Graphilla.com :: Преглед на тема - The Making Of... "The Mirror"
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

The Making Of... "The Mirror"

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 25, 2004 10:58 pm    Заглавие: The Making Of... "The Mirror" Отговорете с цитат

http://www.nixonanim.com/gr/making.htm

ami, gledaite :)
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 25, 2004 11:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересна статия, хареса ми. Ще е добре и при следващи конкурси да има подобни.
_________________
id Software presents... DOOM3
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 25, 2004 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ахмм страшно моделиране :).
Така .. сега като гледам етапите от създаването ми се струва че щеше да е по-добре гледната точка да я беше оставил странична (повече ми харесва от финалната), със светлина фронтално - като на четвъртия вариант долу в дясно.
Много ми харесва разтеглената плът на първия от етапите... особенно контраста който щеше да се получи ако го комбинираш с фронталното осветление на четвъртия... с металния череп щеше да е страхотно...

Но това си е мое мнение.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Апр 25, 2004 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nixon, Iveline...respect!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Нед Сеп 05, 2004 3:37 pm    Заглавие: Zdasti Отговорете с цитат

Mnogo dobra izrabotka naistina,predpolagam 4e pretendira6 modela ti da e 1 kum 1 s anatomiqta, ako iska6 naistina da e taka spored men trqbva da koigira6 rucete- ramenno lakutnata kost trqbva da e po dulga,v sega6niq variant tova dosta me drazni ,ina4e ostanaloto e 6. Oh kak mi se iska i az da imam pve4e vreme za maxa. )))) 4ao
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Сеп 05, 2004 9:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dam..magareto e pravo...za stranichnata gledan tochka:))
inache oshte vednyj..iveline bravo:)
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Вто Сеп 07, 2004 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Edno GOLQMO BLAGODARQ na Nixona !!! I na vsi4ki za dobrite dumi!!!
A za glednata to4ka , prosto taka precenih:))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov