Graphilla.com :: Преглед на тема - Concept stuff...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Concept stuff...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2004 7:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нбу не е по различно- моите колеги учат анимация от работата, а не в училище и не говорят много ласкаво за преподавателите си .... не виждам смисъл да се дават по 1200 лева /примерно/ на година за нещо, което може да се научи и в натфиз за без пари.... във всяко висше училище са важни уроците през първите 2 години - нататък е само за трупане на рутина и експириънс...
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2004 7:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pak se offtopicqsahme i vse mi se 6te6e da ne se obajdam ama...

Цитат:
ok... ne znam koga si hodil za posledno v NATFIZ man... tam ne prepodavat animacia... !!!


ot sobstven opit i nai otgovorno moga da zaqvq 4e v NBU animaciq ne se u4i kato horata...
edinstveno pri Toni Traqnov 4ovek moje6e da nau4i eventualno ne6to ..

*poqsnqvam 4e ide re4 samo za animaciq nezasqgam drugi predmeti
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2004 7:33 pm    Заглавие: хмммммм Отговорете с цитат

не, вече не искам да споря, а по-скоро ще ви покажа след някой месец какво направиха първокурсниците само за една година... времето само ще покаже разликата в частното финансиране / отговорност и държавното...

... не казвам, че нещата в НБУ са идеални, аз лично много съм против смяна на цялата система, но далеч я предпочитам пред тази в НАТФИЗ, просто защото знам как са нещата и на двете места, "отвътре".

и... в крайна сметка важно е не къде, а как и колко учиш/работиш. Саше, я кажи ти колко типажа и карикатури направи втори курс???

Ама по принцип не ми се спори, преди да се види какво се прави в НБУ... Скоро.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 04, 2004 2:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

be v interes na istinata ako shtesh i da uchish i v naj-elitnoto uchilishte za animaciq v sveta....vajen e choveka. ideite mu, uporistostta, (talanta), jelanieto..i oshte nqkoi neshta deto sa ne moga da se setq:)))
prosto tova si e za men istinata....
pyk koj kyde shte reshi da uchi si e negova rabota.
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Съб Сеп 04, 2004 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вижте, благодаря за загрижеността, но нека не обсъждаме това в тази тема. Казах ви, че я ме приемат, я не (по-скоро не), така че ако евентуално стане време за избор, ще направя нова тема и тъй като не знам почти нищо и за двете учебни заведения, ще съм отворен да изслушам всякакви аргументи за и против, ако разбира се още имате желание да ми помогнете. Пък и в крайна сметка това, че личната нагласа е по-важна от мястото, където учиш е абсолютно вярно (впрочем мен ме приеха в едно от мисля "най-елитните училища" в света - Parsons, ама ми липсваше "нагласа" да материализирам от въздуха няколко хиляди долара за такса, ба :) ) - не ме е страх толкова, че примерно мързеливо преподаване ще има фатални последици за мен - все пак имам познания в областта, бил съм на тримесечен курс, познавам етапите на производствения процес, запознат съм с историята на цялата българска и част от световната анимация, анимирал съм мъъъничко, така че наистина искам да уча такова висше заради тънкостите на занаята и експириънса и разбира се връзките със съответните творчески кръгове. А желание и упоритост мисля, че не ми липсват :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Сеп 04, 2004 10:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami davai togaz pokazvai oshte ;) pyk deto i da vlezesh - li4nata motivaciq e vinagi nai-vajna, kato q imash, mojesh da izstiskash daskalite otsekyde
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cmotan



Регистриран на: 13 Апр 2004
Мнения: 565

МнениеПуснато на: Нед Сеп 05, 2004 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

успех на изпита, талантливи са ти нещата...ма как те хванах на билетния, баси;))) аз съм дидиктив.
_________________
http://www.behance.net/georgikasabov
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Нед Сеп 05, 2004 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря,

cmotan написа:
...ма как те хванах на билетния, баси;)))


Това нещо не го схванах?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cmotan



Регистриран на: 13 Апр 2004
Мнения: 565

МнениеПуснато на: Нед Сеп 05, 2004 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да бе , може да съм объркал кафето с водката, ма виж ти кво ми се случи вчера ли оня ден ли...
(първо ти четох темата наскоро и ме изкефиха рисунките.)
начи един пич ме среща на ндк, не ми е познат, ма той явно ме познава... и си лафим...аз го питам кво става, той: ми готвя се за изпити по анимация в натфиз. аз (много бърз): ама да не е шот ваште те карат и м/у другото да си приет в нбу? и той - да. абе пич, викам, ти да не си оня с жабите от графила дето вчера ти четох поста? и той - да. аз викам аре ве, ти ли сииииии, баси как та разкрих на бафта, не е истена, кажи ся ко стаа с тебе и тн... разделихме се като първи братовчеди, успех на изпитите. отдалечих се превъзбуден с мощни викове: графила - кънектинк пийпъл!, морготх - президент! и още ено, ама го забраех.
в общи линии тва, повече няма да пия, пък ако не си ти тоя пич, моля някой да ми обясни.
_________________
http://www.behance.net/georgikasabov
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Нед Сеп 05, 2004 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Леле мале, Зоната на Здрача :)

Не съм бил аз, честно, нямам представа какви са тия imposter-и :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cmotan



Регистриран на: 13 Апр 2004
Мнения: 565

МнениеПуснато на: Нед Сеп 05, 2004 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз го запомних, ама за секи случай ако го видиш на изпитите шибни му един шамар.
_________________
http://www.behance.net/georgikasabov
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Нед Сеп 05, 2004 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе ако не си му дал номера на кредитната или нещо подобно, no harm done, хахах :)

Баси...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Нед Сеп 05, 2004 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е хайде още едничко от същата серия и това е...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо като спийд пейнт трябва да се води това, не съм го доизпипвал изобщо - просто експеримент с по-различен подход към оцветяването. Мисля, че става по-ефектно от онези шарените, нали?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

>>> Aragorn, Стращни неща правиш човече ! Интересни рисунки!
На това със скелета обаче немога да разбера какво е това под него.
Някакъв Ърт Голем, на който устата му е вход към някво подземие?
Или пък е Ууд Голем, ... или е от вулканична скала ?
_________________
>>> " Time is mana " <<<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bigworm



Регистриран на: 03 Май 2004
Мнения: 549
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nou iaki neshta.....kefat ...kato concept sa super....malko obrabotkata na nqkoi moje bi ne mi aresva ama tva si e moe mnenie
OFFTOPIC:sujalqvam ceh trqbva da se vkliucha i az ,no pi4 v natfiz se vliza do golqma stepen s vruzki i pari.naistina nqma mnogo golqma razlika v obuchenieto ot nov bulgarski i varnenski,no vse pak e po evtino opredeleno...za tova si struva da se probva chovek...inache v drugite priemat lesno i ne te barat za nishto. ako ti ne se fanesh seriozno nema faida.samo shtge ti kaja za NATFIZceh predi 2 god kogato az kandeidatstvah bqh hodil pri stoqn dukov na kursove .ne se misleh za golqma rabota i si misleh che shte ima dosta konkurenciq.DA AMA NE.samo tiq koito bqhme hodili pri nego razbirahme za kakvo stava vupros na izpita i az se uspokoih.obache nakraq nashte ocenki gi ponijiha za da ne povishat ocenkite na nekaduriqta i posle po natatuk ni orezaha site.emi ne moje prosto 100tina dushi da sa sichkite ot 4.00 do 4.25 :).....ama davai....edin priatel vleze kusmetliiskata(otpusnaha 2 mesta oshte ceh ostanali ot drugi specialnosti.......ABE ZA..I)
izvinqvam se za dulgite otkroveniq:)
_________________
taman se setih kvo da kaja i kazah drugo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
JinMachine



Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотни идеи имаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

10x, Jin! :)

bigworm, в НАТФИЗ по много парадоксален начин ме скъсаха на третия кръг, така че вече нямам никакъв избор.

Herter, идеята на последния пик е, че когато някакъв там ъндед магьосник се надигне от гроба си, може да raise-не цялата земя, в която е погребан - с разните дървета, кокали и всякакви боклуци - под формата на директно контролиран голем. Малко тъпо звучи така като го обяснявам, но аз по сходна причина не обичам и да слагам имена на концептите :). Може би трябваше да се постаря повече да си личи кое какво представлява обаче.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ula



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 184

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Aragorn A. написа:


bigworm, в НАТФИЗ по много парадоксален начин ме скъсаха на третия кръг, така че вече нямам никакъв избор.


те губят... това значи ли, че ще ставаш колега в НБУ?
ако е така welcome...

много добри неща...!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bigworm



Регистриран на: 03 Май 2004
Мнения: 549
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

paradoksalno e tochnata duma:)
Цитат:
Aragorn A. написа:


bigworm, в НАТФИЗ по много парадоксален начин ме скъсаха на третия кръг, така че вече нямам никакъв избор.

_________________
taman se setih kvo da kaja i kazah drugo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov