Graphilla.com :: Преглед на тема - Брошура
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Брошура
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
florimel



Регистриран на: 31 Мар 2003
Мнения: 56
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 10:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси, момчета.
Мерси, Коце, че си правиш труда дори да ми показваш нагледно точно какво имаш предвид, когато не си длъжен изобщо да се занимаваш с моите глупости.
Прави сте всички, дори в това, че съм толерирана и щадена само заради едни цици или предполагаемо руса коса.
Прави сте, че не струва, и сте прави, че е най-добре да почна отначало. Самата аз си взех това решение снощи. Изобщо зарязвам идеята с маргаритките, или поне няма да е централна.
С риск да звучи извинително и самооправдателно, досега съм работила във вестник, където не се иска много мисъл, като правиш нещо - наливаш си в стереотипно оформени странички и това е. Преместих се на нова работа заради предизвикателството. Очевидно не съм съвсем подготвена за това предизвикателство, но ще упорствам, защото имам желание да постигна нещо.
Няма да имам нищо против да ме подкрепите ;-) Но и да не ме, аз си продължавам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

браво за решението, така и трябва
поствай смело пак, и от критики се не бой, дори и да за жестоки ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 12:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da bude taka triabva.
______________________
Master Yoda
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreik



Регистриран на: 27 Ное 2002
Мнения: 13
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не казвай, че не си подготвена. след като искаш да постигаш повече и да се развиваш значи можеш. добрият дизайнер не е само талант, а пък таланта се разгръща постоянно и човек винаги може да постигне нещо повече от преди. така че просто дай най-доброто от себе си :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
florimel



Регистриран на: 31 Мар 2003
Мнения: 56
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ся ей на кво ново измъдрих - брошура, която ще е по-скоро опаковка на CD (картинката е в реален размер, копи-пейст линка):
http://members.tripod.com/Florimel/broshura-new1.jpg
Ляво - разгъната, дясно - така би трябвало да изглежда като се сгъне. Вътре и на гърба ще има по малко текст, но повечето информация ще е на диск.
Сега... приемам и критики за идеята, но като цяло ме интересува една техническа подробност. Картинките са ми duotone TIFFове, импортнати в Illustrator като EPS и с маска във формата на листо. Има ли начин да направя така, че тия картинки да се цветоотделят в двата си тона, PANTONE и cyan. Щото в момента в който ги плейсна в PageMaker-a, цветоотделя се само cyan-а, даже май и другото синьо минава на cyan... абе мазало. С две думи, как да се оправям с duotone картинки, ако има начин.

PS Не гледайте бетината и червеното лого, идеята е да работя само с два цвята, нюанси на синьо, но тепърва ще изчиствам цялата работа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aD написа:
minimiro .. нищо не разбрах .. сериозно. За какво иде реч ???


iskashe da kaje che nekoi ora si iztriha liniqta na jivota po foruma veche i izkupiha vsichki lubrikanti ot aptekite ... :))) - a foruma dragi vazpitanitsi beshe zamislen za drugo :)))
hehehe
abe neznam shto ama taq sedmitsa prikliuchva veselo ... otiam da porkam ...
ae leka na sichki ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Въобще не ми харесва нито като идея, още по-малко като изпълнение. Прекалено много празно място, прекалено скучно, и ужасен шрифт. Светлосиния цвят нещо не кефи.

Как трябва да си сгъва това нещо, при положение, че за да изглежда както на втората картинка, синята половина на всяки полукръг трябва да минава под цветната част на другия? Трябва някакъв специален майсторлък, иначе следва яко мачкане.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

florimel написа:
Картинките са ми duotone TIFFове, импортнати в Illustrator като EPS и с маска във формата на листо. Има ли начин да направя така, че тия картинки да се цветоотделят в двата си тона, PANTONE и cyan. Щото в момента в който ги плейсна в PageMaker-a, цветоотделя се само cyan-а, даже май и другото синьо минава на cyan... абе мазало. С две думи, как да се оправям с duotone картинки, ако има начин.

PS Не гледайте бетината и червеното лого, идеята е да работя само с два цвята, нюанси на синьо, но тепърва ще изчиствам цялата работа.


Само линкирай картинките
без да ги ембедваш
но защо ли си мисля, че дуотон само в епс вървеше, може и да бъркам
нямам Фотошоп за проверка
http://www.graphilla.com/viewtopic.php?p=4773#4773

Тука има повече по въпроса
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov