Graphilla.com :: Преглед на тема - BrainBurger
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

BrainBurger
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 4:06 am    Заглавие: BrainBurger Отговорете с цитат

Плакат целящ да привлече вниманието на мързеливите и мислещи само за секс и пиене студенти, към лекциите на един мозъчен хирург, за когото иначе набавям нелегално органи за трансплантации и други такива.:)
Големият надпис гласи «Глад за знания?» и отдолу има информация къде желаещите да го задоволят.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 5:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха ха ха .. ако не гладни за знания студенти, то поне Ханибал Лектър със сигурност ще посети лекциите.
Бтв ... тая една дума означава "Глад за знания??" така ли?? Брех тоя немски език... определено са за уважение хората, които могат да произнасят такива думи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 10:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

...DISGUSTING Gavanski..(((( image is disgusting
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Az obache sym ocharowan! Prelestno e!!!



----

kak ne sym se setil da naprawq edin takyw mozyk za onowa razmazanoto ice :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ви е сладко на всички:)))

За Add специално ша напраим и отстъпка ако си вземе панирани бъбречета, като гарнитура:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 12:21 pm    Заглавие: Re: BrainBurger Отговорете с цитат

Gavanski написа:
Плакат целящ да привлече вниманието на мързеливите и мислещи само за секс и пиене студенти...[/img]


понеже гаРвански ме обвини, че само съм му плямпал на кюто - без да давам обосновано мнение - що зеленото е наакано... и понее ми се оправдаваше, че с червено "потъвали" нещата...
и понее ми говореше за кич и алабалистики за да прикрие творческата си безпомощност ( :-PPPP ) - си позволявам да напраа мозъка с естествен цвят - както сме учили при въпросния професор...
и да прасна едно червено за фон, щот доста повече ше им привлече вниманието на "кльопащите банички студенти - бел. Гав".

е - на :



p.s. в оригинала червеното е доста по - ярко... ама пусто не моа намера време да си оправа профилите на скапания фотошоп....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

препеченият мозък с хрупкава коричка е червенееещ се брееее
не си ял не знаеш:)

Аз пък твърдя, че зеленото е кул и че червеното дразни, и че сив мозък с цветен пълнеж убива всякакъв апетит в мен, не си пасват :)

Моето е свежо, леко крещящо и кичозно, а твоето прилича на пропагандситки плакат против нелегални трансплантации на органи (демек против мен)..:))

Ако има още несъгласни със зеленият фон, да оставят точен адрес и описание на здравословното си състояние, най-вече ме вълнуват бъбреци и далаци. Аватара е записан за четвъртък за голямо всеобхватно дарение:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Gavanski написа:
препеченият мозък с хрупкава коричка е червенееещ се брееее
не си ял не знаеш:)

Аз пък твърдя, че зеленото е кул и че червеното дразни, и че сив мозък с цветен пълнеж убива всякакъв апетит в мен, не си пасват :)

Моето е свежо, леко крещящо и кичозно, а твоето прилича на пропагандситки плакат против нелегални трансплантации на органи (демек против мен)..:))

Ако има още несъгласни със зеленият фон, да оставят точен адрес и описание на здравословното си състояние, най-вече ме вълнуват бъбреци и далаци. Аватара е записан за четвъртък за голямо всеобхватно дарение:)))


уф... глей сиа... когато с Томас Харис писахме "Ханибал" много сме мислели по твоя въпрос... тогава дори и сър Антъни каза, че мозъка си е сив, с леки червено сини петънца по него...

така, че - "запръжката" ти не е убедителна - ся ми прилича на изпечено във формата на мозък хлебче...

докато мойто си е истинско бургерче - което ще вцепени аудиторията...
а червения фон неминуемо ще ги накара да си представят и самия процес на "отделяне" на горната и долната половина на "бургера"

мда - докат твойно наакано зелено - води до некви природни - еко асоциации - на които най много Грийнпийз да се вържат...

а относно часа, който си запазил за донорство - блоагородно предоставям ролята си на някой друг :Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 12:41 pm    Заглавие: за многознайковците... Отговорете с цитат

...тук, дето са експерти по мозъци - има един въпрос..
"Кога работи нaй-добре човешкият мозък?"
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 12:43 pm    Заглавие: Re: за многознайковците... Отговорете с цитат

Add написа:
...тук, дето са експерти по мозъци - има един въпрос..
"Кога работи нaй-добре човешкият мозък?"


гат спи... еле па моя..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 12:46 pm    Заглавие: Re: за многознайковците... Отговорете с цитат

Аватарче написа:

гат спи... еле па моя..


...Avi, probvai s ...help ot priatel...e, Gavanski da call na prof-a...)sssss
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
докато мойто си е истинско бургерче - което ще вцепени аудиторията...



простете на аватара , но от утре започва да пише по рядко, щото току-що претърпя тежка операция, а с една ръка и без далак не се поства лесно:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 12:53 pm    Заглавие: Re: за многознайковците... Отговорете с цитат

Add написа:
Аватарче написа:

гат спи... еле па моя..


...Avi, probvai s ...help ot priatel...e, Gavanski da call na prof-a...)sssss


аз ти каам за моя бре, Адд... за професора не знам :)

между другото - казах ли ви , че тва зелено е наакано?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Зеленото управлява! Замълчи, о завистнико! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Зеленото управлява! Замълчи, о завистнико! :)


ух... забраих, че в швабско са зелените на власт и гаРвански кат истински лизач ше иска даим се хареса... :)

а
на тебе колко шти плати да го защитаваш :Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zelenoto e dobre :))))
gavanski posle she obsudim honorara mi ... :PPP
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Съб Мар 22, 2003 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Gavanski написа:
Моето е свежо, леко крещящо и кичозно, а твоето прилича на пропагандситки плакат против нелегални трансплантации на органи (демек против мен)..:))



brat Gavanski sha ma proshtavash ma katu pruchetoh che za kichozno ide rech ne sa sturpiah i az :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Съб Мар 22, 2003 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BadmotherfuckeR написа:

brat Gavanski sha ma proshtavash ma katu pruchetoh che za kichozno ide rech ne sa sturpiah i az :)))


хах - бат БАД изби рибата... даде нов поглед на нещата - аз си късам червения плакат и книжката и остаам безмълвен... :РРР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Мар 22, 2003 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

koi kaza kich?


_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2003 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

badmotherfucker version s dwete poluklba glasuam zaaaa drugio ki4 da go iadad shwabskite brainburgeri:)))
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov