Graphilla.com :: Преглед на тема - spaceship - w.i.p.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

spaceship - w.i.p.

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
someone
Гост





МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 2:51 pm    Заглавие: spaceship - w.i.p. Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

http://www.geocities.com/aiakalina/1.jpg
http://www.geocities.com/aiakalina/2.jpg
http://www.geocities.com/aiakalina/3.jpg
http://www.geocities.com/aiakalina/4.jpg

Sistemata copy->paste
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бреей, много интересно и хубаво се получава! Малко ми напомня за един кораб от Star Control, една лилава пеперудка, а всяка дори бегла асоциация с тази игра ми докарва много положителни емоции :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2003 4:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

awe someone,az za kwo sam zabil toia posting we dusha
pisna mi da kopypaste kat lud napisal sam mail prati za da moze powe4eto hora direktno da wizdat ko prawis.bahti horata poludeh s twa kopi paste we:)))
Върнете се в началото
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2003 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сори за офтопика.

nubizus написа:
awe someone,az za kwo sam zabil toia posting we dusha
pisna mi da kopypaste kat lud napisal sam mail prati za da moze powe4eto hora direktno da wizdat ko prawis.bahti horata poludeh s twa kopi paste we:)))


Опера му е майката. Махаш Enable referrer logging от File > Quick Preference или F12. Open in new window или Shift + Click върху линка и си готов.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOX



Регистриран на: 17 Мар 2003
Мнения: 147

МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2003 8:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и в Mozilla става ама трябва да си дръпнеш PrefsToobar-а или да пипаш директно по файловете
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
someone
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 10:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

10x za gradivnata kritika...
Върнете се в началото
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2003 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe man malko sus zakusnenie ama.... ne znam to4no kakva ideq nosi tozi korab , no ne ti li se struva 4e mqza malko na ne6to apetitno:)) bilo torti4ka bilo nqkolko piti hubav ka6kavallec:)) v nikakuv slu4ai ne iskam da te zasegna no vse pak...!!!! ( e to kato sloji6 texzturite moje da stane mega cool de ) no puk kakto kazah i po gore , ne znam kakva ti e ideqta!! !!!! s edna duma vse pak ako moga da predloja ne6to:)) ne go pravi tolkova smootnat, malko pove4e siten detail , i tezi bonbon4eta ( sveri4kite deto gi ima po4ti navsqkade ne6to...hi4 ne mi sedqt dobre!!!(ne6tata sa dosta subekltivni 6to stava vupros do sobstveni concepti !! taka 4e...:))) 4ovek moje da spelulira kakto si izka v kraina smetka sus modela si no dali 6te sedi dobre?!? :)) ina4e ti pojelvama uspeh:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov