Graphilla.com :: Преглед на тема - лого за който яде хапчета
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

лого за който яде хапчета

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dreado



Регистриран на: 24 Юли 2003
Мнения: 327

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2004 1:03 pm    Заглавие: лого за който яде хапчета Отговорете с цитат

Така.
Това е лого и примерна визитка за някакъв фармацефтично ориентиран проект. Онлайн система явяваща се нещо като посредник между клиенти, дистрибутори и фирми разни от бранша. Някой предлага продукт, а системата помага на продукта да намери копувач, и обратно.
Ако не е ясна идеята на логото мога да помогна с ряснения.
ТУКА ОБАЧЕ ТРЯБВА ДА КАЖА ЧЕ НАЙ-ВЕРОЯТНО ЩЕ СИ ОСТАНЕ ВСИЧКО НА ТОЗИ ЕТАП(ОТНОВО).
Хората за които e логото още щом им казах ориентировачна цена решиха да бъдат така добри да ми обеснят, че по проекта "чакат още предложения от други дизайнери, и ще изберат най-удачното". Добре че се сетиха, щото аз само една седмица време бях изгубил ... (о:
Добри хора, други щяха направо врата пред носа ми да затръшнат.

Са след като го показвам тука проекта още по малко надежди ми остават че ще възнагради някой трудът ми, тъй като трябваше да съм дискретен и до завършека му да пазя тайна. Ама няма нищо, не ми е за първи път, тряа съм здрав и да продължа да бачкам за чест и слава. (о: Добре че съм вглабен и ми доставя удоволствие, инак щеше да е трудно


а, ето го и въпросния измъчен труд
-------
аа на карл кокс партито обаче ква лудница беше?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2004 1:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами на мен ми допада, само дето имаш малки проблеми с кернинга на буквите... нещо са се разместили

айде, и да ти го платят ;)
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2004 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Картинката не е зле само дето ми блъска на аналитична химия или ядрена физика. Не знам дали това трябва да са ми логическите връзки при произнасяне на думите "фармацевтична фирма"? Ако питаш мене това почти си е модел на атом, не ми прилича на фармация. Ако можеш разясни асоциациите ти при създаването на графиката.
На визитката пък пише "Best Services". Да правиш нещо за McDonald`s или за 5-звезден хотел разбирам, обаче тука трябва да се наблегне, че фирмата се грижи за здравето на хората, а не че ги обслужва на момента и с усмивка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2004 3:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми добре е.
само цветовете - на визитката изглеждат добре ама на логото малко нещо не ми харесват.
а да, и кернинга, ама май нема смис да го оправяш така като те слушам.

всъщност, пиша поста за да питам: на карл кокс партито каква лудница беше?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreado



Регистриран на: 24 Юли 2003
Мнения: 327

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2004 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

сашкич ти чете ли поста ми?
Фирмата не се занимава пряко с фармация. Просто СЪЕДИНЯВА и ОБВЪРЗВА фирмите и клиентите свързвани с фармацефтичната продукция.
Отдолу бест сървисес забрайх да кажа че просто го лепнах като първото нещо което ми дойде, по новите варианти които съм правил са съобразени с това което ти приятел каза. Ама ти си си прав, щото няма откъде да знаеш че само за пълнеж го бях сложил.

TIFF, сигурно имаше 11 хиляди човека. Отгоре на сичко влезнах безплатно. Ама тва е офтопик. Дайте по темата по добре (о:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Hackum



Регистриран на: 21 Авг 2003
Мнения: 352
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2004 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az bih smenil fonta.

Veroiatno cialoto ime bih izpisal s malki bukvi, i purvata ne bih ia slojil v simvola. Prosto teksta vdiasno ot nego.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreado



Регистриран на: 24 Юли 2003
Мнения: 327

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

може би да
отгоре на всичко това "П' виси, макар идеята да беше да изглежда като затворено... ама до тука отзивите не са много добри (о:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

дредо... не, че искам да те спичам ама случайно видех това:

при-дизайнд лого на логовенд
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

TIFF написа:
дредо... не, че искам да те спичам ама случайно видех това:

при-дизайнд лого на логовенд

и още хиляди такива...
като се заговори за химия - това е асоциацията, така че какво от това!
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гарван



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 436

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Символа че е предъвкван
100 пъти е ясно - аз лично намирам за
излишно да го има изобщо.
В случая обаче имаме нещо като идентичност....хм...
На мене ми се набива в очи
изолираността на Р-то.
Има опасност да се прочете HARMACY.BG
Още работа трябва
_________________
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dreado



Регистриран на: 24 Юли 2003
Мнения: 327

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
като се заговори за химия - това е асоциацията, така че какво от това!


tochno tuka e ulovkata. V sluchaq ne stava vupros za himiq, himiqta e prosto nqkade po nishkata... ideqta e druga i zatova smqtam tochno v taq oblast ne e izturkana tolkova.
samo otbelqzvam!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 7:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хехе, конкуренцията ;-)) dreado, ако ти останеш накрая, да почерпиш ;-))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov