Graphilla.com :: Преглед на тема - WoW - LOL :) За интрото на играта!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

WoW - LOL :) За интрото на играта!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gleah i na WoW introto, opredeleno ne moe da se sravniava s tva na DoW kato efekti i krasivinki, obache mi stoeshe bezdushno nekak si. Tichat tam biat se nekvi strahotii. Ma kato se ima predvid che Warcraft III me durja ok. mesec i poveche ne go butnah... neshto ne me kefiat veche tia elfi. Da ne govorim che taka ili inache sichko e kradeno, taka de, vduhnoveno, ot Warhammer vselenata (Warcraft ot Warhammer, Starcraft ot Warahmmer: 40K), a tia e mnogo po-naduhvashta.



Osven tva nema nishto po-naduhvashto ot izlizaneto na Dreadnought-a ot dima v introto na DoW, kvoto i da mi prikazvate.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 7:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За мене трейлъра на ВарХаммер е 1000 пъти по зареждащо:)))))))
Има страшна динамика и е пипнато много добре:)!
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И ся пак гледах на DoW интрото за всеки случай. Двете определено са доста различни, обаче за мен лично (и това лично май е определящо тука) това на DoW се справя доста по-добре с това да въведе, не, направо да нарита играча в атмосферата на света и на играта. Тва на варкрафта показва разни несвързани красивинки, накрая в по-баталната част някакви поединично се млатят, ама какво-що, мъгла. Обаче след това на DoW, първата ми мисъл, не, то даже не става дума за мисли, а за първичност, за ококорен поглед и изкривена мутра ревяща КРЪЪЪЪВ! МРЕТЕ ГНУСНИ ОРКИ!!! ЗА ИМПЕРАТОРА!!! Бе надъхва бре! А кат гледам другото си мисля "Брей кво яко" ама нищо повече. Освен тва, от особено значение е тва че няма голяма разлика между това как изглежда интрото и самата игра (което не трябва да ви говори лошо! DoW изглежда прекрасно) така че има директна приемственост, един вид WYSIWYG :)), докато за варкрафта не съм сигурен, че това важи. Освен това 2, интрото на DoW просто е много по-добро чисто кинематографично :p

ми тва е
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 7:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LuPi написа:
За мене трейлъра на ВарХаммер е 1000 пъти по зареждащо:)))))))
Има страшна динамика и е пипнато много добре:)!



Ииии тъкмо това приказвах :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 7:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ee ade sega impi.. kvo kato mi e 4alga designa na WH40k :P ..
samoto movie ne6to ne mi haresa.. koeto ne pre4i da osuznavam prekrasnoto mu izpulnenie :)

btw WOW movieto kato izkliu4im orka nervak i jujeto.. i4e ne mu dolavqm ''neveroqtnata atmosvera'' no pak ne mi pre4i da sipq superlativi po negov adres..

puk i ako nebqha bllizard nqma6e da se zanimavam s 3D nai veroqtno
vsi4ko zapo4na s movie ot SC BW... ;)
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 8:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)))) И при мен имаше подобни моменти ;)

Бтв нали чете, че за DoW интрото са се вдъхновявали от SPR кинематографията ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 8:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne se se6tam kakvo e SPR ...
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Shaving Bryan's Privates

;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

oo moqt liubim film... :)
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 9:41 pm    Заглавие: hmm... Отговорете с цитат

Io_the_STEALTH написа:
Идеята е друга в случая, според мен това е "бизнес" които запада, все по-малко фирми правят такива филмчета като това, а като се замисля нещо по-добро май тая година не съм гледал.


грешиш... поради факта че игрите вече са по-печеливш бизнес и от филмите, почти всички големи студии трескаво търсят професионални аниматори и супервайзери и дърпат хора от ILM, Pixar, Disney и къде ли не другаде.

Но не е само това. Според един от летните броеве на 3D World, където обсъждаха Onimusha, има "завръщане" на гейм синематиците. При това, гейм студията вече се убеждават че е много трудно да държиш хора, които да правят такова качество при тях и затова наемат външни фирми като Robot и Blur.

Как съжелявам че не съм пуснал още целия PDF... мамка му. На 3Д феста един от пионерите в индустрията каза, че след 10 години нивото на игри и филми ще е изравнено и моделите ще се правят едни и същи за двете. Не знам дали си спомняте графиката на Doom 1, ако я сравните с 3, ще ви се изправи косата. Разликата е точно толкова години. Да не говорим че няколко месеца преди Doom да излезе хората превъзнасяха Wolfenstein 2: Spear of destiny.

Основния проблем, който вижда и Drone а и всички по света е анимацията. Не можеш да автоматизираш всичко, а кадърни аниматори се намират много трудно. Ако ги намериш, трябва да ги обучаваш, което си е също малка приказка. Не случайно в Pixar си имат отделно вътрешно University.

За съжаление много малко хора в България се замислят над тези проблеми и си мислят, че ще могат да намерят хора. Да, ама не... ако няма места, където да се надъхват и обучават, след 2-3 години за всеки способен човек ще е зверска битка. Не и че сега не е, но след толкова ще влезем най-вероятно в Еврото и според мен ще има възможност да дойдат някои други "тежки" студии.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 10:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре 1 глас за интрото на WoW от мен...
_________________
id Software presents... DOOM3
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
abbadon



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 137
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 18, 2004 3:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Edinstvenoto "nedoizpipano" v Intrototo e biaga6tata elfka.
Istoriata(vavedenieto) e mnogo iasno i prosto: voinata mejdu Horde/Aliance, a e ob6to za6toto sveta v igrata e neobhvaten.
I vmesto da sporite za gluposti moje6e da se zapi6ete za open betata za da ne pravite sravnenia s WH 40K, i da si mislite 4e e fps WC3.

P.S. Tova e IGRATA(gameplay,content,story,ART)
_________________
..the pieces of the puzzel are waiting...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Чет Ное 18, 2004 3:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А не, мерси, MMORPG не играя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dragonfly^



Регистриран на: 12 Сеп 2003
Мнения: 48
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Ное 18, 2004 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой може ли да даде линк за интрото на DoW?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 18, 2004 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де, аз филми не мога да снимам - значи ли това че не мога да кажа че един филм е тъп и не става и за тоалетна чиния?
И музика не мога да правя обаче рапа и чалгата не ги понасям и ги критикувам открито - явно съм в грешка!
И книги не мога да пиша, и плочки в банята не мога да слагам ама ако попадна на "баш майстор" не смятам да си трая.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Myxata



Регистриран на: 06 Фев 2003
Мнения: 55
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2004 1:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност, най-лошото при цялата работа е, че и самата игра е
изключително ограничена. Не им подхожда на Близард да правят
филмчета с толкова грешки и игри с още повече. Всичко е заради
пустите му маси... или не, заради парите ли беше O.o
_________________
Everything decays.
We're just here to help it along.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Io_the_STEALTH



Регистриран на: 21 Дек 2002
Мнения: 86
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2004 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За това ли филмче става въпрос:
Warhammer40000 - Dawn Of War Trailer .mov 50.7 MB
Или аз се бъркам! Ако за това говорим, не мисля че мога да сравнявам!

@Nixon прав си!

Game индустрията се развива доста бързо, става все по-реалистична, НО все още разликата между GAME MOVIE-то на дадена игра и ЕНДЖИНА и е доста фрапираща! Да вземем WOW интрото спрямо самата игра... Имах възможноста да поиграя малко на играта...

За Дуум-а си прав, макар че това не е най-отдачни пример които може да се даде. Дуум 3 е една от игрите които е разработвана толкова много, че трябваше не само като графика да е добра, но това не е в областа на този форум.

Nixon прегледай някаде, ако имаш възможност Half-Life 2 - по мои наблюдения се справя доста по добре от Дуум-а като енджин - за което ти даваш пример в контекста на това което обсъждаме - технологиите които се развиват и тяхното осъвършенстване.
_________________
"Винаги когато хората ме хвалят много се притеснява, че когато свършат да го правят ще са пропуснали нещо" - Жул Верн
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Io_the_STEALTH



Регистриран на: 21 Дек 2002
Мнения: 86
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2004 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

П.С. Явно не е това, в момента гледам треилъра от сайта им http://www.dawnofwargame.com/

Хмм на места анимацията е меко казано дървена, признавам има доста добри сцени и масовки, но има няколко момента и то в близък план кадето направо очевадно изглежда като картоон детско филмче...

Не бих казал, че това е по добро от интрото на WoW дори като качество на анимацията само.
_________________
"Винаги когато хората ме хвалят много се притеснява, че когато свършат да го правят ще са пропуснали нещо" - Жул Верн
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
atmos



Регистриран на: 09 Яну 2003
Мнения: 859

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2004 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

както би казал един мой любим анимационен герой...... eeeeeeeeeeeeeeeee shut up !!!
_________________
Nelson Inomvan's blog
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2004 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

atmos_fear написа:
както би казал един мой любим анимационен герой...... eeeeeeeeeeeeeeeee shut up !!!


ахъм;)
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov