Graphilla.com :: Преглед на тема - представяне на mi6olan
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

представяне на mi6olan
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Авг 12, 2005 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@Krakatau1

Има в правилата за този форум едно уточнение за големината на Аватара което е като задължение(както примерно кирилицата е задължителна за форумите на data.bg...) големината на аватарте е 100х100 пиксела. Ако не е, обикновено става една мешавица която предполагам си виждал по други форуми...картинки в подписа аватари големи колкот половината екран...трудно за преглеждане и неприятно за скролване. Съвсем културно са определили това, както и други правила за да бъдае форума както прегледен, така и удобен за ползвателите му.
Примерно този раздел е за представяне на проекти, които ползвателите считат за достатъчно добри за да кандидатстват с тях в специализираните форуми. Целта на това кандидастване е да се съберат вдействителност качествени АРТисти, художници творци или както там им викат. Лично аз в момента наблюдавам някакъв опит от твоя страна да ми повториш стъпките в този форум...и да ти кажа не това е начина. Освен че тази тема е показано едно мънико нещо което - отговарям ти на изискването - не ми харесва. И представилият се не е показал други творби, от което тази тема има нужда.
Да пробваш да опонираш на Love/Hate е меко казано безмислено - отново ти го казвам от личен опит(и да сега старите си теми ги чета и си се хиля....щото е хилежно).
Досега съм видял изключително малко кореткно поствани неща в Представяне - това са теми дълги 5 поста примерно, в които първият пост има 5-6 много добти проекта - бързо и безболезнено.
За момента не виждам ти конкретно с какво можеш да помогнеш на misholan нито пък с какво товето мнение е подкрепено от успешни, качествени и красиви проекти за да има защо да ти вярвам....
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 12, 2005 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е заради тоя пост няма да "забърша" темата... иначе всичко заминаваше където му е мястото...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Krakatau1



Регистриран на: 01 Окт 2004
Мнения: 35

МнениеПуснато на: Пет Авг 12, 2005 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nai setne ot mraka izpluva svetlina -
niki michailov
zaravqm tomahavkata
a za moi neshta ne mu e doshlo vremeto!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Съб Авг 13, 2005 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kato 6te zaravqsh tomahavkata - zarovii izlishnite 50 px
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kapitana!



Регистриран на: 11 Авг 2005
Мнения: 536
Местожителство: OC Оrange County

МнениеПуснато на: Съб Авг 13, 2005 1:04 pm    Заглавие: muhahahaha Отговорете с цитат

@Krakatau1
maliIiIiiiiiIiiI misleh da ne pishem u toia t_p forum ama ti si moito zlato - chetem te i ne spiram da se hihohdrim
ia ela da te shtipna po buzkata ::))))))))

imash pulnata admiracia ot edno GURO (moia milost) v zatochenie

muhahahahaha

P.S. ako te bannat na men lichno shet mi lipsvash mnogo :)

P.P.S. @niki michailov - maluk podmazvach 8-)
_________________
no ads, no mercy!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mi6olan



Регистриран на: 23 Юли 2005
Мнения: 9
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 15, 2005 12:58 am    Заглавие: mi6olan otgovarja Отговорете с цитат

Съжалявам но бях в отпуска в съзнателна изолация от каквато и да е
информация. Пропуснал съм. Вече втори ден чета форума по повод представянето ми. Тази рисунка е абстракция, акварел и молив. Това е просто едно усещане. Не всичко е поръчка, не всичко е пари. В момента ме обучават как да публикувам и скоро ще публикувам и други неща. Не стана ли малко дълъг тоя отговор?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mi6olan



Регистриран на: 23 Юли 2005
Мнения: 9
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 15, 2005 1:18 am    Заглавие: pak mi6olan Отговорете с цитат

krakatau1, thank you! Оценявам, ако е за мен. Рисунката наистина е
омазана. Сканирал съм я преди 5 години, а тогава и с компютъра бях както съм сега с форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
.::Sasin'ChO::.



Регистриран на: 18 Апр 2005
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Пон Авг 15, 2005 11:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Krakatau1 написа:
mai ne sam narushil pravilata!
no TI shte mi lipsvash .....
e ako si v grada na lipite izlez malko po stargaloto i nastroenieto shte ti se opravi!
Shte vzema i az da se predstavq skoro no se samnqvam 4e shte me vzemat v grupa ....
qdec!


Това обида към Стара Заго ра ли беше?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Krakatau1



Регистриран на: 01 Окт 2004
Мнения: 35

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2005 9:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne e obida!
Ne moga da obizhdam rodniq si grad!
Iznenada me nervnosta, nie trakiicite sme v pove4eto slu4ai dobronamereni i spokoini hora ;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Krakatau1



Регистриран на: 01 Окт 2004
Мнения: 35

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2005 9:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

misholan ....
ne ti trqbva forum zada tvorish! SPOKO!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Tuchi



Регистриран на: 13 Юли 2004
Мнения: 346

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2005 12:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбра ли, mi6olan?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2005 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

я тука било по-весело от нашето черноморие:)
тая творба не ми харесва нещо... нито я разбирам, нито ми въздейства... нищо... просто нищо!!!
@вулкана. моля те бе човек ресайз на аватарааааааа....
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mi6olan



Регистриран на: 23 Юли 2005
Мнения: 9
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Авг 17, 2005 2:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи така. От 15 години се занимавам изключително с телевизия и зидео. Преди време приятел ми показа снимки публикувани във форум.
Стана ми любопитно. Помислих си , че там хората дискутират, а не просто разговарят, по дадена тема . Поинтересувах се за добри форуми и първият който ми посочиха беше вашия. Разбрах, че за да стигна до дискусии и изказване на собствено мнение трябва да ме приемат във форума. по тази причина публикувах и тази работа.

Останах с впечатление, че според вашите правила за приемане, не е важно творбата която се представя да се хареса от всички, а да се види сериозното отношение на представилия се, както и естествено някакви негови качества. Та, моля кажете от какъв жанр неща искате
да публикувам. Ще го направя. Любопитно ми е. Няма да си разплета пуловера ако не ме приемете, но по оформлението и правилата ви виждам сериозно отношение, за това ще направя усилие да се включа
_________________
жабата е мрачно животно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov