Graphilla.com :: Преглед на тема - clipa na Gravity Co.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

clipa na Gravity Co.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ovendelon -- tuka dwe mneniya nyama! I za sekunda ne sum mislil da omalowazha rabotata na Alex! Edinstweno pesenta e crap, ama towa e drug wupros :))))

Alex, az sum mozhe bi edin ot mnogo malkoto hora, deto bachkat 3D tuka, koito ima zhelanie da sedne da raboti 3D sled kato se pribere wkushti.

Prichinata e mnogo prosta -- na nikoi ne mu se gleda komputer sled kato se e kyorawil tsyal den w nego. W kraina smetka, towa e prosto professia! Ot druga strana, da kontriram malko, zashto shtom w BG ima tolkowa mnogo art-nastroeni hora ima tolkowa malko (wsushtnost ima li wuobshte?) CG Shorts? Ama ne praweni po poruchka? Ako si maal tsyla den w produlzhenie na mesetsi, ti lichno bi li sednal da prawish Short? Shtoto az lichno go prawya, i znam kakwi usilia kostwa.

Whitehel, :)))) Ako sha sa psuwame, dai na PM :)))) Che psuwam mnogo lyuto i grozno i shte si razwaliya swetliya image pred horata na Foruma :))))
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
themagician



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 793
Местожителство: Sofeto

МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 12:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз като страничен наблюдател ще кажа следното - всички сте прави. Повечето от нещата, които казват едните не отричат другите. Просто всеки си казва каквото го вълнува. И не може да се разберете, защото всеки го вълнуват ралични неща. И цени различните неща в живота.

Вилоаторе, Алекс е с жена и дете от повече от година. Но това не го е променило... май.

Иначе не може да му казваме на Виолатора, че не е прав за парите, защото ако и ние отидем да живеем в УСА - ще видим, че там парите наистина са от много поголямо значение от Другата част от света. Не защото хората отиващи там мислят само за това, а защото всеки елемент от ежедневието го налага.

И т.н. не сравнявайте несравними неща. Всеки си взима своето, където може. Аз кат един профан продължавам да си кибича в БГ, па нека ми е зле. Утре може друго да реша. Обстоятелствата често ни налагат какво правим. И всяка възможност да упражним своето желание - е ценно.

А сега наздраве, че е време за първата ледено студена.
_________________
http://themagicianbg.wordpress.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CG shorts se praviat, az znam za 3 takiva. No baven proces e tva, osobeno kato ti piivat fantastikata nai razlichni debili da iskat tva i onova.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Moje bi vseki ot nas raboti ili e rabotil nqkyde i po edin ili drug na4in e popadal v "mesomela4kata" i ima predstava za kakvo stava duma, no ako trqbva da obsyjdame finansovi i socialni aspekti..... mai ne e tova foruma.
Po-dobre da se prenese temata v sekciq "Общи приказки" ili "Книга за жалби и оплаквания" :))
Hubavo she byde tuk da se pishe za izkustvo i tehni4eski problemi svyrzani s negovoto realizirane. Taka she bydem polezni edin na drug na tema "3D" :)))
Na men mi haresva i klipa i pesenta. Silni avtorski resheniq i ot dvete strani. Ne vseki moje da napravi silen avtorski produkt . (koito e pravil , ima predstava.... ne e tolko lesno...:)) Za tova ima avtori , ima i ba4katori...
Ne moga da kaja koi sa po-veliki i koi ne (ili koq gledna to4ka e vqrnata:))
V slu4aq Alex e uspql da se spravi i v dvete disciplini i da postigne otli4en rezultat!!! Klipa e na nivo!!!
Evala Alex!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 1:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ivelin,

Mnogo si praw! Bulgaria e edno ot mnogo malkoto mesta, kudeto mozhe da se wurshi rabota po tozi nachin -- za koeto iskreno zawizhdam! Izwun Bulgaria, ako iskash da si w businessa -- tryabwa da se izkachwash stupalo po stupalo po klasicheskia nachin, pochwaiki ot bachkator. Puk systemata shte pretseni dali stawash za Awtor. Kato primer, predi okolo mesets managerut na edna dosta popularna banda doide da dade porucha za klip sus dosta poweche CG elementi ot tozi -- deadline: 2 sedmisti. Shtoto predishniyat contractor se beshe izdunil a ot MTV chakat klipa. Naprawi si smetkata.

BTW, pesenta e boza golyama, ako ne e kliput ne bih ya zadurzhal i za sec na ekrana :))))
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
skynet



Регистриран на: 01 Апр 2003
Мнения: 354

МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
BTW, pesenta e boza golyama, ako ne e kliput ne bih ya zadurzhal i za sec na ekrana :))))

who cares man :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
BTW, pesenta e boza golyama, ako ne e kliput ne bih ya zadurzhal i za sec na ekrana :))))

Boza v kombinaciq s bani4ka si e klasika:)))))
Modela mi e takyv 4e sym nastroen polojitelno kym mnogo neshta i moga da gi zqm... prosto tyrsq hubavite strani na sveta okolo men.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 3:52 pm    Заглавие: хммм... ахъмм... Отговорете с цитат

people, let's be rational and constructive. Throwing emotions and unrealised ambitions leaves us nowhere.

Хм... не знам кой какво къде и как е правил или поне знам много малко. Много, ама много ми се иска това, което за пореден път се случи във форума да не повлияе на някой по отрицателен и необратим начин, ще е твърде неприятно ако стане.

Кусури пичове на всичко могат да се намерят. И бог не прави нищо съвършенно. Мен ако питате, никога не правя нещата колкото се може по-идеални, а оставям грешки, просто за да изглеждат по-естествени. Разбира се, ако грешките са прекалено много, те се набиват на очи и нищо друго не виждаш.

От друга страна има хора, които не могат да видят хубавите неща а търсят само дефектите. Не им завиждам ни най-малко, защото те са най-малко щастливи от това което правят.

И така, нека бъдем по-благородни и да мислим констуктивно-критично, да говорим по-сдържано и да си мислим дали ако виждаме човека срещу себе си ще можем да му кажем същото нещо в очите.

Или както е казал народа "Два пъти мери, един път режи".

И... успехи
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Вто Юли 20, 2004 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DRONE

naesh kolko si daleko i v levo ?

Purvia i nai presen slu4ai e Enki Bilal a potenciala na takiva xora e v puti po goliam ot tia za koito ti mi govorish mashinata za pari ne e nai ka4estveniat produkt na sveta brat4et

za tova i cenostnata systema na sveta se e izrodila tolkovaq do nivoto na prodavai eftin bokluk koito da prodadesh na maximalno na broi xora COCA COLA industriata tva vlastva nad sveta v momenta

ma se taia de trai babo za 4EK .))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 2:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kajete si wsichko ... da wi olekne :D
_________________
Judge Optimized for Repair and Observation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 3:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mda, w podkrepa na mnenieto na siner:
http://bilal.enki.free.fr
Върнете се в началото
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 11:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe vsichki sa golemoto dobrutro po studiata....
Ma niakoy kato kaje
" Day da vidim neshto koeto si prail samo Ti ili neshto prosto ey taka za sebe si, neshto svoe.. Imash li ? "

i togava se pochva.. e, "az niamam vreme sega-a", "kato se varna ot bachkane sam trup" ili v nay-dobria sluchay nekoi drug still praen za 1/2 chas.
Zatva 95% ot horata se fashtat za bachkaneto si kato karlej shtot ako go zagubiat posle edinstvenoto koeto mogat da pokajat e " ey tam, vidiahte li ? riga na okoto na onia dinozavar na zadnia plan sam go pravil AZ !!!
.... posle pochvat s golemite prikazki za INDUSTRIA, PARI, kak stoyat neshtata s biznesa i drugi. Layat kat kucheta zad ograda, manesh li ogradata kray.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
kajete si wsichko ... da wi olekne :D

HAHAHAHAHAHAHA:)))))))))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Koga shte vratnat klipa po televiziata.. Alex ?
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 11:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Za suzhalenie Bio, praw si. Towa e realnostta, i w kraina smetka za 99.7% ot horata w tozi business, koito zapochwat ot nula, izborut e prost -- swoboda sreshtu pari. I dwata izbora, nezawisimo ot predimstwata si, w kraina smetka te ostawyat da se chuwstwash loser po edin ili po drug nachin. Wyarwam, che w edin moment na chowek shte mu se otwori wuzmozhnost za neshto poweche. Dotogawa -- gimme the stuff and show me the money. Za sebe si uwereno moga da kazha, che sum wzel prawilniya izbor -- w kraina smetka, uchil sum 3D chisto sam po noshtite dokato sum bachkal ednowremenno na dwe mesta i ucheiki w Universitet (raboteiki za da se izdurzham w Unito).

Ostanalite 0.03% sa kato primera na Sinner -- Bilal. Koeto me podseshta, che nepriyazunta mi (neka smekchim malko :)))) kum wsichko praweno wuw France me e podwela da teglya edna mnogo obshta cherta s badanarkata, koyato otricha i hora kato Bilal. Ne sum praw zatowa, i si wrushtam dumite nazad -- za horata kato Bilal. Za swetowno suzhalenie obache, te sa 0.001% ot wsichki Artsie lamers w Ewropa. Kakto se kazwa, edna ptichka prolet ne prawi, i spokoino mozhe si priznae chowek, che kato se ostawi na strana UK, ostanalata chast ot Zapadna Ewropa e MNOGO zle otkum high-end 3D raboti. Mnogo se nadyawam neshtata da se promenyat w edin moment, no kato ostawime nastrana emotsionalnite izliyania sreshtu wsichko Amerikansko (koito namiram za smeshni) towa e samata istina. Demek, shirokata badanarka na Sinner e tochno tolkowa pogreshna, kolkoto i moitoa (ako ne i mnogo poweche :))))

Priyaten i uspeshen den na wsichki, pichowe!
Drone
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bratle, trebe veche da go :)
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Че клипа си го дават бе. аз го видях още в понеделник по ММ и много се изкефих, щото предната вечер го дърпах сумати време с този мой ултрабавен интернет кам чуждите сървари. Само ако можеха да си оправят излъчването в тази телевизия, щото така скапват всичко дето пускат, че понякога се чудиш дали това не е някоя друга версия на клиповете дето си гледал на друго място, ама това си е друг въпрос
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
HeroShirt



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 4
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Joro* написа:
kajete si wsichko ... da wi olekne :D


pukanki? :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 1:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DORNE

ne sa nito 0.001 nito 0.3% be 4oveko

prosto ne si zapoznat iavno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sinner,

Kato tsyalo se gledam da sum nayasno s kakwo kude izliza. Towa obache nishto ne znachi, i e napulno wuzmozhno da ne sum dobre oswedomen.

Mozhesh li da mi kazhesh za razni Ewropeiski produtsii sus CG s kachestwo na niwoto na Pixar, ILM, Dreamworks, ili puk WETA? S ogromno udowolstwie shte si promenya mnenieto ako si praw :))))
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov