Graphilla.com :: Преглед на тема - LOSHIA... : )
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

LOSHIA... : )
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 12:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ехх лошия.... то годините да ти бяха проблема ...

лошо се получи с тебе , защото съм сигурен че не разбираш къде сгреши.
Също така съжалявам че ти затрихме темата... но беше за твое добро...
За дисквалификацията ,какво пропускаш? нима смяташ че след като се окепази така в тема над 10 страници , в която надълго и нашироко установихме как , защо и точно по какъв начин нарушаваш правилата , та нима след такава тема си мислиш че имаше шанс в гласуването?

Наистина същалявам за случилото се... правхме компромиси до последно... но краденето на концепт... беше очевидно....
и то точно от лупи.... който единствен направи опит да разбере аджеба що за птица си....

та май не трябваше да триеме темата.... защото тогава на въпроса "защо сте толкова лоши" , можеше да отговорим "защото...." а сега само можем да разказваме.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 10:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз предлагам да престанем до тук с отрицателното настроение към момчето. Според мен показва желане да се промени. Сгрешил е, бил е наказан. Да му дадем още един шанс. ако се върне старият му характер, всички знаем какво следва-можем го много добре.
Вярвам че новото му "Аз" не е временно явление, както и че можем да покажем толерантност.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loshia3d



Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 267
Местожителство: ROUSSE

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 10:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

samoleta e drug ot tozi koito kazahte che sam vidql ideqta ot lupi
sled kato go kazahte napravih nov ama mai vseki koito napravq si prilicha na tozi na lupi kazah vi she vi dam zavarshenata chena
nqma nishto chushdo nishto plagiastvano v neq ,nito materiq koqto da ne e moq ne sam ispolzval drugi programi osven max , nikakvi plugini
prosto neznam zashto ne q priznavate za ochastie v konkyrsa samo
ako obichate da mi dadete obqsnenie zashto ne e dopusnata
,znam che ne ste dlashni da mi davate obqsneniq no ako obichate iskam da znam dali greshkata e v men

lupi nali ti kazah che sha zemish 1 msto v konkursa ;P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
loshia3d



Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 267
Местожителство: ROUSSE

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 11:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

trqbva da prestanem v tozi post da pishem za tozi konkurs se pak tova
e prestavqneto mi
kakto i da e vidqh zashto me izgoonihte ako obichate da mi obasnite zashto pishete mi na email loshia3d@mail.bg
govorq za modelatorite na 3dbg.com
blagodarq vi za vnimanieto
tyk nqma poveche da pisha za tozi konkurs a samo shte predstavqm svoi tvorbi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

...prevoda4?
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loshia3d



Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 267
Местожителство: ROUSSE

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 11:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX-izvinqvai kashi koe ne mosesh da prochete , do utre shte imam kirilicha
pak izvinqvai che nemoshesh da mi prochetesh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е Graphilla, а не 3dbg. Конкурса е там и въпроси свързани с него не е редно да задаваш тук. Не бъди толкова настоятелен, изчакай няколко дни. Направи нещо ново и качествено. Постни го, за предпочитане в нова тема, защото тази стана много раздърпана и не отговаря на предназначението си. мисля че в момента всеки нов ред не е в твоя полза. Повярвай ми, казвам ти го за твое добро.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loshia3d



Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 267
Местожителство: ROUSSE

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 11:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dobre vrabchev
znachi moga da postna nova tema naprimer loshia
ako iskate mahnete tazi v novata shte slosha vsichki snimki koito sam sloshil do seaga ako smetnete za dobre q mahnete

moshe li da mi kashete nqkoi sait koito da moga da kachvam zashtoto v nachaloto nqkoi nemosheshe da vidi ot bol.bg
blagodarq
Kekata neshto ne stava registriram se v www.newmail.ru
i nemoga da vlqza vkarvam si vlidna parola i ne stava :?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
oorka



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 252
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vrabchev написа:
Аз предлагам да престанем до тук с отрицателното настроение към момчето. Според мен показва желане да се промени. Сгрешил е, бил е наказан. Да му дадем още един шанс. ако се върне старият му характер, всички знаем какво следва-можем го много добре.
Вярвам че новото му "Аз" не е временно явление, както и че можем да покажем толерантност.


ех, бедната света вода ненапита....Вместо да се усети, че е сбъркал и да си затрае с надеждата, че след време ще се смилим и ще му върнем правата, вчера в рамките на 15 минути регистрира 5 нови юзера. Поради технически причини ban-a на новото му IP малко се забави, явно той реши че може да се "развихри" и се почна здрав флууд - 7-8 пъти изпрати едни и същи неща. След което с всичката си наглост дойде тук и се направи на божа кравичка, та да може разни добри души да го съжалят....
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
loshia3d



Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 267
Местожителство: ROUSSE

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dobre le oorka zashto ne ostavihte snimkata da vidqt drygiyte i te da reshat dali ima neshto neredno v neq
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Captain SHINER



Регистриран на: 09 Дек 2004
Мнения: 46

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 4:37 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

mene loshia3d si me kefi iako :D
_________________
физкултура, физкултура!
най-добрата съм спортистка!
уча всеки, който иска!
с обръч, топка и бухалка!
дай да видя твойта па-а-алка!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loshia3d



Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 267
Местожителство: ROUSSE

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain SHINER mersi ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
loshia3d



Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 267
Местожителство: ROUSSE

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vrabchev shte mi kashesh li dali moga da posna nov post v predstavqne
dan sgafq neshto kashi zashtoto neizkam bez razreshenie da pravq nishto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 6:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ape.. puskai ba.. ni sa pritasnqvai.. pa aku ta priemat priemat.. toi forOma nali e satfa..
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2005 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От мен нищо не зависи. аз не съм модератор. Просто ти давам съвет, като човек който наблюдава отстрани.
Пускай, когато сметнеш че си готов. но пак съвет от мен, не спамваай излишно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov