Graphilla.com :: Преглед на тема - ПРАВИЛА / RULES
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПРАВИЛА / RULES

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Конкурс - дизайн на скейтборд
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 05, 2003 6:50 pm    Заглавие: ПРАВИЛА / RULES Отговорете с цитат

ОКОНЧАТЕЛНИТЕ ПРАВИЛА И ФАЙЛОВЕ:

След консултация с някой хора, направих малки корекции, за което моля за ИЗВИНЕНИЕ. Моля изтеглете новият psd file. Основната промяна е в ориентацията.

Това е занимание за всеки който има желание и време. Технически е доста просто, тай, че наблягайте на мисленето и идеите.

Ще правим дизайн на СКЕЙТБОРД, по-точно на едната му страна. Относно какво и как няма никакви ограницения: 2D, 3D, фотографии, рисуване и т.н., всичко е добре дошло.

СТЪПКИТЕ:

1. Изтеглете този zip файл >>> http://www.tatau.org/graphilla/contest01/skateboard.zip

2. Той садържа един брой *.psd, което изглежда така:


3. Направете какъвто искате дизайн, които поставете м/у слоевете picture и board

4. Flat на картинката, записване в gif, jpg или png и изпратете на skateboard@tatau.org , накрая трябва да получа нещо такова, за предпочитане, не толкова грозно :)


ПРАВИЛА:

1. Можете да местите логото, можете да сменяте цвета му, да го въртите, но не можете да променяте размера му.

2. Не можете да променяте размера на psd файла.

3. Всеки може да прати НЕОГРАНИЧЕН брои проекти, лимит няма !

НАГРАДА:

Едно такова нещо, ама пълно:


OЦЕНЯВАНЕ :

Награда - един приз, за най-добрия дизайн, определен от мен и още 2-ма членове на UBA. Работите на членовете на журито ще участват извън класирането, в смисъл, че нама да бъдат оценявани и да се борят за наградата.

Жури:
- LoveHate - щото си имам достатачно вино
- morgoth - щото е трезвеник и вино не му трябва
- Gavanski - щото е в Германия и аз толкова пари за пратка до там няма да дам.

Гласуване, на членовете НЯМА да има.

СРОК:

Работи се приемат до 12,00 часа на 31.03.2003

Моля, не поствайте работите си тук, а ги пращайте на меила. Конкурса НЯМА да е анонимен, мисля, че при тези условия за оценяване не е нужно. Молбата ми да не поствате работите си е за да не се влияем един от друг.

skateboard@tatau.org
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Конкурс - дизайн на скейтборд Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov