Zavisi, minalata sedmica pravih dizain za edni nemski advokati http://demo.webfactory.bg:8888/busse/pageview.php?id=41
napravo da se gramnesh, no te sa izvanredno ocharovani:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаха, Busse & Miessen! Този сайт е почнат преди 4 години нейде, кой ли не е бачкал по него! :) Не вярвах, че някога ще се довърши... :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
no inache mi se struva che i linkovete i main teksta triabva da sa v edna garnitura, kato si pochnal s edna garnitura v saita nai-dobre e da se pridarjash kam neia, no tova si e moe lichno mnenie.



e tuka ne moga da se suglasia s teb... moto lichno mnenie e che linkovete triabva da iasno razlichimi ot ostanalia text v site.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kakto i da e momcheta, turcite, ne si odobriha proekta, mnogo bil bled, iskali go v tursko sinio i eventualno cherveno i tuk morgott moje bi e bil prav ne im bil dostatachno IT sophisticated, losho, pochvame otnachalo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi da im go ..... na turcite! btw obache sum saglasen s bad i morgoth...obache nema da go komentiram she chakam da postnesh novia design i togava... :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov