Graphilla.com :: Преглед на тема - заядливи ли са "старите" графилски задници ...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

заядливи ли са "старите" графилски задници ...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бре каква тема!!!!

Начи аз съм в Графила от повече от 5 години. От самото начало кажи-речи.

Е, на мойто представяне стана такъв междузвезден скандал, че Spacera още подмята едни сенки в Космоса наляво-надясно.

Тогава какви ДЗВЕРОВЕ имаше в представяне..... а сега са само котенца останали..... Тогава Светата Инквизиция ти стягаше дибата на момента..... сега..... блях.... добре, че е Нокса наоколо да предлага членуване (пълно-непълно-нема значение) на който мърда наоколо (на Кузмича искаше да посегне, ако щете вервайте!!!)

Майтапа настрана сега.

Всеки минава фазата да е лудо влюбен в своите произведения. Мнението на околния свят е фонов шум с честота 3 херца. Макар и много грубо и неучтиво в Представяне, отварянето на очите е много полезен процес.
Много хора са само спечелили когато са се поучили, а не са се фръцнали.

Та такива ми ти работи :)
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Drone написа:
............

Майтапа настрана сега.

...........отварянето ....... е много полезен процес.
........


именно .. едни ги боли повече .. други просто ги бОли .. с една дума требе да се отвориш за света по един или друг начин .. :>
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mmiu



Регистриран на: 23 Фев 2007
Мнения: 157

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе аз не прочетох всичките страници от темата, изтощих се и като цяло се и изнервих :Д
озадачава ме защо спорите точно за лошото отношение, а не за другата любима тема, приемът. разни амбициозни същества получават права, без да показват каквото и да било добро ниво, но за сметка на това куп посредствени работи като израз на нестихващо желание да се изявяват в, примерно, артистичните среди и да показват изобилие от откровено лош вкус. същевременно не толкова наглите не са допускани дори и да са на задоволително ниво. не са ви достатъчно забавни?
да не говорим, че и сред така наречените "стари графилци" има няколко ярки примери за посредственост :П
инак Сибила е права, но отчасти. хранилка трябва да има, особено пък в конкретния случай, то това и е чарът на Графила ;)
хм, сега като мернах написаното по-горе се усетих, че може и да сте ги обсъждали тези неща, а аз така и не прочетох всичко...
поне казах каквото ми се казваше.
обаче имам усещането, че мене няма да ме храните, въпреки че си го прося. :П няма за какво...
_________________
http://www.behance.net/mirchovska
-
Mere surmise, Sir. Very uncertain.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

едно време, като бях малък и ходех на уроци по рисуванеее. преди да приклчим, учителката минаваше при всеки, за да му види работата и да го светне какво е объркал или с какво се е справил. останалите гледахме. еми ако се връзвах на докачки, яки критики, подбъзиквания и т. н. щях да си тръгната след 3-тия път ...
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mequable написа:
абе аз не прочетох всичките страници от темата, изтощих се и като цяло се и изнервих :Д
озадачава ме защо спорите точно за лошото отношение, а не за другата любима тема, приемът. разни амбициозни същества получават права, без да показват каквото и да било добро ниво, но за сметка на това куп посредствени работи като израз на нестихващо желание да се изявяват в, примерно, артистичните среди и да показват изобилие от откровено лош вкус. същевременно не толкова наглите не са допускани дори и да са на задоволително ниво. не са ви достатъчно забавни?
да не говорим, че и сред така наречените "стари графилци" има няколко ярки примери за посредственост :П
инак Сибила е права, но отчасти. хранилка трябва да има, особено пък в конкретния случай, то това и е чарът на Графила ;)
хм, сега като мернах написаното по-горе се усетих, че може и да сте ги обсъждали тези неща, а аз така и не прочетох всичко...
поне казах каквото ми се казваше.
обаче имам усещането, че мене няма да ме храните, въпреки че си го прося. :П няма за какво...


тия аргументи си плачат за поименно назоваване - хора, които са добри и не са получили права и такива, които са посредствени, а имат?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 3:22 pm    Заглавие: ! Отговорете с цитат

RoT написа:
Аз пък мисля, че LH е виновен за всичко ! Или поне е виновен за мойте мъки и страдания по работно време :))


Ти???!!!!

Работно време???!!!!

Не се шегувай, бе!

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RoT



Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 1360
Местожителство: София / Разлог

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 3:49 pm    Заглавие: Re: ! Отговорете с цитат

RG® написа:
RoT написа:
Аз пък мисля, че LH е виновен за всичко ! Или поне е виновен за мойте мъки и страдания по работно време :))


Ти???!!!!

Работно време???!!!!

Не се шегувай, бе!

:-)

Аде ся, не изпадай в подробности :)))))
_________________
[19:44:08] Morgoth: mda, predupredil me e LoveHate, che ot tebe spasenie nema
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Rot написа:
Аз пък мисля, че LH е виновен за всичко ! Или поне е виновен за мойте мъки и страдания по работно време :)


млад си и не знаеш, че сирене и сланина се солят на колкото поеме, така че може още да поемеш :))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mmiu



Регистриран на: 23 Фев 2007
Мнения: 157

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хора, които не са добри, но имат права - примери колкото щеш, знаете ги ;) някой ако иска, да почва списъка (това си е чиста проба заяждане... надявам се да е станало ясно, че аз моите аргументи няма да ги подкрепям с конкретни примери).
а хора, които са мегадобри и не са получили права няма, нали, но има хора с потенциал, на които не е обърнато достатъчно внимание (тук вече се изхвърлям, щото съвсем не ми е работа да се бъркам, нито притежавам необходимите качества, за да съдя).

и аз като бях малка ходех на уроци по рисуване...
_________________
http://www.behance.net/mirchovska
-
Mere surmise, Sir. Very uncertain.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига ве, потенциали, права, неразгадани таланти... В края на краищата това си е само един прост форум... Такива бол... Влиза някой пише и после отива да яде или да прасне жената ...
_________________
www.skachkov.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:04 pm    Заглавие: ? Отговорете с цитат

А ако е жена?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е пак, както всеки път се опира до едно и също:
На някои им действа положително, когато ги стреснеш и им се разкрещиш, но на други - не.
И аз съм ходила на уроци при един шемет, който всеки път се опитваше да ме убеди, че не мога да рисувам - ми накрая ми падна успеха по рисуване с близо 2 единици на края на година. Нещо, което никога преди не ми се беше слувало. А тогава и кандидатсвах. Сещате се, че на мен викането не ми се отрази добре...
_________________
Отрежеш ли крилата на жената, тя ще полети на метла !

http://wickyhouse.com

http://wickywelcome.blogspot.com/

http://this-and-that.eu/

http://tui-onui.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PetyoDenev



Регистриран на: 20 Мар 2006
Мнения: 1241
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе в началото малко гърч си е класика :))) Действа мотивиращо
_________________
ALFA MILANO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dekster



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:))) да бе и мойта тема в представяне почн с заяждане... чесно да ви кажа са насрах от смях тогаа
_________________
"Да имахме жени..."
"Зверове"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:26 pm    Заглавие: Re: ? Отговорете с цитат

RG® написа:
А ако е жена?

Ако е жена, къде е проблемът?? :))))))
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:27 pm    Заглавие: Re: ? Отговорете с цитат

Juana написа:
RG® написа:
А ако е жена?

Ако е жена, къде е проблемът?? :))))))


Я да се върнем кым по интересната тема - Какво стана с тройката?!
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi ni6to:)
Kato 4eta iz foruma - StarFish-kata si tyrsi samo 3Dta i webadjii...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук си е тройката - аз, Нокс и жена му, дето пише от неговия юзер.
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)))))))))))))))))))))))))))))))) тая пролет не прощава и тва си е
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
StarFish



Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 320
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Старфиш-ката си намери и 3Д-та и вебаджии... сега се цели по-нависоко ;)
_________________
Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 8 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov