Graphilla.com :: Преглед на тема - predstawqne
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

predstawqne
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 3:20 pm    Заглавие: predstawqne Отговорете с цитат

ot eshibicionizym i ot jelanie za spodelqne eto molq

http://www.differentstudio.com/desire/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi mislia, che ti trebva oshte dosta praktika.

Zabeliazah da imash idei, obache si na nivo, v koeto ti e malko trudno da gi osashtestvish po nai-dobria nachin

Osobenno nablegni na rabotata s fontovete.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 7:12 pm    Заглавие: mdaa Отговорете с цитат

bez da iskam wlqzoh w nqkakyw lichen dialog s love.hate posredstwom edin buton <belejki>. ta shte go pomolq da gi premesti kydeto im e mqstoto. za da moga da kaja oshte neshto.
<<-->>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Входящи :: Съобщение
От: mexx
До: LoveHate
Пуснато на: Сря Апр 02, 2003 3:32 pm
Заглавие: >
praktika kazwash :0 wsyshtnost pet i polovina godini ne stigat
shte mopislq za fonts use koito prawq


na koeto az otgovorih, che si mislia, che za 5 1/2 godini portfolioto triabva da e znachitelno po golemo.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tia hora ne ti li se syrdiat che im publikuvash adresite i telefonite ot kartichkite? :))))
primerno http://www.differentstudio.com/desire/nade.html

ili ti plashtat za reklama???
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bah mamau pi4 5 godini polowina, bria az tria sa 4uwstwam genii stom za 2 godini i 2 meseca para twa det sa breee. predi 2 godinki i polowina kazi re4i za prw put pusnah komp.urraaaaaaa AZ SAM GENIIIIIIIII

A SA SERIOZNO STOM LH TE NARITA ZA FONTOWETE IMA OSNOWANIE MEN NE WEDNUZ MI E TRESKA KASKATA AZ OBIKNOWENO SI IZMAM BELEZKA. I DA TI KAZA HI$ NE SE OBIZDAM.


Последната промяна е направена от Гост на Чет Апр 03, 2003 5:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 5:16 pm    Заглавие: Бе то и за това трябва да й се сърдят! Отговорете с цитат

Juana написа:
tia hora ne ti li se syrdiat che im publikuvash adresite i telefonite ot kartichkite? :))))
primerno http://www.differentstudio.com/desire/nade.html

ili ti plashtat za reklama???



FOTO
KARTS
GRAFIK


___________________

visiting/calling CARD - визитна картичка
___________________

PHOTO
['foutou]
1. разг. съкр. от photograph

2. n снимка

3. v фотографирам
__________________

GRAPHICAL
['grærikl]
1. изобразителен, графически, графичен

GRAPHICAL arts изобразителни изкуства

2. диаграмен, чертежен

3. писмен

GRAPHICAL symbol писмен знак

GRAPHICAL error правописна грешка

4. жив, нагледен, картинен, живописен

5. писмен (за минерал)

GRAPHICAL graphite писмен графит


Последната промяна е направена от RG® на Вто Апр 08, 2003 5:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 6:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

RG® ne sym typa, znam kvo znachi carTs. i drugite neshta gi znam, angliiskia ne mi e na tolkova nisko nivo.
obache visitnite kartichki sa za lichna upotreba, t.e. toia deto si gi e porychal gi dava samo na horata koito iska da go nameriat, ne na vseki sreshtnat. a onzi site mojeda se kaje che se gleda ot vseki sreshtnat, koito moje i da e psihopat i da zvyni i da pritesniava horata. nali?
principno e taka... spored men.

ama moje li skromnoto mi mnenie da byde chuto tam gore... huh
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 6:07 pm    Заглавие: Еее... Отговорете с цитат

Постът ми си имаше заглавие.


А на теб - Успех в TUM! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e to mnogo skrito tva zaglavie, ne go vidiah...


TUM kvo obshto ima?
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 7:59 pm    Заглавие: za wsekigo po neshto Отговорете с цитат

Tykmo si misleh, che jelanieto mi da poeshibicioniram nqma da byde izjiwqno i eto gi i replikite. Drago mi e, no uwi, te zasqgat predimno stranichni, i za men neznachitelni, strani ot rabotite, koito predstawqm.
Da, poweritelni sa lichnite danni na klienta i zloupotrebi s tqh ot nedoborsywestni wrediteli bi mogla da byde izwyrshena izhojdaiki ot sekciqta s taka narechenite 'karts'. Dumata izwejdam ot bylgarskata 'wizitna kartichka' i q prilagam pod formata na personalen jargon. S nego nqmam pretenciq da afishiram t.nar. perfekten angliiski i se nadqwah na malko poweche chuwstwo za humor ot strana na razglejdashtite. Towa, koeto me kara da publikuwam lichna informaciq e leko idealistichnata wqra, che q pokazwam na hora, koito shte gledat design, a nqma da tyrsqt telefonni nomera za spam.
'Foto' i 'grafik' proizneseni edna sled druga sa wsyshtnost 'photographic'. W sluchaq izhojdam ot ubejdenieto, che fotografiqta i grafikata sa neshto wzaimno swyrazno. I ako 'foto' izrazqwa tipichnata asociaciq za dejnost sled kato sme widqli golqma reklama 'фото', to s 'grafik' obiknoweno narichame neshtata ot grafichniq dizain /e moje i do a. Durer da otidem pri edin po-dylbok razmisyl/. Dali snimam ili e porednata wizitka :) podhojdam kompozicionno po shoden nachin. Izrazqwam mnenieto, che dali prawish plakat, broshurka ili prosto wizitna kartichka ne sldwa da wliiqe, omalowajawa i shablonizira kompoziciqta.
Love.hate e izkluchitelno praw, podseshtaiki me, che za pet godini, ta daje i polowina :), bi sledwalo da si naprawil mnogo poweche shtom kandidatstwash za rang wyw forum kato tozi. Porazrowih se iz lichnite si arhiwi i namerih dopylneniq, koito moje da se widqt sled update-a na predstawqneto mi. Prozrql e, che imena na fonts, izkluchaq nai-lubimite 10, ne pomnq. Pri potbora im razchitam na intuiciq i uset.
Praktikata i opityt, za koito goworq se bazirat predimno na team work ekipi, pri koito krainiqt produkt e sywmestno delo i schitam za kraino nekorektno da gi predstawqm za moi edinstweni dizainerski resheniq. Eto zashto podchertawam, che stranicite ot pc mania predstawqt lichnoto mi wijdane za konkretnata igra, kym koeto neizmenno prisystwat elementi ot maketa, delo na celiq ni ekip.
Shte mi prostite mnogoslowieto, no wqrwam, che to se iziskwa pri podoben rod kandidatstwane /podbudeno u men ot edin grafilqsal kolega/, kydeto hora s razlihni idei i podhori pri predstawqneto im se sybirat, za gi spodelqt.
Towa beshe.

<<-->>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 8:14 pm    Заглавие: и моето мнение скромно:-) Отговорете с цитат

Имаш приятни и идейни неща, но и моята забележка:-) е към шрифтовете, специално на визитките!
May the force be with you:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 1:35 pm    Заглавие: eh tiq shriftowe, eh tiq wizitki Отговорете с цитат

wizitkite sa na hora, koito poznawam [dobre] i mo moq skromna precenka wseki shrift se wryzwa s choweka, za koito e prilojen. sled ednosedmichniq mi prestoi pred wratite na gtafila, obache, zapochwa da se prokradwa misylta dali psihologizaciqta na wiziqta ne e razwalena ot neumesren use na fonts. az twyrdo zastawam zad izbora na wseki edin ot tqh, kato towa ne izkluchwa da priema konkretni mneniq i preporyki.
<<-->>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Da beee.........:)))) aman
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami edinstvenata idea koiato mi haresa e ROZA MIKOVA (ideata), realizaciata e pochti dobre, moje mnoo po - dobre ako promenish sriftovete, positiona, siza... drugite raboti sa dosta slabi i za 5 godini ne si naprednal mnogo, ako moje da se govori za niakuf progres...rabotite izglejdat napraveni za edin sledobed... i kakto e prikazkata vuv WCIII - MORE WORK!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 5:04 pm    Заглавие: kwo da wi kaja... Отговорете с цитат

towa sa raboti praweni predi 3 godini. ottogawa ne sym prawila toq prelesten grafichen produkt. prodyljawam da chakam po-konkretni mneniq zashto i kakwo tochno kuca na tiq kuci raboti. mai nikoi ne si e naprawil truda da mi prochete slovoto ili ako se lyja to nikoi ne e wniknal w nego.
wsyshtnost, pred wratite na grafila ne e zle - gledash, nabludawash i slushash kwo si goworqt drugite. do momenta edinstweniqt bonus ot prebiwawaneto mi tuk e web-napredyka, koito prawq w sobstwenite si ochi. s koeto si obqsnqwam zashto doidoh, no ne sym sigurna ima li za kakwo da ostana.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
no ne sym sigurna ima li za kakwo da ostana.


е ние са кво? да те убедим колко ще да ти е хубаво тука ли?
аре да те помоля да избягваш подобни изззказванияя а?
ако щеш стой. загубата едва ли ще е моя.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 5:10 pm    Заглавие: Re: kwo da wi kaja... Отговорете с цитат

mexx написа:
towa sa raboti praweni predi 3 godini. ottogawa ne sym prawila toq prelesten grafichen produkt. prodyljawam da chakam po-konkretni mneniq zashto i kakwo tochno kuca na tiq kuci raboti. mai nikoi ne si e naprawil truda da mi prochete slovoto ili ako se lyja to nikoi ne e wniknal w nego.
wsyshtnost, pred wratite na grafila ne e zle - gledash, nabludawash i slushash kwo si goworqt drugite. do momenta edinstweniqt bonus ot prebiwawaneto mi tuk e web-napredyka, koito prawq w sobstwenite si ochi. s koeto si obqsnqwam zashto doidoh, no ne sym sigurna ima li za kakwo da ostana.


мдам - още един синдром на непризнат авторитет...
ако наистина за 1 седмица си разгледала форума, сравнила си работите на имплант, лофе хате и т.н. с твойте... за "уеб напреъка" си погледнала кво правят БАД, Тин и Снаки... и пак не виждаш смисъл да седиш тука - аз още по малко пък виждам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spodelqm edinstweno dushewnosto si systoqnie. ili po-tochno razsyjdawam na glas. no ne moga da skriq leko razocharowanie ot ednostranen podhod. moga da dam i interpretaciq na dumite si ot astrologichna gledna tochka s nalichie na tri lyva, koeto e malko nepriqtno da ti stoi na krehkite ramene.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за душевното състояние те тука:
http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=16&Board=psanaliz

в графила се обсъждат съвсеееем други и не чак толкоз душевни неща.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov