Graphilla.com :: Преглед на тема - заядливи ли са "старите" графилски задници ...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

заядливи ли са "старите" графилски задници ...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В 4Д-та!
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2008 7:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

БулсАй! ;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2008 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Драстично ДОбър Дебел Дирник? =)))
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 17, 2008 1:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен пък ме дразни постоянната лиготия на джапанетката. И кво? Да почна да й държа сметка защо се държи по начин, който лично мен не ме кефи ли?! Ми ако на нея това и е постоянното емоционално състояние? Да пускам теми и да негодувам публично, защото нейната емоционалност и изказ са различни от моите?
Просто я приемам такава каквато е.

Много дразнещо е, когато някой тук почва да държи сметка на другите защо се държат по начин, който те явно са преценили като уместен. Всеки си има ценностна система, всеки си има виждане за света и отношението между хората. Някакъв проблем ли има с това, че хората се държат различно?

Графила е това което е, точно защото хората се държат по начина, по който се държат. Добър, лош - това е положението!

Който не го кефи - във "Форума На Добрите Мечета" сигурно ще му се зарадват! Позитивизъм, игри и закачки до насиране!
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Greenhorn



Регистриран на: 10 Мар 2006
Мнения: 767

МнениеПуснато на: Чет Апр 17, 2008 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

n1x0n написа:
Мен пък ме дразни постоянната лиготия на джапанетката. И кво? Да почна да й държа сметка защо се държи по начин, който лично мен не ме кефи ли?! Ми ако на нея това и е постоянното емоционално състояние? Да пускам теми и да негодувам публично, защото нейната емоционалност и изказ са различни от моите?
Просто я приемам такава каквато е.

Много дразнещо е, когато някой тук почва да държи сметка на другите защо се държат по начин, който те явно са преценили като уместен. Всеки си има ценностна система, всеки си има виждане за света и отношението между хората. Някакъв проблем ли има с това, че хората се държат различно?

Графила е това което е, точно защото хората се държат по начина, по който се държат. Добър, лош - това е положението!

Който не го кефи - във "Форума На Добрите Мечета" сигурно ще му се зарадват! Позитивизъм, игри и закачки до насиране!


Nixon, тази тема тръгна от едно представяне...поредното в което затвратниците бяха повече от всичко останало... не я е създала джапанка... просто някой мод кът-на част от мненнията тук и се оказа така, че мнението на джапанка, стана първо в настоящата тема...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Апр 17, 2008 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

айде всички дружно
ОооооооМ
да си купим по 3 кила пирони и да превърнем кочината в спалня, щото и да месо да се яде не е модерно вече :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Чет Апр 17, 2008 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

6tom shte se kovem - az sym za
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Страница 9 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov