Graphilla.com :: Преглед на тема - Nqkoi moje li da mi preporucha digitalna videokamera
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Nqkoi moje li da mi preporucha digitalna videokamera

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ToXicGreen



Регистриран на: 30 Юни 2003
Мнения: 29

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 1:10 am    Заглавие: Nqkoi moje li da mi preporucha digitalna videokamera Отговорете с цитат

Iskam da si vzema digitalna videokamera, no nqmam nikakvi poznaniq v oblastta, nqkoi moje li da mi pomogne? Snimal sum dosta vreme s analogova i sum poseshtaval kursove po operatorsko maistorstvo, taka che ne sum absoliuten novak v debrite na dinamichnoto izobrajenie i mi trqbva neshto "po-taka". I vuzmojno li e fotoaparat i videokamera v edno?
Mnogo blagodarq predvaritelno.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 2:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мисля, че няма да е зле ако кажеш за какво точно ше ти трябва, и горе долу какви пари трябва да е?
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

наистина е важно да кажеш, за какво ще я използваш. Аз отскоро притежавам Sanyo Xacti C1, което малко или много е това, за което говориш. Освен че прави много готини 640x480 30fps филмчета с ниска компресия, също играе ролята на 3.2 мегапикселов фотоапарат, като прави прилични снимки, супер удобна е за експлоатация и транспорт, понеже е много малка. Ползва СД-карта, в момента съм с 256-ца...


_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ToXicGreen



Регистриран на: 30 Юни 2003
Мнения: 29

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami imam predvid neshto liubitelsko, no da e kachestveno. Nqma da trugna da snimam siujetni filmi s nego, no vse pak iskam da vadi dobra kartina, za da moga da si zapazvam hubavite momenti s nego.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PERO!



Регистриран на: 06 Апр 2004
Мнения: 1157
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 24, 2005 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

требе да е SONY!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юни 24, 2005 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.camcorderinfo.com/content/2004-Caminfo-Select-Best-Camcorder-Under-$600.htm
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chilko



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 195
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 26, 2005 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

любителските камери на Panasonic с 3 CCD матрици... мисля, че са най-доброто като цветопредаване за домашно ползване.
_________________
the truth is out there
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov