Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне 2
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне 2

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Morbeo Diardres



Регистриран на: 10 Фев 2003
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 5:49 am    Заглавие: Представяне 2 Отговорете с цитат

Занимавам се с рисуване (мойто не се нарича точно рисуване а драсканици, ама карай) от достатъчно време за да ме е срам да си призная колко, защото напредъка не е голям.
Тука имам едни бутони които направих за миризливия си сайт който само го тъпча с простотии и не му правя никакъв дизайн (а трябва), защото само с една заглавна страница заникъде не съм . Тука виждате нескопосано лого, направено надве-натри просто за спорта. Това нещо ме радваше през цялото време докато го правих и накрая така се разочаровах и се израх с тез тъпи букви посредата. Това е един wallpaper (в PSD формат) направен за един приятел, като в последствие се оказа че размера е 500х500 и за нищо не става на 20" монитор. Бях започнал проект за нещо като фоторобот на Flash (4!) и вече почти бях завършил 90% от графиките (половината рисувани от мене, другата половина трасирани от една игра за SNES на японски :) )когато ми се скапа диска и всичко отиде по дяволите. Life's a bitch. Имам някъде тука и друга работи, ако ви е много кофти деня - само ги поглеждате и ви става още по-кофти :) . Лесно и бързо. Та значи занимавам се с какво ли не : Flash, Dreamweaver, IRC скриптиране, RPG Maker 2K и програмиране. Но съм тъй както всяко универсално нещо - съкс по всичко. Та така за мене. Нещо ме е обхванал песимизъм и някакво негативно отношение. Ще ми мине...като на куче-касичка най-вероятно.

П.П. Пропуснал съм да дам и това: Създадено във особен момент на вдъхновение - прецакаха ме. И да - знам че трябва да се добави още един кадър на gif-а.
_________________
Само в мълчанието има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта - живот.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov