Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstawqne
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstawqne

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tuzemec



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 33
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Фев 03, 2003 3:15 pm    Заглавие: Predstawqne Отговорете с цитат

Та... представяне...

От 2-3 години се занимавам с web - повече дизайн и по малко програмиране. На времето ми оставяше време да пускам и MAX-a ама напоследък... тц. Както и да е де. От месец и нещо съм се захванал и правя нещо като клонинг на една стара игра - Archon. За момента си правя всичко сам.

Личен сайт: http://sl.info.bg - дизайна е стар. Поне на година и половина. Там има галерия с някои от сайтовете (http://sl.info.bg/web.asp) дето съм правил, картинки (повечето доста стари) (http://sl.info.bg/images.asp) и скрийншотове от играта (http://sl.info.bg/games.asp).

Все се канех да се регистрирам, още от как се премести тука форума от clubs.dir.bg, ама нямаше какво толкова да покажа. Сега покрай другото си поорганизирах малко сайта :-)

Поздрави.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Фев 03, 2003 5:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Иха, намери си hardcore фен на Archon! :)
Свиркай ако искаш, мога да помагам за арт-а!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tuzemec



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 33
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Иха, намери си hardcore фен на Archon! :)
Свиркай ако искаш, мога да помагам за арт-а!


Ухаа... Супер! :-) Ами то помощ определено ще трябва. :-) Особено с фигурите, щото наистина ще трябва рисуване. А аз две успоредни линии немоа на ръка да нарисувам :-)
Обаче... нека понапредне малко цялата работа (особено от към програмирането), че да не се окаже, че не мога да се справя с тва дето съм го почнал и всичко да отиде нахалос. Инак непременно ще се възползвам от предложението ;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 05, 2003 8:29 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

strahotni sa neshtata ti. I sita...:) Samo nemoga da razbera sita li e povliyan ot igrata koyato pravish ili obratnoto:) Inache mnogo mi haresva:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2003 12:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo sa dobri ..... ima naistina strahotni idej .... super davaj vse v tozi duh : )
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2003 11:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mmm kefe6to kefe6to ... btw q kaji ne6to za kartinkite s enya 4e mi e ljubopitno :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tuzemec



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 33
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2003 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за добрите думи...
Та първо за сайта/играта. По-скоро играта е повлияна от сайта. Или за да съм по-точен като почнах тва с играта не го бях мислил на сериозно и за по-лесно взех на готово текстурата дето я бях правил за сайта. Дори мисля, че стана по-добре щото на сайта малко му са кофти цветовете ама не ми се играе да ги оправям. А освен това този хм... стил... и цветове много ми харесват и гледам да го доразвия доколото мога.

А за Enya... :-)) Фен съм и. Особено на по-старите албуми. Едната картинка (тая жълтеникавата) е смъквана нейде от нет-а. А другия колаж е със снимки сканирани от обложката на един сингъл. Мисля, че беше On My Way Home. То бая нейни CD-та съм събрал вкъщи :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov