Graphilla.com :: Преглед на тема - пичат :)))
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

пичат :)))

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 12:59 pm    Заглавие: пичат :))) Отговорете с цитат

отдавна не съм поствал, а ето и причината:

това са билбордове за бира Алмус:



малко лекарства:







майонеза:


_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кеф ми е да ти гледам нещата
особено присърце ми е трибестан-а
а на беллергамин-а не му ли сивее малко кутийката
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 1:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mim написа:

а на беллергамин-а не му ли сивее малко кутийката


сивее не ами ... отгоре, ма кофти снимки, кофти кутийки най - вече
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 1:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Идеята и изпълнението на Кетопрефен гел е супер.

Имам малко предразсъдъци за Almus beer...но те са от маркетингово и рекламно естество, не толкова откъм дизайн, ако Morty реши- ще ги разтегна на дълго и широко!

Отлична работа!
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Add написа:
Идеята и изпълнението на Кетопрефен гел е супер.

Имам малко предразсъдъци за Almus beer...но те са от маркетингово и рекламно естество, не толкова откъм дизайн, ако Morty реши- ще ги разтегна на дълго и широко!

Отлична работа!


ще съм ти адски задължен наистина. самата идея се позагуби след корекциите на клиента. ще се радвам да чуя мнението ти
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bre pavka.... to mojelo i hubavi neshta da praish, kat ne ti visiat na glavata:)))))


sia...na birata snimkite...image bank i im lichi... ma znam, che ne si vinoven ti:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkin



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 434
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hubavi neshta
samo tui birata s kolata neshto beer+driving ne e redno da se vruzvat.
izliza she da drink&drive e neshto kato hobi
_________________
Няма абсолют, всичко е относително. Но това е абсолютно твърдение. Ergo, има абсолют.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 1:49 pm    Заглавие: не е за дизайна Отговорете с цитат

Лелеле, колко дълго стана....(((

Малко предистория

Almus beer е марка на Ломско пиво.
Almus Lux през 1995 година получава бронзов медал на международно изложение за храни и напитки. Произвежда се една година по немски патент на Техническия институт Вайенщефан в Мюнхен.
Има право да се произвежда в следните видове –Пивото Almus е Светло обикновено 10%, Светло оригинално 11,7%, Светло луксозно, Светло луксозно 12% и Тъмно 14%.
Сега за нещата тук
Ако клиентът решава да пуска на пазара Almus светло, то се насочва към ниския ценови сегмент, където са Ариана, Славена, една бира на Каменица и още знайни и незнайни локални бири. Те носят названието ПИВО, защото в БГ съзнанието е залегнало разделението на светло пиво-> ниско алкохолно съдържание и бира-> по-висок алкохолен градус.
Сега за маркетинга
Алмус е добре да се каже, че е БГ производство по немски патент
Да се обяви на каква цена е, за да не си мисли народа, яе е скъпа чуждестранна бира, която не могат да си позволят.
Сега за рекламата
Историята с “хоби” е директно или косвено разработвана от всички бири, които рекламират с големи бюджети -> Загорка, Каменица и т.н.
Ако все пак не може да се промени рекламната стратегия от хоби на друго, то да се смени луксозния акцент на сегашната визия с някаква, която е по-обикновена.....

Такива неща ....)))
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и морти само да вмъкна, че една бира кат се запоти (демек е умрела от студ) се запотява и етикета барбар с бутилката или поне се стичат вадички... така ми седи малко колажно- стъклото на капчици а по етикета нема нищо....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maceman написа:
и морти само да вмъкна, че една бира кат се запоти (демек е умрела от студ) се запотява и етикета барбар с бутилката или поне се стичат вадички... така ми седи малко колажно- стъклото на капчици а по етикета нема нищо....


Колегата фотограф не е пръскал глицерин и по етикета;-)
или колегата 3Д не пие бира;-)
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 3:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само една дребна забележка имам
На пища със диска бялото парче на лявата ръка е кофти
малко сянка му трябва защото се слива с бялото
Може и да е от JPG-тo
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Add, благодаря ти. Факт е, че ти ми даде повече информация от клиента :))))))). Помагна ми определено. Само не знам как ще се оправам с идеята им /на Ломско/ да продават бирата си със слънчогледови семки.

Има капчици на етикета - не се виждат тук. Аз наистина исках да се снимат отново бутилките, но ... ниенте пАри. Valbo, да има нещо кофти при ръката му, ще си поиграя /в случай, че ми остане време, защото това са половината от визиите на Алмус, и за последните месеца съм спретнал кул 30-тина листовчици и 2 каталога, без да броя останалите дребкажи/
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2004 4:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sa Morty frendo...az kat edin viden Lomski tuka.... li4no taka nekak si ne mi fitvat tea proekti za bordovete.... dea znam, ma nadrobeni mi izglejdat... purvo ne fashtam izobshto ideyata Almus e hobi.... vtoro tipografiata JZ (ЖЗ) twa e to4no poslednoto det shse vidi v toa bord....
imam neide po CD-tata edin lyubim takuv kadur za bira misla na Gryolch (ili kakto se pishe tam) beshe prosto i iz4isteno do bezumie a tolkoz yako sedi 4e neam dumi naprao...tuka ti nekak si istoriika se opitvash da razkajesh, ma tvurde e dulga shto li... sa ima edin moment... poznaaiki akula na tamoshnite biznesmeni i razbiraniata im za reklama ...mai-mai za sefte sa reshili da se probat v golemia biznes demek da se bori za myasto pod slunceto i na nacionalno nivo.... ta tam Morty horicata det sa zanimaat s tva da ti odobrat proekta na tebe sa vervai mi mnou nazad v materiata i tva 4e te ne zna4i 4e E razbirash me nadevam se...

Sa za Bellergamina, kat proekt4e dobre, kutiikata ne vida oba4e poradi shto trea e takaa kalna, ti pone pre-pressa go razbirash zemi gu oprai, moe da e kofti snimkata moe da e gnusna kutiikata ma ne biva da go ostaash taka....
za flaer4eto na Ketoprofen-a huu, i kat ideya i kat izpulnenie ili pone kvot se vidi ot jpega, liniikite predpolagam sa prosto zapulvane naformata i ne misla 4e po teh moe se prikazva koi znae kvo...
Za tribestan-a.... 4estno tui gadnoto lago (nadevam se ne si go prail ti) v poznatata kofti situacia...4erveno logo sin fon i kak kak, dai da mu frasnem edin kontur otdolu da go otdelim.... ne znam, ma smetam 4e toz proekt trea se preraboti iz osnovi v edin po-iz4isten stil ala cvetnata kartinka otgore, dolu 4isto byala prava fasha v edinia krai drebno logo Sopharma v drugia na tribestan i taka.... she e much much beter....

Ta taka....

P.S. Govorya.. t.e. pisha se edno tepurva shse pokazvat na klientite, ako li ve4e sa v obrushtenie.... kot takoa :) drugia put :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
soaron



Регистриран на: 18 Юни 2003
Мнения: 387
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 09, 2004 9:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен тия билбордове седят малко претрупани.
задната картинка в повечето случаи изглежда затисната.
а и тази зелено-бяла линия заема много място. може би ако я направиш по-тънка и намалиш също жълтото простанство зад бутилката ще седи по-добре.
също така си мисля, че е-то след ALMUS ако е малко ще се чете по-добре - така се слива със името на бирата.

иначе като цяло - хубави неща.

фащат окото...
...одма ;-)
_________________
evolution & movement
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 09, 2004 7:29 pm    Заглавие: vizii Отговорете с цитат

Man tva za belergamin-a..nesto golqm ki4...:(
Tribestan oba4e radva:)))
a otnosno PURVIQT NEZABRAVIM...tam nesto ne se 4ete kat horata
i ne mu e mqstoto tam...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov