Graphilla.com :: Преглед на тема - три круизни сайта
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

три круизни сайта

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Вто Авг 31, 2004 6:24 pm    Заглавие: три круизни сайта Отговорете с цитат

Това са три сайта, които правих напоследък. Въпреки, че тези са вече одобрени и почти работещи ( доизглаждаме в момента всички вътрешни страници и вкарваме информацията ) тепърва ме чакат още доста такива проекти, така, че ще се радвам да чуя вашете мнение. Нямам право да променям функционалността на сайтовете, навигацията трябва да изглежда общо взето така както съм я направила и задължително да е текстова. Цялата информация на сайта трябва да може да се ъпдейтва и редактира от клиента. Колкото до графичния дизайн основното изискване беше да изглежда красиво, скъпо , релаксиращо, елегантно и мазно. Никакви крещящи цветове. Клиентите са основно богати, застаряващи пенсионери.

и ето линковете

http://pandocruises-uk.com/

http://www.retreatsandspas.com/index.php

http://www.oceanvillage-uk.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Вто Авг 31, 2004 6:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi i trite sa simpatichni takiva... samo na dolnite dva linka teia fashi vulnoobrazni malko stranno sediat nekak si...ama pa ti moje da si imala drugo vijdane za tiah i samo na men da sa mi stranni:)


btw na purvia site v diasno ne se zarejda nekav image.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Вто Авг 31, 2004 6:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен ми допада първия:) мисля че и в трите линка трябва по-прицизно отношение към детайлите. особено не ми харесват на мен засичанията на теза дъги с менюто в третия дизайн. избягвай сивия цвят. не стои никак "релаксиращ"...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Вто Авг 31, 2004 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

радвам се, че са ти симпатични, дъгите ги сложих чесно казано защото до гуша ми дойде да режа сайтовете на правоъгълни кутийки. реших, че мога да си позволя малко волност, клиента изрипа от кеф:))) а и по-нежно стои някак. колкото до картинката, тя трябва да се зареди от друг, клиентски сайт, явно пак са омазали нещата, нищо не мога да направя :(((
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Вто Авг 31, 2004 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе тая дъга с навигацията върху нея май наистина много дразни, трябваше по-културно да я оформя. колкото до сивия го вкарвам защото в един момент ми стават много цветове и нюанси и започва да ми стои твърде шарено, иска ми се да има по-неутрален цвят, ще се опитам да го избегна в следващите проекти, ако стои добре без него, но в проекта с цикламеното беше просто неизбежен, няма как да се постигне баланс без него. ще се радвам да кажеш, кои още детайли те дразнят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
auslander



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 207
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Сеп 01, 2004 11:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

и мен първият най-много ме радва, с една забележка - принципно pattern background, на който му личи повтарянето, ме дразни неимоверно... и за раковината ме мъчи едно deja-vu
а сивото верно, че неутрално се води, но с тоя интензитет си е доста активно...
и последно - не обсъждаме кода, но все пак внимавайте на кой давате да реже дизайните - най-малкото, за да не ги съсипе
_________________
...sleepwalking...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Сеп 01, 2004 11:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

auslander:) deja vu-то мен ме гони от тая снимка на тоя круизер:) но е най-премислен като дизайн тоя първия!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
auslander



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 207
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Сеп 01, 2004 11:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DR2 написа:
auslander:) deja vu-то мен ме гони от тая снимка на тоя круизер:) но е най-премислен като дизайн тоя първия!


http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=6101
нормално е да си я виждал, самата pipi си я показа
_________________
...sleepwalking...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Сеп 01, 2004 11:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ама знам бе:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Сеп 01, 2004 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ей че гадно, това ми е първия такъв сайт,този с мидата, явно деградирам.... или нямам време по-скоро :((
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov