Graphilla.com :: Преглед на тема - От немай къде....
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

От немай къде....

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
oorka



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 252
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юли 07, 2005 4:39 am    Заглавие: От немай къде.... Отговорете с цитат

Това е една снимка от фото галерията ми.




Направена е в Батак - някакъв скучаещ баташки мелничар, най-вероятно в очакване на клиенти или пък просто кибичещ си на припек. С шофьора ми бяхме спрели да търсим някакви прословути баташки кебапчета, когато забелязох мелничаря. Ех, рекох си, пасторална картинка, тоя ще го щракна с фотото, няма начин... Приближих се и без да го питам го снимах! Той хич не се и трогна, а взе да ми обяснява да не се занимавам с него, ами да се хвана с щъкащите наоколо баташки булки....


Един ден, ама точно от немай къде, нещо я разчовърках тая снимка във Фотошопа - и какво да видя - ами той бил от нашите хора бе - метализе! , при това класик :D :D :D


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov