Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Люсака



Регистриран на: 12 Авг 2005
Мнения: 9
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пет Авг 12, 2005 11:47 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Здравейте, казвам се Люси, или Люсака все едно, три години съм работил като графичен дизайнер в Гърция и мога да ви уверя че разликата отам и тука в рекламните решения е огромна, понятието изчистен дизайн при гърците не върви, т.е колко по претрупано толкоз по добре...както казваме "луд на шарено се радва". Не успях да си намеря работа тук обаче имам впредвид в България,където и да отида имам чуството че не ме приемат, и смятам че има само два варианта, или съм стар(на 37съм) или съм некадърен като дизайнер.Вече не знам какво да мисля.По природа съм мн.скромен, повече отколкото трябва, Обичам си работата много, и съм в състояние да направя двадесет различни дизайнерски решения на клиента, но да съм сигурен че той ще се спре поне на едно от тях....което много хора ми казват че е погрешно но...така си работя. Мога да изпратя мои работи но не знам как... още не мога да се ориентирам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Grotesq



Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 442
Местожителство: Булгаристан

МнениеПуснато на: Съб Авг 13, 2005 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Emi parvo gi pravi6 tia tvoi raboti,kato sa gotovi gi save-va6 v jpeg i gi uploadva6 nekade v neta naprimer http://www.imageshack.us tuk i posle dava6 link kam teia ne6ta kam GRAPHILLA-ta i ob6to vzeto tova e :)[/url]
_________________
My Linkedin profile
My art prints
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov