Graphilla.com :: Преглед на тема - splashcheta
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

splashcheta

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 8:05 pm    Заглавие: splashcheta Отговорете с цитат

Opa. Kak e? :)


Eto neshto s koeto se zanimawah minalata li beshe, po minalata li sedmica, ne pomna weche:

edno
edno_edno

dwe
dwe_edno


Ta twa e neshto kato splash-flash-nenamsikwosi....

Horata si haresaha edin sinichyk wariant deto go nqma tuka.

kakto i da e. Logoto sym go mahnal, za da izbegna ewentualni ekscesii tuka w ofisa..... Abe ne mi se obqsnqwa. Na negowo mqsto sym shliopnal pyrwoto hrumnalo mi neshto! Koito iska da go komentira (nego, ili moqt prawopis na "shiti") da zapowqda, samo da e na qsno, che ne e twa istinskoto. :)

To dazhe logo nqma oshte. Sega go prawime i neshto ne mozheme da izlezeme na glawa.
Ma i nego nqma da wi go pokazwam (dori da stane po nqkoe wreme) po red prichini, nqma da obqsnqwam :)))))

Pyk i ne sum mnogo po logotata az!

I tam content (dokolkoto go ima), linkowe i pr. wse sa primerni!

Twa deto go pokazwam e nekyw general layout... i are stiga sym pisal weche!!!


W ponedelnikk she se cheteme pak! ))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 12:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

gotinko :) edno, po-me kefi, na 2 tia tonowe ogynyti butonni nesto ne sa kakto triabwa...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Aha. Sklonen sym da se syglasq.


Kakwo po-tochno ne im e nared spord tebe? Oswen che sa leko kriwi de.

W smisyl che, az kosurite si gi znam. T.e. tiq koito wizhdam. Interesuwashe me kato obshto wpechatlenie koeto syzdawa. Shtoo az sym go gledal gledal i weche sym na praga da pochna da ne moga da go gledam poweche. :)))))

Taka che mersi za mnenieto. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 12:13 pm    Заглавие: Re: splashcheta Отговорете с цитат

spacer написа:

Twa deto go pokazwam e nekyw general layout... i are stiga sym pisal weche!!!




шпацеро...
ми аз понее съм ги скивал си4кити... и знам за ко иде реч ше каза неколко неща, дет ми са струват съществени...

първо на мене най ми ареса варианта дет не си постнал - със синия фон на първите визийки... а там според мене проблема е, че усера се обърква от много навигация и "обърнат" дизайн - демек лого вдясно - новини (в случая промоции) вляво...

изпраскай на тия златни обемни бутони по един златен и обемен надпис (просто си фит-ва на целта на сайта - за тея които незнаят за ко иде реч) така в момента ми седят неестествени - ем златни бутони - ем с нещо червено по тях... пък такава инкрустация едва ли може да се направи...

засили с нееещичко (неам си идея с кво точно) и горната навигация - там дет е в полукръг... да не я пропуска окото - обърни си логото вляво - да е поголямо - бокса за промоции и той да е по-голям
дай нещо на фона - някъф надпис или... деа знам кво да не седи празен - и ето ти го хем класически, хем интересен сайт..

тъй гу виждам аз...
за
втория тип - с елипсите...
там.... нещата са малко по-неясни за мене - някак ми седят визиите по-недовършени...

тряя да опраиш бутоните - да са бутони - тряя да опраиш бокса за промоциите - да върви по контура на еписата - щот ся ме смущава яко там - и ми е мноо криво...
аз бих използвал цялата долна лява четвърт за тоя бокс.... и горната дясна за лого - а в другите 2 части.. с игра на фонтове и типография да се изпраскат няколко изречения за услугите.. и колко са велики те...

ми
нещо такова ми се върти из тиквата кат ги глеам тия... :)

и айде пускай дизайните на кило да видиме :)РРРР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hehehe.... dizainite na kilo, bratle, nema da gi pusna kolkoto i da me wrynkash. :))))))) Pyk i to, kakto sam se ubedi, nqma nishto w tqh, koeto da si struwa da byde obsydeno.


za backgrounds. Praw si. Ako se zagledash obache w tiq originali, deto ti gi pusnah oshte togawa, na backgr ima maaalko poweche elementi, kooito umishleno zamazah na tezi.


za kriwite linii. Emi kriwi sa sega, ko da napraa. I stefan go zabelqza. Ma tuka stawa wypros za skica koqto da si gledat tam, az taka ili inache she gi nacykam tiq rabiti wyw flasha, ako reshat da se prawi.

Za gornite butoni na wariant1. Mi sa az dokolkoto shwanah ideqta, celiqt smisyl toq sait se izrazqwa w butona DOWNLOAD. Tiq raboti gore na se tolkowa wazni....

za inkrustaciite. Abe ti LOTR ne si li gledal?!? :)))))))) Sheguwam se de. i tuka si praw.

10x za ideite. Znaesh, che po princip se wslushwam. :)))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 12:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spacer написа:

10x za ideite. Znaesh, che po princip se wslushwam. :)))))))


muhum... wslushwatelen si ti..
dawaj designs na kiloooooooooooooooooooooo :)P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мене повече ме кефят 1-вите варианти - само малко фона несхто не ми харесва в тях.
друго... тия златни бутони несхто мноо големички ми идват пак и нещо тия бевали не ме кефят, размагляват визията. Биг опитал с малко по-малки бутони и малко по-малки и по-контрастни бевали (а може и да ги нема хич)

ина4е ми стои добре
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mdaa kato che li i na men ednoto po-mi areswa ;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Aide i az da glasuvam za 1 shtoto 2 malko krivo izglejda.
dolu butonite s ezicite az bih gi ochertal s po debel kontur shtoto toia se gubi dosta i po skoro kato precakan izglejda. I bez senki te nali sa ploski kato tia nai otgore.
To i tiah ne e losh os malko po debel konturd da se napraviat :) nishto che vsichko se svejda do "download".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov