Graphilla.com :: Преглед на тема - Concept stuff...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Concept stuff...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Сеп 24, 2004 10:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

отличник.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Пет Сеп 24, 2004 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така, с риск да бъда оплюта и замеряна с камъни, но днес бях в натфиз и УЧИХ анимация. Междо другото и гледах анимация и то хич не лоша, студентска. Да не говорим че колегите от курса ми работят като професионални аниматори. Че това е "егати и шибаната работа" е друг въпрос. Имам претенцията че няма нито един връзкар в моя курс, видях им изпитните работи, видях и на другите. Също лично видях как Доньо изхвърли една надута връзкарка на последния изпит. Чесно казано ми е дошло до гуша да слушам глупости за Натфиз. Кой колко учи си е изцяло негов проблем, няма Доньо да ви налива знанията с фуния в гърлата я. Който където си иска да учи и работи но без да знете за какво говорите, не бъдете толкова крайни моля. Аз съм учила три семестъра в Академията и един в НБУ и от двете места се махнах, за мен те не бяха подходящи, и за това мога да си позволя някакъв коментар, който не е на неуспял и сърдит на света кандидатстудент. Колкото до часния случай на Арагорн, момчето прави прекрасни концепти, има не лоши етюди, но типажите и декорите му са малко сковани все още......сори повечето хора не влизат в Академията или Натфиз веднага щом завършат училище. Отнема няколко години подготовка понякога и мисля това го знаете всички. Докато НБУ е всеизвесно че приемат голяма бройка платежоспособни студенти с различно ниво художественни способности. Когато аз учех там графичен дизайн някой от хората тепърва почваха да рисуват гърнета. Извинете но това ако не беше тъжно щеше да е смешно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Пет Сеп 24, 2004 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
неуспял и сърдит на света кандидатстудент.


Все се надявах, че не оставям такова впечатление.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Нед Сеп 26, 2004 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ti ne ostaviash tochno takova vpechatlenie...........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Нед Сеп 26, 2004 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ОК. Просто се учудих с каква цел споменаваш типажите и декорите, особено като се има предвид, че ме скъсаха не на този, а на следващия кръг.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Сеп 26, 2004 10:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
Междо другото и гледах анимация и то хич не лоша, студентска.

На Сибила ли беше анимацията !?!
Много се ядосвам, че не успях да отида :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Съб Окт 09, 2004 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука щях уж да правя някакъв концепт на харпия та с човеко-птича структура, та с прилепов летателен механизъм и не знам си още какво и накрая се закучи работата и го спийдпейнтнах :) на цяла рисунка...
Малко мърляшко се получи, де, но нямах нерви да му отделям повече внимание...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 11, 2004 10:38 am    Заглавие: мдаа Отговорете с цитат

pipi написа:
Така, с риск да бъда оплюта и замеряна с камъни, но днес бях в натфиз и УЧИХ анимация.


Няма смисъл, не казваш нищо ново. Нормален БГ коментар - с много отрицателна критика, без факти и покритие. Писах разни дълги обяснения какво не ми харесва в мисълта ми, но за щастие разума дойде у мен, и реших че не ги заслужаваш.

Успех с анимацията, ще ти трябва ;) както и на всеки друг, който смята да се занимава сериозно.

Айде
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Окт 11, 2004 10:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Относно картинката - не се разбира много добре, но стои хубаво;)
Относно анимацията - няма значение къде ще се учи, зависи си от човека дали ще я научи (ако може така да се каже...)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov