Graphilla.com :: Преглед на тема - TOVA E !!!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

TOVA E !!!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Конкурс - дизайн на скейтборд
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не си виждал предишните издания на Gr vs Gr какви гротески бяха с това гласуване на публиката, какво ли не мислехме и все зле.
Пък и все пак правото на спонсора е много силно, който плаща поръчва музиката. Аз като оргазнизирам конкурс мога да викна някой програмист да го оценява ако си поискам, след като давам парите ще определям и условията, ако някой не е съгласен с тях просто не участва...
Иначе винаги може да се организира и гласуване на публиката, както може да се организира гласуване за или против войната в Ирак - просто пускаш анкета и тва е. Организаторът на този конкурс няма отношение с това, мисля аз :)

ПП А мойто хапче май не е най-оригиналният дизайн на света, какво му хареса не разбрах... :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sega az da si pusna moita si podredba kakto na men si mi haresvat

--- TOP 10 countdown ---

1 http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=02tintin
2 http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=03lovehate
3 http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=02compound
4 http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=06r1d
5 http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=05mucho
6 http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=01morty
7 http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=08morgoth
8 http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=06lovehate
9 http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=06ad
10 http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=03implant
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Абе не си виждал предишните издания на Gr vs Gr какви гротески бяха с това гласуване на публиката, какво ли не мислехме и все зле.
Пък и все пак правото на спонсора е много силно, който плаща поръчва музиката. Аз като оргазнизирам конкурс мога да викна някой програмист да го оценява ако си поискам, след като давам парите ще определям и условията, ако някой не е съгласен с тях просто не участва...
Иначе винаги може да се организира и гласуване на публиката, както може да се организира гласуване за или против войната в Ирак - просто пускаш анкета и тва е. Организаторът на този конкурс няма отношение с това, мисля аз :)

ПП А мойто хапче май не е най-оригиналният дизайн на света, какво му хареса не разбрах... :))

na4i to tva klasirane na jurito neka si ostane. Pone moiata idea beshe prosto ei taka mejdu drugoto da se vidi spored publikata koi e nai-predpo4itania skeit bez tova da vliae naklasiraneto.
naprimer puska se anketa za edna sedmica i koi glasuval - glasuval. Tegli se 4ertata i gledame nai-predpo4itanata daska.
Ne sam iskal da obidq nito jurito nito dizainerite. Ako ima neshto takova sorry!
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 6:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Неее, няма обидени, въпросът е, че работата на организаторите и журито свърши, така че ако искате класация на публиката просто я направете! Аз съм с 2 ръце за идеята бтв, просто няма смисъл да се казва "нека се направи", защото е все едно кой ще го почне, след като няма "официален" статут тази класация :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 6:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

wiz sa si4ki sa komposicionno gramotni, cwetowo nema komentiram, seki m apredpo4itania zna4i w slu4aia az si izbrah twa det me kefi HAP$ETO e netraidicionen pogled za skin na skateboard stoto za men design na skateboard zna4i ind design//za mene pod4ertawam// hap4eto e nesto koeto ne sam wizdal kat interpretacia , drugite nesta sa logi4ni toest te goworat powe4e za warianti koito sa standart, az sam si kriw i si hareswam nestandartni i izkriweni nesta:))li4en izbor.
Върнете се в началото
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ммм, дам, 90% от нещата са cool&urban.....още повече, като погледне човек и юнаците, дето се мяткат по скейтовете от virus skateboards, предполагам може да се направи нещо по брандинга на някакви бордове...? тва дали е възможно btw?

oops, forgot - chestito na pobeditelite...)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Hozievich



Регистриран на: 27 Фев 2003
Мнения: 126
Местожителство: Интернет

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 6:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито на победителите ;)

Евала Тин ;) честно казано много съм доволвн понеже точно тази дъска ми беше фаворита :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 7:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много класни работи имаше на това състезание. Страшни сте. На победителите честито! Аз съм за публично гласуване.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
aquadark



Регистриран на: 16 Мар 2003
Мнения: 39

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 8:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен номер 1 е http://www.tatau.org/skateboards/preview.php?n=06morgoth на Morgoth, може би защото най ме радва 3D-то :) Иначе като оригналност слагам пак Morgoth на номер 1 заради хапчето, защото наистина аз лично не съм виждал подобен дизайн.

Btw. защо не се правят по-често конкурси без награди (надявам се хората да не участват заради тях !?)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаха, ееех мазньооо :РРР
А за конкурсите без награди виж форум "Предизвикателства", то такова нещо няма нужда да се организира особено, просто си измисляш тема, пускаш там и се надяваш на ентусиасти :) Пък после гласуването е лесно, ако това е идеята...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Soul)S(urvivor



Регистриран на: 25 Мар 2003
Мнения: 1384
Местожителство: The Edge

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 10:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe hora znam che ne mi e mqstoto da govorq ama imashe dosta dobri
duski s izkl. na moqta.Mislq che zaslujeno ste dali nagradata na tin-tin.
Ama imashe hora koito si bqha vkarali nqkakva kartinka na photoshop i
eto ti sk8.Ne stava trqbva malko trud.Ne znam dali tin-tin si go e pravil
tva negovoto ama mnogo pasva.Primer moq sk8 izglejda prosto ama shtoto az sum si gi pravil neshtata i vupreki tva izglejda dobre.Hora kato
vidite nqkakvi takiva sk8-ove az mislq che ne trebe da se slagat!Sorry ako
ne ste s moeto reshenie.I az kato vas chestito na winnerite i da ne go iz-
piete v edin den.Malko po malko.
_________________
'Success is 90 percent perspiration and 10 percent inspiration.'
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 11:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И за мен дъската на Тин е най-яката от показаните. Беше ми фаворит. Честито!
Обаче не се впечатлих от много работи в конкурса, ама може да се каже, че аз и не съм виждал обекта на дизайна ;-) и не живея с проблемите на хората, дето ползват тва съоръжение, тъй че мнението ми не е меродавно. Смятам, че и ЛХ не е постигнал очакваното ниво. Морг пък не нарисува поредното впечатляващо изчадие, както очаквах. Не видях и зашеметяващи 3Д-та ...
А, харесаха ми 2 от дъските на Перро. Защо ли? ;-))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 9:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Otnovo 10x na vsichki det me izchetkaha ... :)) Tova e nai-hubavoto, kogato poluchish priznanie i ot "publikata" 10x !

Nikoi pita dali neshtata po daskite mi sam gi pravil az :)) , neznam dali ima smisal da postvam skech-ove, moga da kaja samo s chista savest, che DA ... praveni sa specialno sa contesta.

Jalko che imah dosta rabota i ne mi beshe mnogo do contesti, se pak triabvashe da si zaslujvam i zaplatata, kakto se kazva pokrai chastnoto, malko i darjavna rabota treeshe da svarsha :).

Az licho sam big fen na x-tream sportovete vkliuchaia sk8-a. Mnenieto mi che "pravila" niama za napravata na takiva aksesoari. Niakoi veshe zasegnal temata che tova ili onova ne podhojdalo za skate-stuff .... ne e viarno obache, pochti vsichki proekti, da ne kaja vsichki sa dostoini za print.

Kolkoto po NE-asociativno e dizaina na podobno nesho , tolkova po-cool.
Otnovo jalko che pichove kato VIRUS niamat vazmojnostite da finansirat podobno nachinanie, NO OBESHTAVAM da se razvarta iz gildiata i da nameria sponsori i da spretna oshte edin podoben konkurs, koito obache shte ima pone 20 pobeditelia t.e. 20 parvi mesta chiito proekti shte gi prevarnem v istinski decks! I niakoi naistina shte im se radva i shte e gord che si ima independent design i pri tva avtorski ot nai-dobrite v BG dizaineri! Samo che togava shte darja na uchastie ot vsichko jivo tuka !

Ae peace !


_____________________________--

"Fuck the Middle East"

Fuck the Middle East
There's too many problems
They just get in the way
We could sure live without them
They hijack our planes
They raise our oil prices
We'll kill em all and have a ball
And end their fuckin crisis

BEIRUT, LEBANON, won't exist once
we're done
LIBYA, IRAN, we'll flush those
bastards down the can
SYRIANS and SHIITES, we'll crush
their faces with our might
Then Israel and Egypt can live
in peace without these dicks
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
aquadark



Регистриран на: 16 Мар 2003
Мнения: 39

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 7:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Хаха, ееех мазньооо :РРР


Глупости, просто много се кефя на подобни дизайни. Ако искаш критика - махни гадната черна "сянка" - стои грозно :))

Цитат:
просто си измисляш тема, пускаш там и се надяваш на ентусиасти :)


Е, трудно ще мога да пусна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eh rezultati ste izkarali
bravo

az pyk nama4kah tenekiite na taralqsnika pokrai vakanciqta :))

razgledah ne6tata nabyrzo i spored men nivoto e visoko
s kef bih karal ne skate ama snowboard s pone 80% ot designite (tova 6toto asfalta mnogo nepriqtna za tarkalqne nastilka mi se vidi:))

s pyrvoto mqsto sym napylno syglasen, no ne i s vtoroto i tretoto

ae... i na sledva6tiq contest o6te po-hubavi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ltl_bee



Регистриран на: 30 Апр 2003
Мнения: 188
Местожителство: Sofia - Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон Авг 11, 2003 6:30 pm    Заглавие: Virus SkateBoards... Отговорете с цитат

kato spomenahte Virus.. nqma li da ima nov kontest? =)
te napraviha edin 4iito krai be6e minalia mesec, no do kolkoto znam ot tqh, 6te ima o6te, vie da znaete ne6to???
_________________
I scream, you scream, we all scream for Ice Cream =)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Конкурс - дизайн на скейтборд Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov