Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Mattinian



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 106

МнениеПуснато на: Съб Фев 08, 2003 4:03 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Така, не знам точно как да започна тъй като рядко се втурвам в такива начинания... но ето ме тук. Бях насочен тук от една доста сенчеста личност за мен- Каладер, и първоначално си казах "от какъв зор". Дори и сега докато пиша тези хаотични и несвързани редове тук се съмнявам в мотивите си, защото като цяло не съм свикнал и ми е доста нелепо да показвам "творенията" си тук и там. Вярно, от доста време дебна по темите в този и други форуми, но така и не съм се престрашавал да се изявя и аз (малко се заплеснах).
По същество- роден юни 1985 с арменска кръв но българска мисъл, занимавам се с рисуване от когато се помя и нищо друго не ме е интересувало повече... освен изучаването на човешката древност, а може би и въртенето на бизнес със бръснарски ножчета в източна азия или южна америка :). Главно разчитам на себе си, в смисъл не винаги смятам чуждата насока за много полезна и обективна, може би
защото имам за учител егоцентричен вакханалия :).
Но както и да е предпочитам да си остана самоук и толкоз, а относно рисунките си падам по молив и съм в начален стадий на развитието си в дигиталната сфера. Първо пускам една фотографична манипулация на моя снимка, нищо особенно...



Втората е консепт (не съм много наясно с термините) на Карихански
Съсипник. Най-главното за тези твари е че пустините които обитават са
веднъж били населени с хора, но така се случило че пясъците засипали човешките градове и дошли Съсипниците заварваики осеяни
със мумифицирани ръце дюни. Оковали ръцете за да изглежда
по-страховито и се установили в пустините. Друго важно свързано със
съществото е че родителят, който представлява много различен вид
по принцип ражда близнаци. И тъй като няма достатъчно сили за да изхрани двамата, единият подтикван от инстинктите си убива брат си и
запазва специялна кост от която по-късно си прави острието.




Третата е Катасис Лорд което представлява главно посредник на волята на Нисшите Династи, владеещи различните провинций на една
(нека да я наречем) далечна земя. Нещо като генерали, много силно
обвързани с висшестоящите си.


И за накрая окачвам снимка на котката ми. Незнам, но камерата която
изпоулзвах хвана нещо повече от невинното животинче което аз познавам. Това нормален ефект от светлината ли е или не съм изчистил обектива както трябва... вие решавайте :)


Последната промяна е направена от Mattinian на Нед Фев 09, 2003 3:45 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Фев 08, 2003 4:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Risunkite ti sa super gotini , mnogo se radwam na hora koito risuwat poweche s moliwa otkolkoto s PhotoShop-a ......... imash naistina dobri idei , i naj-wajnoto, dobre osushtestweni ..... super ..... : )
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Нед Фев 09, 2003 2:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ha dobre doshul :) na foruma...brei brei, zadobrql si dosta, ima i kakvo da se komentira i kritikuva ama tova posle...

ps.tolkoz za sega kato se ponaspq, na bistra glava shte pisha oshte :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Нед Фев 09, 2003 7:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ooo, da! Opredeleno! Ideq! Detailnost!...(kak se kefq na takiva detail4eta po bronite ne e istinaaa!!!) Samo malko anatomiqta, ama tq e po-lesna!

Mejdu drugoto, Calader...toi ima mnogo obshto sus tvoq stil...;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Нед Фев 09, 2003 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:) ami za sega tova e, vsichko si e idealno, samo mu dobavqsh malko anatomiq/perspektive(oburni po-specialno vnimanie na perspektivata na svetinata i senkite)...i shte stanat neshtata naistina perfektni...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво, много добре изглеждат..
Бтв аз не виждам особено общо с Каладер, ами със samwise, просто е прекалено мново WCIII, и не само като техника ами и като концепт. Аз не съм му много фен, така че бих те посъветвал да почнеш полека да търсиш по-собствен дизайн... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tuzemec



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 33
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Браво, много добре изглеждат..
Бтв аз не виждам особено общо с Каладер, ами със samwise, просто е прекалено мново WCIII, и не само като техника ами и като концепт. Аз не съм му много фен, така че бих те посъветвал да почнеш полека да търсиш по-собствен дизайн... :)


Верно, първата картинка напомня малко Demon Hunter :-) http://www.blizzard.com/war3/conceptart/demonhunter.shtml

Иначе - поздравления - много ми харесват работите. Бих искал и аз да мога да рисувам така :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov