Graphilla.com :: Преглед на тема - Наемници (concept art)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Наемници (concept art)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 2:01 am    Заглавие: Наемници (concept art) Отговорете с цитат

Това са двама наемници от не дотам далечното бъдеще, броните са някъква синтетика и не са особено тежки...рисувано е към края на миналата година...за повече инфо питайте...





пс. концептите са правени за проект на The Idea Foundry, но не са използвани...:) тия дето са използвани няма да ги видите скоро
ппс. за повече инфо, питайте, хората по чужбинско дето искат да видят да пратят мсг и ще ги получат на мейл...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 9:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo sa qki!!!! Samo che , ne znam kak e pri drugite, moje samo pri men da e taka, ama trqbvashe da naduq qrkostta za da gi vidq hubavo. Inache na men me kefqt, osobeno tozi s chervenoto.....QKO!
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:))
i na men sa mi tymnichki..a twa weche znachi tymnichki:)

tozi pyrwia se e podprial na star concept weche pokazwan tuka a?:)) samo che tozi pyt pushkaloto E na ramoto;)

kato cialo s wtoria spored men si se sprawil po dobre. ... ama negowata diasna predmishnica mi sedi prosto ..ocheratana - w smisyl che s gubi wryzkata s lakytia. i neshto w twa det prilicha na "nagrydnik" mi izglejda stranno ma mi e trudno da formuliram tochno kakwo....
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Нед Фев 09, 2003 6:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Vurhovistsko ;)! Taka de - mnoogo dobro! Vtoroto e po-ka4estveno i spored men!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Нед Фев 09, 2003 1:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami vtoroto e povechko pipnato v detail, no kato cqlo i dvete sa praveni na burzo, po 2-3 chasa na purche, bez predvaritelni skici(e imah predvaritelna ideq de, i to dosta)...ta tova se poluchi...puk za brightnesa tuka na moq montitor vsichko e super stumneno i pak si se vijdat dobre...:) pu to vse pak ideqta e draskanicite v sqnkata da sa pochti(imam predvid POCHTI!!!)nezabelejimi...toi i fona e namazan naburzo, naburzo, kolkoto da zagatne obstanovka...malko sum nachinaesh v risuvaneto na "tvar" v obstanovka, nqmam mnogo zavursheni neshta deto mogat da se narekat, cqlostni zavursheni kartini...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 12:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

gotini sa ama neshto sa mi malko tumnichki i ako moga da popitam , na purwata kartinka , neshto krakata na geroja ne paswat ili az se burkam : )
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami na gornata kartinka geroqt e vnqkvo podzemie, i e do kolenete vuv voda...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov