Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне: florimel
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне: florimel
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:21 pm    Заглавие: Ооо, напротив! Отговорете с цитат

florimel написа:
Drone написа:
Neli, sorry che ti nasmetohme predstawyaneto


И на това му викаш насмитане ;) Можеше и да е много по-зле. Като съм новачка и блондинка, ще мълча, за да не се изложа.
То и без туй представянето ми беше доста невпечатлително, не показах най-доброто от себе си, ама нейсе.
Човек се познава по делата, така че тепърва ще има да ви се представям.


Впечатлително е... :-)

А дали е впечатляващо... специалистите вече казаха! :-)))

______
Направо си слагай ник - Елена! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
florimel



Регистриран на: 31 Мар 2003
Мнения: 56
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:25 pm    Заглавие: Re: Ооо, напротив! Отговорете с цитат

RG® написа:
Направо си слагай ник - Елена! :-)


Кой, аз?!?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:27 pm    Заглавие: Едва ле ще е подходящо за Отговорете с цитат

florimel написа:
RG® написа:
Направо си слагай ник - Елена! :-)


Кой, аз?!?!


някое от момчетата... :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

florimel написа:
Drone написа:
Neli, sorry che ti nasmetohme predstawyaneto


И на това му викаш насмитане ;) Можеше и да е много по-зле. Като съм новачка и блондинка, ще мълча, за да не се изложа.
То и без туй представянето ми беше доста невпечатлително, не показах най-доброто от себе си, ама нейсе.
Човек се познава по делата, така че тепърва ще има да ви се представям.


ne, tuk stana mnogo offtopik. dano ne si se zasegnala ot izbuzikvaneto za "blondinka". otnovo dobre doshla, vaznoto e 4e imash zelanie i hus i si gotova da se u4ish ot po-dobrite /ne vklu4vam sebe si, 4e nali sum samata skromnost/. osven tova neshtata ti imat svoiat 4ar i sled vreme sama shte se 4udish na sebe si.
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
florimel



Регистриран на: 31 Мар 2003
Мнения: 56
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Morty написа:
ne, tuk stana mnogo offtopik. dano ne si se zasegnala ot izbuzikvaneto za "blondinka"


Не бих могла, особено след като не съм такава :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:36 pm    Заглавие: durlene!?? koi kaza? Отговорете с цитат

alexem написа:
implant написа:
abe az da popitkam tfa rusichkoto pod nika-ti ? :))) ti li si? :)))

na tva rusi4koto, deto e pod nick-a i, ima snimka na nejnija sajt sledowatelno bi bilo logi4no da se preme 4e towa ne e njakoj drug a tja.



ei skiash li sia ko me nervi..

1 ne sum te pital
2 ne sum ti iskal otgovor
3 ne se zanimavai s ne100 koeto ne ti se otdava
4 suobraziavai se malko
5 mhm
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tuzno bratia komp addikt,widehme nesto ruso//to moe i da ne e ma awatareca kak wlia e a:))))/zna4i za logotata az sam priwrzenik na klasikata toest ideia + izpnenie = na interes//ne komentiram twoite dawam si posiciata// za risunkite. NEsto 4esto powtariano tuk e dumata ANATOMIA.Zna4i kombinaciata ot redowno prawene na skici s real media i MISLENE ZA FORMATA ti poswoliawa sled wreme da mozes lesno da se izraziawas ubeditelno. TOEST ne da mislis 4e twa tam e oko a da si siguren kwa mue formata.Otnosno anatomiata BAMMES e nai dobrata refrencia za hudoznika, poradi prostata pri4ina 4e e mislil iz4isteno za nestata.ima go masowo.kupuwas i zapo4was da draskas kato se stremis ne samo da prerisuwas a da mislis za formata.kak wurwi i t.n.tam si ima si4ko proporcii
razdeleni i t.n.DEISTWAI ta da widim resultati.TWA tuka det wisdam e 4e moze da stane rabotata samo det trea da se scepis ot draskane.I DA MISLIS.:))A SA WELLKOME
Върнете се в началото
florimel



Регистриран на: 31 Мар 2003
Мнения: 56
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodaria za syveta. Niakoi neshta sym gi risuvala s photo reference i mislia che te vednaga si lichat. Mezhdu drugoto Royo naprimer syshto poniakoga gleda ot snimki:
http://thedragonseye.net/Laetitia%20Casta-The%20Wait%20III%20Millenium.jpg
http://thedragonseye.net/Liv%20and%20Steven%20Tyler-Grey%20over%20a%20greyer%20Grey.jpg
http://thedragonseye.net/Millenium%20III%20Laetitia%20Casta.jpg
Znam che anatomiata e nai-vazhnoto pri risuvaneto na hora. Prosto mi triabva malko poveche vreme.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

wsi4ki polzwat snimki, za referencii siguensam 4e ako po wremeto na renesansa imase steha i te da polzwat.none w twae ideiata. da ne si mislis 4e roio si prawi grid i posle si prawi kopirka i ugolemiawa proporcionalno.toi prosto e gleda.za da hwanes prilikata ti triabwat nikolko nesta
1.to4na proporcia.suotnosenie
2.iasna predstawa za strukturnata harakteristika na modela
skuli bradi4ka i t.n
i oste drugi nesta.no sledwai twa det ti kazah twae klasi4eski dokazan princip
SKICI + ANATOMI$NI SKICI S MISAL = RAZBIRANE NA FORMATA.
zna4i grabwas moliwa i skicni =ka otiwas w blizkata gradinka i zapo4was da skiciras si4kokwot ti padne .hora i environment.sled uporito skicirane rukata stawa sigurnai okoto lesno zabeliazwa harakternite 4erti na obekta. sled kato nau4is twa i sednes s snimka se razberes 4e e sawsem razli4no.Zastoto we4e ste imas uwerena ruka i to4no oko.
Върнете се в началото
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant... wsi4ki ako se nerwiha kato teb tuka da e stanala ludnica.
Ina4e priloshih snimkata za da otgoworja na obwinenieto ti 4e sum kopiral stila na morgoth.
Sja malko ne sum siguren oba4e nekoj mi naprawi zabeleshka 4e kato ne sum 4len na tozi forum nemam prawo da replekiram ili neznam. Za wseki slu4aj:
http://www.graphilla.com/groupcp.php?g=53&sid=865bbbcc14a9414998e69abc2c3e9343
Ne iskam da prozwu4i nahalno prosto ne iskam powe4e da obsushdame tozi wupros. Towa 4e implant ne moshe da si kontrolira nervite ili puk 4e az ne ponasjam da buda napadan [slovestno] bez da otgoworja njama nishto obshto s temata. A i imam zabeleshka kum nekolko hora koito iskaha da "zalagat", mi to nie sme si vinowni 4e se wruzwame.
Implant sa are da zareshem tomahawkata i da sprem da se zanimawame s prostotii. Az sum gotow. A ti?
_________________
Life is a game. The first rule is have fun! ;-)

“Dream no small dreams for they have no power to move the heart of men”
- Johann Wolfgang von Geothe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

za da sum se iznervil ima prichina koiato sum posochil.. dali she stane ludnica, ami she stane ako ima mnogoznaikovci kato teb... deto rusiat mnenia bez kfato i da e prichina... tfa che si chlen na 3D grupata ne te opravdava da se praish na pich deto znae otgovorite na sichki vaprosi.. suvetvam te da si prerazgledash politikata za tova koga kude i kak da davash mnenia...za tomahavkata pri men veche e zarita, no moga da ia izkaram otnovo, zavisi ot tebe.


sega se izviniavam na florimel za prostotiite.. moga samo da kaja welcome.. and you have a lot of work to do :))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Drasti Flo:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

RE to Implant i Alexem ....

ei, liglyovci, ya da zemite da sa sprete malko 4e baktun ot lapeshki dra4eneta ve4e.......

>:o(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e ne e istina ... :))
opredeleno dode "anna kurnikova" /she ma izvinqva momata ama nishto protiv neq/ i tuka se nabliudava pokachvane na temperaturata po farenhait a na nqkoi daje im se natsepiha petichkite gledam veche ...
I nai-vajnoto che polovinata ot horata koito postnaha nekuv otgovor Hal Haber si nqmat ot povecheto ot neshtata koito sa predstaveni. I tva go kazvam AZ /nekoi da ima da mi kaje neshto ?/ shtoto malko mi pisna da furchat laina pokrai mene ot hora koito sa da si ostavqt mnenieto za silno turbo vpechatlenie i sa opitvat da drunkat gluposti s podadena glava ot toletnata chiniq ... e za tva ne me haresvat horata shtoto go kazvam gnusno i ne se pravq na iztunchena EntElegentna osoba. Edinstven stefan /pokrai usmivkite po blondinkite/ poiska da vidi neshto po koeto da pretseni lukcheto /bonbonche e tva/ otsreshta ... nikoi drug ...
stanalo si e ne dir.bg ami i po-zle ... ama to tva otdavna se zabelqzvashe - no nqkoi hora se izsraha bolezneno s napun i izlizane na bqlata chast ot debeloto chervo otvunka i sega spetsialno az nqma da zabravqm da im go pripomnqm ...

Po neshtata - gledam molivi nekvi ako ne sa luja ... ne sa dobre ... shtrih ... shtrih i anatomiq ... i pak piene/sex/shtrih/anatomiq i tai 1-2 godini pone ... i az sam sarkastichen de ...
Tsveta neznam sas kakvo e nanasqn no ne e na sebe si neshto ... stoi kato che neistovo i otchaqno ne e iskal da se mahne ot tool-a deto go e slagal i se e nasmel jalno varhu risuvatelnata plosht ... pod predlog che shte postvash nekakvi risunki grafiki i t.n. koito da se obsusjat /koeto trebe da stava po-chesto/ mislq che moderatorite tuka mogat da te furlqt s nekvi prava ... i da - da ne zapochnat edni veliki razsujdeniq po neshta koito da dosta nad teb v erarhiqta ot tsvetni i beztsvetni kokicheta ...
Web ti e qsen ... tam moe da si govorim v foruma za web ... az imam kakvo da kaja kakto i drugi hora kato BadMotherFucker i Implant ... kato gledam poslednite postove mai sme samo nie i personata Ico ... koeto ne e dobre ... nikak daje ...
tolkuz ot menq ... btw. - nai-sarkastichni blondin sam az ... sas selsko sini ochi ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOX



Регистриран на: 17 Мар 2003
Мнения: 147

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

минаваме все повече офтопик, ма да сме живи и здрави..

Snaker написа:
e za tva ne me haresvat horata shtoto go kazvam gnusno i ne se pravq na iztunchena EntElegentna osoba.


трябва ли да се изсереш на масата само за да докажеш че си искрен и личен?

може да не се правиш на изтънчена и ентелегентна особа, но влизаш в стереотип "ние сме интелектуалните плебеи дето са 5 нива над вас, ама вие сте прекалено прости да го разберете"

иначе повечето пъти съм 100% съгласен с това което казваш (освен ако не си говорим за "новата ера в уеб дизайна"), но певкалено емоционални мнения провокират емоционални отгоеори, и ако никой не спре се получава така че половината от треда е само безсмислено дърляне

в real life тоя типп спорове се решават лесно - един тупаник и единия от двамата спира да приказва глупости (няма значение кой - резултата е един и същ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LOX ti da ne sa zasegna !?
ne sa okazvai na vsqko kache merudiq ... kvoto sam napisal, sam napisal i e 100% tva ...
Dali sam vzel neshto prisartse za foruma ... mi ti naistina ne si ot pozitsiq ot koqto da mislish dali e dobre ili ne i oshte poveche puk da go komentirash ...

drug e vaprosa che vzimam prisartse naistina samo tva dali ne sa dignali tsenata na vodkata ... az mislq spomenah neshto za novite i za tiq deto uj ne go chatkat ama da si kajat ... emi bai Kiro /moi nachalnik v kazarmata/ si imashe mnogo hubav otgovor " Kat ne znaesh ne sa obajdai be ..."
i tolkoz ... ae da ostaime sa da reshavat ko she pravat za damata ...\
ae da bachkame sa ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov