Graphilla.com :: Преглед на тема - ПРЕДСТАВЯНЕ
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПРЕДСТАВЯНЕ

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
CYBERMIND



Регистриран на: 19 Авг 2005
Мнения: 9
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 10:54 am    Заглавие: ПРЕДСТАВЯНЕ Отговорете с цитат

Здравейте. От доста време се каня да се регистрирам тук и най-накрая намерих време и за това. :) Занимавам се с графичен, 3D и уеб дизайн, но тръпка ми е най вече графиката и предпечатната подготовка. За съжаление на мястото, където работя от 2 месеца се налага да се занимавам основно с уеб дизайн, което не ми е много по вкуса, а както знаете нещо, което не ти е голяма тръпка -няма как да станеш велик в него. Работил съм в няколко рекламни агенции като графичен дизайнер, а от скоро съм Creative director на рекламния отдел на английска фирма за недвижими имоти / само заради многото пари - какво да се прави..... трябва да се хапва все пак /. Работя основно на Corel Draw, Fotoshop, Illustrator, Maya, Flash и Dreamweaver и малко програмиране, бази данни ... такива нещица. Това е последната ми "творба", с която не се гордея особено, но все пак показва с какво точно си губя времето в момента. http://www.theroyallodge.com - Флаш/ASP проект за последния комплекс с който фирмата ни се занимава. Знам къде са му недостатъците / някои по моя вина, други по вина и изрично изискване на шефовете/, но ми е интересно да чуя и вашето мнение.
Засега толкова от мен, че се отплеснах и от представяне го превърнах в есе на тема "ето ме и мен" :)
_________________
уеб дизайн
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bigworm



Регистриран на: 03 Май 2004
Мнения: 549
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mi az ne razbiram bukel ot web design ama taka kato sum gledal dosta saitove...mi kefi me chesno kazano..malko grubichuk mi sedi,no na fona na vsichki ostanali si pokazva nqkakvo sredno nivo...mnenie na laik v oblastta razbira se
_________________
taman se setih kvo da kaja i kazah drugo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
CYBERMIND



Регистриран на: 19 Авг 2005
Мнения: 9
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдааа.... грубичък е, наистина, но както казах уеб дизайна не е най-силната ми страна. Просто показвам това защото е последното, което съм правил. Вече казах че не се гордея особено с него :)
_________________
уеб дизайн
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
CYBERMIND



Регистриран на: 19 Авг 2005
Мнения: 9
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 11:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А... и пропуснах да предупредя. Доста е тежичко и на слаби машини не върви добре. Да не говорим, че някои секции са доста големи и генерират доста трафик :)
_________________
уеб дизайн
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivkata



Регистриран на: 18 Яну 2005
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми аз бих попитала..........дали не може по-малко неща да мигат ;р
не мога да дам градивна критика, защото не се занимавам с уеб дизайн, казвам го като обикновен "зрител", каквито междувпрочем ще са и клиентите ви!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
CYBERMIND



Регистриран на: 19 Авг 2005
Мнения: 9
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 1:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Както вече казах - знам къде са недостатъците / това един от тези, които не са по моя вина - беше изрично изискване да мига, да цъка, да мърда и т.н. / :(
_________________
уеб дизайн
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TchudO



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 1175

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi pusni neshto koeto e izcialo po tvoa vina :)))
pishesh che si rabotil po razni agencii pusni neshto ot togava, vse imash niakakav arhiv
_________________
Кой е най-високо летящия бозайник?

КАТЕРИЧКАТА НА СТЮАРДЕСАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Изкарваш "многото пари", "знаеш къде са недостатъците", уеб-дизайна не ти е "голяма тръпка"...

...та какво правеше ти в представяне значи?!


п.п.
wrong attitude, dude!
ако ме разбираш...
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
CYBERMIND



Регистриран на: 19 Авг 2005
Мнения: 9
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Авг 20, 2005 1:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами, Никсън, съжалявам , любезний но височината на която СЪМ ми е много добре известна. НИКОГА не съм се правил на по-велик отколкото съм. Не се гордея с длъжността на която съм в момента, тъй като ме откъсва от това, което наистина ОБИЧАМ да правя и това е дизайн. Много са ми интересни хората като теб! Ти би отказал да работиш за 5 пъти повече пари отколкото ти предлага коя да е българска компания само защото няма да ти е кеф ли? Ами.... може - големци има много, но на мен ми се налага да работя все още и за някой друг. А какво правя в този форум? Въпроса ти е ИНТЕРЕСЕН. Търся хора със сходни на моите интереси! Адски ме кефи покровителствен тон като твоя! Яко е! Искам някой ден и аз да стана големец и да говоря така на хора за които нищо не знам, и да мога да ги гледам "отвисоко" :)

P.S.: Адски харесвам хората, на които ВСИЧКО им е ясно! :) Но все се сещам за Гьоте, който казал на един всезнаещ, че "Там където има много светлина има и много сенки" - Би трябвало да разбираш за какво говоря - все пак 3D е доста широко застъпена тема в този форум!

Благодарих ли вече за посрещането?? :))))))
_________________
уеб дизайн
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Tuchi



Регистриран на: 13 Юли 2004
Мнения: 346

МнениеПуснато на: Съб Авг 20, 2005 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде, почна се...
Гордостта голям порок ще са окажи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2005 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CYBERMIND написа:
Ти би отказал да работиш за 5 пъти повече пари отколкото ти предлага коя да е българска компания само защото няма да ти е кеф ли?

Да, бих отказал и не просто "бих" ами реално съм го направил и то доста отдавна. На теб като не ти стиска - твой проблем е.
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chono



Регистриран на: 19 Апр 2005
Мнения: 705
Местожителство: Wien, AT

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2005 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Na men mi sedi dosta grub toq site. Ne mi haresva kato cqlo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
FPrint



Регистриран на: 23 Юни 2004
Мнения: 709
Местожителство: San Francisco

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2005 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chono, emi kakvo da ti haresa v nego?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2005 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ako triabva da se zasiaga tamata za golemite pari koito gi davat tapi cickovci
za koito rabotata na kompiutar e vapros na kop4eta - Da, ne bih si pravil truda!!! Ne znam 4ovek
koito bi iskal da raboti s takiva hora - na kakvato i da e cena. Triabva da se izpitva
udovolstvie ot rabotata, a ne da visualizira6 skapanata ideia na sekretarkata, koqto
osavmestiava zadaljeniata si na rabotnoto miasto s praktikuvane na krevatna gimnastika
v coffe brake-a! :):):)

Saita e tromav, a otnosno replikata, 4e na niakoi ma6ini varvi bavno, to az
6te kaja, 4e parvo se misli za userite s takiva ma6ini i za ekrani det sa o6te na
800x600. Posle idva dizaina i "dinamikata" v saita...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
FPrint



Регистриран на: 23 Юни 2004
Мнения: 709
Местожителство: San Francisco

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2005 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велинов е напълно прав... ако работата не ти доставя удоволствие, след малко повече от месец ти ставаш смачкан човек... затова и аз бих отказа повече пари за по-хубава работа... :) ама да не офф- темата повече...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov