Graphilla.com :: Преглед на тема - kare za bitextel
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

kare za bitextel

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 7:05 pm    Заглавие: kare za bitextel Отговорете с цитат

are sa na kritikata.kare za bitextel.
imag e obrabotwan brutalno ot 72 na 300 dpi.dRTIi mazni tRika za spasenie sa prilozeni.horata ne iskat da kupat abonament za image bank.
ta twae pliuite na wolia.predmetnata asociacia e po prinuda.
Върнете се в началото
Bundyo



Регистриран на: 18 Ное 2002
Мнения: 54
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 8:21 pm    Заглавие: Ай аз кат вътрешен да кажа :) Отговорете с цитат

Готину, ресайза си му личи ама изглежда кат нарочно. Не е задължително да прекаляваш със зеленото или така го искаха?
_________________
Котаракът на Шрьодингер
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

brand indetification e zelenoto.ZADALZE:)/kato love hate kaza logoto e gnusno.MA s gruk da se boris e mno gadno.:))osobeno kat ti plasta zaplatata.BEH ZABRAWIL KOLKO ME DRAZNI
Върнете се в началото
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 10:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Be m/u drugoto kva e ideiata s teia stolove, che az neshto ne fashtam vrazkata. Shtoto kato kompozicia i balans OK, ma nali tva e reklama uj, trebe nekav geg da ima, pa bil toi i minimalen ?
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 10:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pitai hutspotthompson te sa copyta za stolowe.bitex sa si odobrili ideiata da se asociirat s predmeti ot ofisi.samo deto na men mi go zabiwat.twabarterae nesto mno gadno.ma ne e moia rabota kazwat mi iskame stolowe.az trsa i kwot namera w mrezata.OT mene kompoziciata i izpalnenieto.pisnalo mie da se opitwam da obiasniam osnowni nesta.puk i za twa ne mi plastat.plastat miza kartinki kakto se izraziha:))EKO HOMINI/mai taka se pisese/:)trea skanna edna listowka s edin stol det bese s kolani za kola.uzas
a ina4e misla 4e ideiata e da e po tezkarsko.w slu4aia az sam nameril snimka s perspektiwa:))se pak sam zamislil da probwam edna ataka twa liato s kolezkata da iz4istime neka ideia i da wizualiziram po nesto opredeleno za po dlgo wreme,kak si mu e reda.SE widim.


Последната промяна е направена от Гост на Чет Фев 27, 2003 10:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 10:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубаво е. Кефи.

Само малка забележка към черното петно на първия стол вдясно:

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 1:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nice work :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vALE



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 151
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 6:30 am    Заглавие: mnogo dobre Отговорете с цитат

i na men mi hareswa - za concepta koito sa ti dali dobre e stanalo .. samo deto imeto im BITEXTEL mi gowori malko za textil - ta asociaciata sys stolowete mi nawede na misylta che stawa duma za proizwoditel na mebeli hehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
borkin



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 434
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubi, neshto me pritesniava. struva mi se che nema da izleze dobre na pechat. mnogo goliam kontrast mezhdu liavo i diasno dolu. de da znam - omekoti tova zeleno v diasnata chast.
_________________
Няма абсолют, всичко е относително. Но това е абсолютно твърдение. Ergo, има абсолют.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

izliza zna4i fashite sam gi puskal we4e,cwetowo.twa se e w ritam, ma se si prawa proba wpondelnik za seki slu4ai da ne se usera stoto sam mno lew:))
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov