Graphilla.com :: Преглед на тема - Ot tuka se pochna:)))
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ot tuka se pochna:)))
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Фев 21, 2003 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maceman написа:
..... баси колко star ме накарахте да се почуствам :))))))......


абе щом си бил 11 клас... начии... хмм... не си толко дърт бе
аз още чета ако ми попадне дъгата - амаха... :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Фев 21, 2003 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maceman написа:
..... баси колко star ме накарахте да се почуствам :))))))......


xexexex:)))че ти си си един вид star;)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 21, 2003 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

super sa komiksite, a DUDA, eeeeh Duga li be da ia opishesh. Spisanieto beshe napraveno osnovno za hudoznici /viziram golemi, koito sa v SBH/ koito niamat mnogo iziavi po galerii i t.n. Ta vuprosnite sa vzimali togava po 10 lv. na kadur /smiataite/. za 2-ma ot tiah sus sigurnost znam 4e otdavna sa po USA i si ba4kat tam, ediniat e Rumen Petkov - 4oko i Boko - respektvno Dzoni Bravo.
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Фев 21, 2003 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Morty написа:
.......Ta vuprosnite sa vzimali togava po 10 lv. na kadur /smiataite/......

по-повече се зимаше :)))) аз от любов към комикса отидох с едни фърчащи листчета да ги показвам, а те ми ги харесаха и без никакви протекции ме направиха член на екипа- тогава бях ученик - луд по комиксите и най- вече по RAHAN :))))) рисувах като луд.... първите серии които почнах бяха "ПРЕДИ МНОГО МНОГО ГОДИНИ..." за един първобитен марко тотев :))) после почнах ЯН БИБИЯН.... та на кадър се плащаше от 10 до 50 кинта че и повече (зависеше от сложността на рисунката), като най- много взимаха тия дет рисуват исторически комикси........ еееееееех кат си спомня първия си хонорар от 600 лева (а аз си мислех че ще взема 60 кинта), как кат си натъпках невярващо портфейла , а той не можеше да се затвори.......... еееееееееееех
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Фев 22, 2003 3:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

avatarche zavijdam ti dea :| 100m si pazish dagichkite mhm...
moite odavna sa preraboteni, shee.. :( basi kak iskam da gi imam vsichki da si gi preprochitam..eeeeeh. az si go spomniam tva za marko totev mdaaa i mnogo drugi si spomniam ELO i za Ostrova na sukrovishtata mai imashe..i niakuf detectiv imashe..i mai i za vasil levski...i edno future takova beshe s edno momichence.. i za edin prachovek imashe s edna goliama bata skato bozdugan eiii nego puk kolko sum go risuval...eeeh basi zabravil sum im imenata.. implante tupchoo...eeeeeeh btw maceman tfoia diavol mi e pravil tolkova silno vpechatlenie che imam cial skicnik izrisuvan s nego..kak mazno si zaglajdashe bradata na edin klon :)) ahahaaaa eeeeeh gotino destvo ....sichko razvaliha tia komputri kat vi kazvam....mdam
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov