Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstavqne
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstavqne

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Мар 01, 2003 11:24 pm    Заглавие: Predstavqne Отговорете с цитат

Iskam da predstavq saita www.warcraft3-bg.hit.bg. Razrabotvam go sam,
kato go bqh poizistavil za izvestno vreme. V 5uk (nadqvam se) 6te go obnovq kato dizain izcqlo (v u4ili6teto i-net-a e po-burz ot vku6ti). Togava pak 6te "si pogovorim"[url].[/url]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 10:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сайта е обновен! Отидете да го видите - www.warcraft3-bg.hit.bg. Кажете ми какво мислите. Joro* да очаква скоро нещо в 3D.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 1:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм разглеждал целия сайт и може би има интересна информация за геймърите. Навигацията, по-точно тези падащи менюта които закриват другите линкове трябва да си ги оправиш. Не ми харесва и белия background под всичките ти картинки. Пробвай ги със цвата на background-а на сайта или пък ги направи гифове със прозрачност.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За менютата съм напълно съгласен - особено онова на Races - закрива долните два бутона. Ще гледам да го оправя. Другото меню при Downloads не пречи и може само него да оставя. Що се отнася до картинките и background-а - страниците съм ги правил с template и не съм му разучил добре как стават нещата с него. Някава по-конкретна идея? Освен това сайта не е изцяло довършен - сам човек съм и трябва да залягам над учебниците.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov