Graphilla.com :: Преглед на тема - kolajche i ot men
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

kolajche i ot men

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
llee



Регистриран на: 28 Май 2003
Мнения: 93
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 11, 2004 1:57 pm    Заглавие: kolajche i ot men Отговорете с цитат


_________________
"Myself I embrace, and mine own hands I kiss/ And amorously thank myself for this," 600BC
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Юни 14, 2004 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

първото, което ми прави впечатление е подписа, който е супер гигантски и някак не са връзва с таз снимка - седи кат петно, кат дата от "снимките от миналото лято" :))

второто, коет ми праи впечатление - таз девойка не става ясно танцува ли, пада ли, напила ли се е, или са радва щот е ударила джакпота от тото-то :)

личното ми мнение, базирано само на гледане на подобен род снимки е, че е хубаво да акцентираш някъде (абе то май не само за тез снимки важи де :)). Примерно аз бих снимал "средния" кадър на фокус - да се види състояние - а останалите 2 - размазани - да се види движението. Тоз хюм (сори ако ти е френд :)) ) вляво малко излишен там - моеше да се кропне.

Още нещо си мислех докат гледах кадъра, ама го забраих :( ако са сета ше пиша пак :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
the jester



Регистриран на: 31 Яну 2003
Мнения: 598
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 14, 2004 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз тая снимка нито я разбирам (ясно ми е, че е колаж, де :)) ), нито я харесвам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov