Graphilla.com :: Преглед на тема - predstaviane
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

predstaviane
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 1:44 pm    Заглавие: predstaviane Отговорете с цитат

dobro utro


zasega tolkova ot men. ne sym se starala v skaniraneto, a ochevidno i v risuvaneto, no na hartia vse pak izglejdat malko po-senchesti... da si kaja.

http://elfwood.lysator.liu.se/loth/j/u/juana/juana.html
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i neshto cvetno

http://home.in.tum.de/~stoyanob/fairy.jpg
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Juana ... goleminata na avatara do 100x100 px ... please
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dobre de

.............


taka dobre li e?
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mmne, 98 na 99 e :P


A za risunkite:

1: ПРАВИЛНИЯ стил. Развивай линията, играй с черното и бялото, по-контрасни да са рисунките. Полутоновете...ми не са в тоя стил, към който си се насочила.

2: Анатомия (и аза още се уча тук)

3: МНОГО рисуване....Има надежда, ама трябва да се уражняваш.



P.S.
Момчета, ако някой има нещо против първото изречение в точка 1...хич не ми дреме :Р

:)))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaa tuka r1dler i morgi da kajat... az neznam
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Spoko! Mort1eg vinagi se e otli4aval sys nerazgadaemi za prostiq 4oveshki um napytstviq, no kato cqlo vyrvish kym golqmo podobrenie!
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Soul)S(urvivor



Регистриран на: 25 Мар 2003
Мнения: 1384
Местожителство: The Edge

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 10:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX!Ne govori kato ne razbirash.Ti si po-zle i ot mene.A uchish animaciq.
Tiq hora razbirat i gi slushai.I az kato tebe se praveh na choveka koito
znae vsichko ama mai ne e taka.Sega rabotq v/u edin proekt koito nadqvam se vsichki da ostanat dovolni.Doychine ti pone uchish i sha se
nauchish da draskash ama ne govori taka s po-dobrite.I sx kato tebe
mnoo se kefq da pravq nqkvi elfi ili dr. AMA trqbva si anatomiq.Chak predi
1 sedmica go osuznah.Ne stava fentazi bez realna poza ili neshto.Sledvai
mi suveta,pls.Dobri sme inache kak!!!???**
_________________
'Success is 90 percent perspiration and 10 percent inspiration.'
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Soul)S(urvivor az pyk ne sym osobeno vpechatlena ot tvoite proizvedenia, a chestno kazano i ot nechii drugi. Glupavo e da kazvash na niakogo kolko e zle, sled kato ti ne si perfekten. Ako iskash niakoi da te chue, mojesh da mu posochish konkretni greshki i syotvetno da go nasochish kym dobyr metod za preodoliavaneto im.


mort1eg, az kym koi stil sym se nasochila? :))))
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 12:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Kum komiksoviq/konceptualniq ama oshte ne si reshila koi to4no ;)

I az mai :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 12:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

az ne mislia da reshavam daje :)

gledah lilo & stitch i iskah da probvam takyv stil mai...


btw kefi me avatara ti, mnogo stiliziran :)
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 12:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Nikoga ne sym tvyrdql 4e sym nai-dobriq! Mnogo sym dale4 ot taq misyl
2. Ako sym zasegnal nqkoga sys zaka4liviq comment, problema si e negov
3. Anatomiq vinagi trqbva, ne otri4am...
4. Ako mi pozvolqvashe foruma takava maina bih ti teglil Soul!!! S kakyv akyl mi se obqsnqvash po 4ujdi temi deto ne stava duma za men izob6to??? Derzai si tam v tvoita dupka, i 6tom predi sedmica si osyznal 4e anatomiq trqbva, zna4i se nadqvam da otkriesh i toplata voda do Srqda 4e da si izmiesh o4ite! Nikoi ne iska da se systezava s teb! A ako nemojesh da nosish na maitap - problema si e v teb! A ako naistina iskash systezanie - 6te si go polu4ish! Dai tema kaji material i ako tolkova dyrjish na tvoite SENKIII!!! bez koito ni6to nemojelo - 6te ima i senki! Pisna mi ot maloumnici, maika mu!
Porasni!
Btw kak se risuva zaedno? Ne6to kato dvama muje deto pravqt na edna jena dete?
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sithmaster



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 200
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 3:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе пишете на Български
Ясно е, че никой от нас не е завършил българска фиология. Поне уважавайте нас тъпите п...., който не могат да четат на псевдобългарски.

Без да се заяждам:
Ама явно съм прекалено тъп, зада мога да прочета свръхсложната мисъл:



1. Nikoga ne sym tvyrdql 4e sym nai-dobriq! Mnogo sym dale4 ot taq misyl
2. Ako sym zasegnal nqkoga sys zaka4liviq comment, problema si e negov
3. Anatomiq vinagi trqbva, ne otri4am...
4. Ako mi pozvolqvashe foruma takava maina bih ti teglil Soul!!! S kakyv akyl mi se obqsnqvash po 4ujdi temi deto ne stava duma za men izob6to??? Derzai si tam v tvoita dupka, i 6tom predi sedmica si osyznal 4e anatomiq trqbva, zna4i se nadqvam da otkriesh i toplata voda do Srqda 4e da si izmiesh o4ite! Nikoi ne iska da se systezava s teb! A ako nemojesh da nosish na maitap - problema si e v teb! A ako naistina iskash systezanie - 6te si go polu4ish! Dai tema kaji material i ako tolkova dyrjish na tvoite SENKIII!!! bez koito ni6to nemojelo - 6te ima i senki! Pisna mi ot maloumnici, maika mu!
Porasni!
Btw kak se risuva zaedno? Ne6to kato dvama muje deto pravqt na edna jena dete?




БТВ
как се пряви това една жена, едно дете.
Ами научи се къде е мястото на твоята пишк.....
и тогава пробвай
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 7:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Sithmaster, shte sym ti blagodarna, ako si redaktirash komentara do prilichen za foruma vid.
Da ti obiasnia kato na po-trudnovzpriemasht: Vyprosa beshe: Kak se RISUVA ZAEDNO, t.e. kak dvama choveka shte risuvat edna kartina? Dali e taka, kakto dvama choveka praviat edno bebe na edna jena.. t.e. i dvete sa nevyzmojni.
"Onions have layers. Ogres have layers. Onions have layers. So they both have layers. GOT IT??"


Izobshto kvo trygnahte da se zaiajdate vsichki????????????
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 10:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo animatsii gledash ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 10:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Определено трябва да поработиш върху анатомията и пропорциите - на Faery-то краката му не са добре направени - много са дълги. С много упражнения съвършенството ти ще достигнеш! Все пак човек се учи през целия си живот, нали?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe kuv stil vi goni !!!!!! oshte e mnogo rano da se govori za stil v slu4aia. Juana, Bames pod vuzglavnicata, i mnogo, ama mnogo risuvane ...
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

animacia rules


pravi ste za anatomiata, az dori anatomia na ameba niamam, dobre che jivotyt mi ne zavisi ot tova :))))))))))
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Oh! Posledno pisha v tazi tema! 6toto qvno nikoi ne vzima ve4e pod vnimanie komentiraneto na izlojenoto v neq tvor4estvo, a se zanimavate s ocsyjdane na moq slovored!
S.Master, na teb koi ti iska mnenieto da se namesvash kato treta strana v spor, 4ieto na4alo ne znaesh? I koi ti iska pk na tebe akyl kak se pishe? Tova 4e pishehs na kirilica ne zna4i, 4e bylgarskiq ti e po-dobyr, a tova, 4e nemojesh edno prosto izre4enie da si prevedesh qvno e povina na u4itelkata ti po bylgarski...Ili i na teb trqbva da ti pravq sintakti4en analiz na vsi4ko, ako ne moje da se obqsni s prosti izre4eniq ot tipa Podlog-skazuemo? dai sega da obsydim metaforata ( dano znaesh kakvo zna4i...)
Dvama muje nemogat da napravqt na edna jena ednovremenno edno dete po obqsnimi pri4ini, koito biologiqta v 8mi i 9ti klas nadqvam se ti e razkrila! p...kata znam kyde mi e, no qvno tvoita otdavna ne e popadala v jena i se 4udish kak da upotrebish natrupalata se energiq! Spiram ve4e da se zanimavam s vas 6toto vse edno da obqsnqvash ne6to na betonena stena! npodatliva e! Vie si znaete edno!
Btw (by the way (mejdu drugoto)) Otnovo se izvinqvam na mort1eg za pyrviq komentar...nadqvam se da ne si go priel seriozno, kakto tuka dvamata za6tinici na pravata na risuva4a! :)))
Predpolagam 4e 6te se obyrne celiq forum sre6tu men oba4e na men ne mi puka ve4e. Prevod za S.Master Forumyt (Graphilla) moje ( v smisyl 4e ima vyzmojnost) da se obyrne men ( da puskat obidni, glupavi i stranni zabelejki po moi (na men, Nox) adres. No ne mi puka ve4e ( v smisyl : spralo e da me interesuva)
:))))
Mnogo mi e zabavno da 4eta glupostite vi, ama do sega edna gradivna duma ne sym vidql!! ( btw ne sym i napisal ama temata e druga...)
Aide i dano da ste zdravi
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 4:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

шшшш

а леко с тона вече...

м?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov