Graphilla.com :: Преглед на тема - Of chewy bones and purple backgrounds
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Of chewy bones and purple backgrounds

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Mattinian



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 106

МнениеПуснато на: Чет Фев 13, 2003 3:46 am    Заглавие: Of chewy bones and purple backgrounds Отговорете с цитат

Тука се заех да оцветя кокалестата манжа, и бих искал вашата оценка. Може би стана прекалено тъмно, но и това ще изгладим...
Отваря ми се доста свободно време и когато няма какво да върша се
правя че работя за Blizzard... вярно че стила ми е един недоразвит Samwise-изъм, но какво да се прави, рисувам както ми харесва. Ще се постарая да се развия в някое друго течение, ако работата ми
изисква.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Чет Фев 13, 2003 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe ........ neznam , az ne si padam po cvetnoto ..... mislia che ako prosto g obeseh napravil sas sivkavi (moliv) svetlosenki ... ama to towa si e moe mnenie , taka che neznam tochno kakvo da kaja ... osven che naistina e malko pretumneno ...... az glavno iskam da pitam - po princip cialoto kato kontur an tablet li beshe praveno ili purvo s moliv i posle scannato ....

...... towa sega e ocveteno s PhotoShop nali?
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Фев 13, 2003 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много е черно според мене, прегоряло.. И нематериално такова, анимационно, но ти такова целиш всъщност, нали така?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Фев 13, 2003 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bravo man,jestok concept:)!Oshte edin posledovatel na Calader, profi conceptistite v Bg se uvelichavat sus vseki izminal den:)kato gubi niknete be,gadove;)
naistina bie na Sam Wise ama losho nema:)Inache za coloring-a Mav i Morgoth sa pravi I think che e dosta pregorialo i tva siqnie otzad neshto drazni.mnogo e aktivno kato cviat i otvlicha vnimanieto ot personaja.No concepta ti e mnogo zdrav:)braus
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mattinian



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 106

МнениеПуснато на: Чет Фев 13, 2003 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

V nachaloto beshe molivut. posle go ocvetih na Photoshopa s mishkata.
Tablet si niamam oshte. I naistina stana dosta cherno, po princip shte
triabva da izlezne niakude 50% ot totalnia razmer...
Dokolkoto Calader, toi e kaji rechi guru za mene. Goliam pochitatel
sum mu, i ot predishni kolaboracii osuznah che ot moite draskanici
moje da stanat mnogo dobri neshta. Perfecten primer e Snowgianta.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Чет Фев 13, 2003 11:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

действайте, действайте... само така :)))
snow giant-a стоя най-малко една седмица на desktop-a ми :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пет Фев 14, 2003 2:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Purvo za kritikata, mislq che Jovi i Mrgoth-a kazaha dostatuchno, az samo da dobavq che neshtata v background bilo to prosta stena ili cql peizaj sus sqkvi neshta pulen, trqbva da sa ti pochti vinadi po-malko kontrastni, po-desaturatenati(po-malko nasiteni), i s po-obobshteni formi i malko detail...

...eto tuk sum si poigral malko s tez neshta, ne sum dorisuval nishto...primera ne e mnogo dobur zashtoto e naburzo...no po princip razlikata mejdu nai svetloto i nai tumnoto vuv fona ne trqbva da e tolkoz golqma(i tova pravilo si ima izklucheniq de i to mnogo)...



nadqvam se che sum bil ot pomosht :)

ps.dobre se spravqsh inache :) ama ti si znaesh...produljavai v sushtiq duk, i nqma nikukvo znachenie che v daden moment Rabotite ti prilichat na nqkoi, postepenno tvoq si stil sam shte se izgradi, hubavo e da probvash razlichni tehniki, i da poexperimentirash, i sam shte otkriesh v razlichnite sluchai hubavite neshta koito da produljish da izpolzvash...(tuka mai se poovlqkoh)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Фев 14, 2003 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не разваляйте рисунката на човека бе..... особено Calder!!! станало е толкова сиво че чак дразни - оригиналната рисунка си е много по добра!!!! нищо 4е е тъмна- има достатъчно детайл който не напряга окото.... ли4но аз бих казал че фона е прекалено активен с тия едри мазки и бие малко по фигурата.... когат правиш някаква композиция винаги прави разлика между заден и преден план- използвай различни техники за тях така, че винги едното да е доминиращо.... ае и бачкай много - на прав път си :)))))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov