Graphilla.com :: Преглед на тема - E tva iglite sa gadni raboti
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

E tva iglite sa gadni raboti

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 2D Конкурс - КОШМАР!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Reality defining fox



Регистриран на: 04 Яну 2006
Мнения: 93
Местожителство: Pod krivata kru6a

МнениеПуснато на: Нед Яну 29, 2006 10:09 pm    Заглавие: E tva iglite sa gadni raboti Отговорете с цитат

e*ah si makta s toq contest...

Ne me pluite mnogo, nito sum profesionalist kato pove4eto ot vas, nito sum expert po digi-art - ot nqma godina se zanomavam s PS...

Tva tuka e po4ti zavur6eno, ama *asi, nqma fon! Mrazq fonove...

Kakto i da e, az sum na olimpiiskiq princip - za u4astieto.

Viva la nenormalnost!


_________________
Nqma me za dulgo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Reality defining fox



Регистриран на: 04 Яну 2006
Мнения: 93
Местожителство: Pod krivata kru6a

МнениеПуснато на: Нед Яну 29, 2006 10:09 pm    Заглавие: a,da Отговорете с цитат

Tva o6te ne e final version.
_________________
Nqma me za dulgo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Нед Яну 29, 2006 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

настръхващо!... поразработи го - идеята е добра
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Reality defining fox



Регистриран на: 04 Яну 2006
Мнения: 93
Местожителство: Pod krivata kru6a

МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2006 12:10 am    Заглавие: WIP 1 Отговорете с цитат

Trqbvalo i WIPovete...
E moite sa malko, 6tot poetapnata rabota si q ima, ma gi zapisvam edno vurhu drugo. Samo radikalnite promeni se ot4itat (shading, primerno)


_________________
Nqma me za dulgo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Reality defining fox



Регистриран на: 04 Яну 2006
Мнения: 93
Местожителство: Pod krivata kru6a

МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2006 12:20 am    Заглавие: WIP 2 Отговорете с цитат


_________________
Nqma me za dulgo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Reality defining fox



Регистриран на: 04 Яну 2006
Мнения: 93
Местожителство: Pod krivata kru6a

МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2006 12:36 am    Заглавие: WIP 3 Отговорете с цитат


_________________
Nqma me za dulgo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2006 2:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

xexe прилича ми на мен:) без флеша и прическата де:) така, по същество.. ам на мен ми допада, приятно е, има си своя чар, идеята е интересна, може би малко не ми е ясно ква е играта с езика, спринцовката и демончето, ама като разработка е много приятно:) само нз дали трябва сянката да ти е толкова близо до черното. опитай да я разнообразиш, потърси различни стойности на тъмното там, все пак тая форма има по издадени и по вдлъбнати участъци:). общо взето върви добре ама помисли още..
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Reality defining fox



Регистриран на: 04 Яну 2006
Мнения: 93
Местожителство: Pod krivata kru6a

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 11:07 pm    Заглавие: Ooooh, ne e 4estno... :{ Отговорете с цитат

:{
Poradi estestvoto na moeto polojenie - rabotq, u4a za kandidat-studentski izpiti i sum glaven otgovoren za ku4eto - i poradi tva, 4e gube6tite vinagi si tursqt opravdaniq :}, zaqvqvam slednoto:
Hooray for me, ne uspqh da si dovur6a konkursnata kartina - gram fon nqma i mnogo ima o6te za doizkusurqvane. Az principno ne znam kuv fon moje da se sloji na TAQ kompoziciq - lu4 svetlina? Nekvi senki? Mislq, 4e po-skoro biha razseqli kartinata, otkolkoto da q susredoto4at. A, da, i da ne govorim, 4e sum totalen novak otnosno Photoshop - malko pove4e ot godina znimaniq v taq nasoka.

Ta taka, tva e, koeto uspqh da postigna za 10te ve4eri ba4kane po tva ne6to. E, bez da broim skicata, deto be6e gotova na 6ti Jan - dai mi moliv na mene... :} Super dovolna sum, 4e se zahvanah, i me e mnogo qd, 4e nqma takiva raboti kato spirane na vremeto. Kakto i da e.

Gledam, drugite slagat po nqkoe i drugo razqsneniice za tvoribte si, ta da vzema i az, barabar Petko s mujete, da sloja na moita sme6ka... :}}}}

Edno ot ne6tata, koito nai-nai-nai-mnogo me ujasqvat na podsuznatelna osnova, sa sprincovkite. IDEA si nqmam za6to. Kakto i da e.
Po4va se s lekoto - trevi4ka, sled tva dvijim kum kokain4e, sled tva - kum heroin4e...
Na narkomanite ne im e lek jivota i zatva bqgat ot realnostta v me4tite i suni6tata si... Ama idva po nqkoe vreme to4kata na 180-gradusovo zavurtane - deto me4tite iz4ezvat, a suni6tata - po4ernqvat...

http://i46.photobucket.com/albums/f145/Petkova/Night-0.jpg



Blagodarsko na horata, deto sa izmislili toq konkurs, mnogo mi radva du6ata.
_________________
Nqma me za dulgo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fan4battle



Регистриран на: 28 Ное 2004
Мнения: 597

МнениеПуснато на: Сря Фев 01, 2006 5:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Кефи ме. Обаче моля те пиши на кирилица! Такива дълги писаници на 6lyokavitza.org... :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 2D Конкурс - КОШМАР! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov