Graphilla.com :: Преглед на тема - Conceptual4e :)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Conceptual4e :)
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dark Shadow



Регистриран на: 15 Яну 2003
Мнения: 123
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 11:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Sega izglejda oshte po-hishtno... :)
_________________
http://darkshadow.hit.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
themagician



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 793
Местожителство: Sofeto

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hehe stiga we - dodge ne go zaslujavat.
_________________
http://themagicianbg.wordpress.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mda.. stava qko .. no otstrani reshetkite - specialno na lqvata (dqsna za kolata) se vijda 4e ne a podravneni praviln - izglejdat krivi... ina4e taka razbito otpred e po-dobre.. moje da opitash tiq vertikali da se slivat plavno s gornata i dolnata 4ast, ne prosto da se vrqzvat...
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

10x za komentarite naistina mi pomognahte napravix malko promeni DOdge emblemka malko kupeto suvsem leko promenih i otzade stop i drugi drebni raboti nadqvam se che taka e po dobre..

eto tova e veche posledniq modeling poveche ne misle da promenqm :) ima bugove no nqma kak ako skam da gi mahna trqbva da q premodeliram nanovo tka che :) moje bi environment no sled kato si pochina che me domurzq mn trud farlih..
_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mm..profila me drazni... ne znam predi taka li beshe , ama tova nadvesvane na nosa ne e dobre...
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da i men me drazni tochno tova se mucheh da opravq no trqbva da premodeliram cqlata prednica ako iskam da go napravq taka kakto mi se iska na mene veche sys environmenta kogato zapochna shte promenq i prednicata leko imam predvid v profil sega si davam pochivka malko :). 10x
_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Candelero



Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 1211
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

So, DODGE is PROUDLY Announcing their NEW HIGH-SPORT's Model
for the NEXT Millenium::::



DODGE SHARK


:)))
_________________
The designer can see from his drawings how the final design will look but, unfortunately, not necessarily how it will work.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dark Shadow



Регистриран на: 15 Яну 2003
Мнения: 123
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mmmdaaa... kato go gledam sega i na men mi stoi kofti nosa... No inache modelcheto moje da stane mnogo dobro!
_________________
http://darkshadow.hit.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Amateus



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 108
Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kefi!!!

Ima neshto ot peugeot poslednite im modeli mnogo mi se nrawiat. Edno predlojenie ot men naprawi go ednomestno. Sega kato se zagledah v proporciite mi se struva che zadnoto kolelo e niakade 1,80 diametyr pone, prednite i te sa baia golemi tova e spriamo sedalkite. Sloji edin chovek do nego za reference.

Inache mnogo dobro!
_________________
z|
x^y
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 11:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kato poglednah kartinkite i vednaga mi hvana okoto profila na akula, no ve4e me izprevariha s tova otkritie. A tozi profil mnogo me izkefi i dopalva zlobnia vid na voziloto, taka che ne se drazni ot tova, a mu se naslajdavai:)
I na men kato na Amateus mi se struva 4e triabva da e ednomestno. o6te kato gledah parvite kartinki mi izglejda6e 4e e takova, taka 4e spored men edinstvenoto koeto e zadaljitelno da doopravish za da stoi pravdopodobno e da ostavish samo 1 edinstvena sedalka:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Galileo



Регистриран на: 15 Юли 2003
Мнения: 222
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Сеп 20, 2004 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Един screenshot на интериора ще можеш ли да пуснеш????

Незнам за DODGE, обаче на мен много ми прилича на PEUGEOT!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 20, 2004 10:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chakai i az da te pohvalq :P \o/ mnogo jivot ima v tva vozilce.


i malko lichno mnenie.
1. Naistina si opravi reshetkite i ogledalata za obratno. tva te porti mnogo
2. v segashniq si vid toq kola shte e postoqnno po servizite. Ne za drugo ami e nestabilna. Ako ti se zanimava probvam concept s dve za dni kolela, po malki, niski i tesni. Kato syotvetno i opashkata shte slezne malko na dolu. I veroqtno shte se razshiri zadnicata, no sichko tova shte dovede do super aerodinamica.
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Пон Сеп 20, 2004 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mai naistina e po dobre varianta sys 2 kolela :) chak takuv stranen dizain e malko presileno vupreki che az misleh che nqma da e tolkova nestabilno kato se ima predvid shirochinata na gumata i che dvigatela e otpred kato si tezhi na mqstoto a otzad e olekoteno maximalno. Mislq da se probvam za contesta na peugeot nishto ne gubq samo che trqbva dosta da qp oopravq zashtoto az ne sam osobenno dovolen ot rezultata kakto e v tozi vid...
_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 20, 2004 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

e ako iskash da stane malko po funkcionalna, kato za toq contest det vikash, trqbva dosta da prerabotvash. Pochti vsichko e otzad obache, spoko :P

otpred opredeleno e dobre, no za da opravish realizma i proporciite mislq che trqbva da mahnesh pyrvata sedalka i da slojish volana pri zadnite. moje bi i malko zaoblqne na profila pod nosa.
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ixtiandur



Регистриран на: 22 Ное 2003
Мнения: 183

МнениеПуснато на: Нед Сеп 26, 2004 2:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито за наградата, пожелавам ти успехи и занапред. Концепта е супер.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Нед Сеп 26, 2004 12:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mersi naistina :) az mn se radvam chestno ako bqhte ot moq grad shtqh da pocherpq :P
_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov